VÝSLEDKY Českého poháru a Poháru ČKS pro rok 2006/2007 | ||||
Juniorky | Kulichová MIchaela | 16. místo | / 36 závodnic | |
Rybářová Tereza | 18. místo | / 36 závodnic | ||
Žačky | Kolářová Magdalena | 46. místo | / 62 závodnic | |
Mladší žačky | Zörklerová Monika | 17. místo | / 88 závodnic | |
Křečková Veronika | 41. místo | / 88 závodnic | ||
Honzejková Karolína | 54.místo | / 88 závodnic | ||
Nejmladší žačky | Líhařová Karolína | 23. místo | / 144 závodnic | |
Plíšková Nikola | 27. místo | / 144 závodnic | ||
Karešová Pavla | 94. místo | / 144 závodnic | ||
Nováčci | Horáčková Dorota | 51. místo | / 79 závodnic |
Velká cena Prahy - Nikolajka (10.-11.3.2007) | ||||
Juniorky | 1.místo | Kostková Kristina | USK Praha | 90,14 |
2.místo | Píšová Barbora | BK České Budějovice | 85,58 | |
(16 závodnic) | 3.místo | Procházková Nikola | USK Praha | 79,64 |
4.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 77,81 | |
... | ||||
13.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 59,64 | |
Žačky | 1.místo | Žbánková Dominika | USK Praha | 73,91 |
2.místo | Kadlecová Klára | USK Praha | 72,03 | |
(18 závodnic) | 3.místo | Ludačková Sandra | BK České Budějovice | 70,27 |
... | ||||
13.místo | Kolářová Magdalena | TJ AŠ Mladá Boleslav | 45,17 | |
Mladší žačky | 1.místo | Bořková Michaela | BK České Budějovice | |
2.místo | Lahučká Barbora | KK Pardubice | ||
(12 závodnic) | 3.místo | Geyerová Jiřina | USK Praha | |
... | ||||
5.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
9.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
11.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Mistrovství ČR žactva a mladšího žactva - Uh.Hradiště (16.-18.2.2007) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Kadlecová Klára | USK Praha | |
2.místo | Lobačevská Nastasia | BK Praha | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Kryspínová Daniela | BK Liberec | |
... | ||||
22.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Kralupská klička (2.-3.2.2007) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Ludačková Sandra | BK České Budějovice | |
2.místo | Kryspínová Daniela | BK Liberec | ||
(15 závodnic) | 3.místo | Lobačevská Nastasia | BK Praha | |
... | ||||
6.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Ještědská brusle - Liberec (27.1.2007) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Bláhová Barbora | BK Liberec | |
2.místo | Joitová Martina | BK Liberec | ||
(12 závodnic) | 3.místo | Matiasová Lenka | HC Chemopetrol Litvínov | |
4.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nováčci | 1.místo | Doubková Tereza | USK Praha | |
NEPOHÁR | 2.místo | Ševčíková Markéta | BK Příbram | |
3.místo | Musilová Barbora | KK Nymburk | ||
(8 závodnic) | 4.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
Mladší nováčci | 1.místo | Bartůňková Tereza | USK Praha | |
NEPOHÁR | 2.místo | Kadlecová Andrea | TJ Kraso Mělník | |
3.místo | Kopejsková Tereza | Kraso Děčín | ||
(23 závodnic) | ... | |||
12.místo | Hájková Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka | 1.místo | Červenková Rebeka | KK Pardubice | |
2.místo | Doubková Nikola | USK Praha | ||
(13 závodnic) | 3.místo | Kopecká Vendula | BK Variace Liberec | |
... | ||||
6.místo | Toncarová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Třince (19.-20.1.2007) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Kerdová Barbara | BK Liberec | |
2.místo | Kryspínová Daniela | BK Liberec | ||
(17 závodnic) | 3.místo | Matýsková Klára | BK LR Cosmetic Ostrava | |
... | ||||
8.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Nymburská stuha - Nymburk (14.1.2007) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Liberec | |
2.místo | Leová Lýdie | TJ Kraso Náchod | ||
(20 závodnic) | 3.místo | Vasilišinová Liana | SKK Příbram | |
... | ||||
18.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Zlatá brusle - Lovosice (13.1.2007) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Lahučká Barbora | KK Pardubice | |
2.místo | Bořková Michaela | BK České Budějovice | ||
(12 závodnic) | 3.místo | Šejgunová Nikola | TJ Kaučuk Kralupy n.V. | |
... | ||||
5.místo | Křečková Veronika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Jandová Nelly | TJ Stadion Mar.Lázně | |
2.místo | Boehmová Sarah | HC Chemopetrol Litvínov | ||
(5 závodnic) | 3.místo | Jarošová Kateřina | BK Příbram | |
... | ||||
5.místo | Hájková Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Satková Petra | UKK Ústí nad Labem | |
NEPOHÁR | 2.místo | Bendlová Tereza | KK Chomutov | |
3.místo | Kopejsková Tereza | Kraso Děčín | ||
(6 závodnic) | ... | |||
6.místo | Hájková Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka | 1.místo | Hladíková Eliška | HC Draci Bílina | |
2.místo | Háchová Kristýna | BK Příbram | ||
(23 závodnic) | 3.místo | Břicháčková Sabina | TJ Stadion Mar.Lázně | |
... | ||||
9.místo | Toncarová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
20.místo | Šteinerová Anna | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Vánoční závod - Dvůr Králové n.L. (17.12.2006) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Lobačevská Nastasia | BK Praha | |
2.místo | Kryspínová Daniela | BK Liberec | ||
(14 závodnic) | 3.místo | Kerdová Barbara | BK Liberec | |
... | ||||
7.místo | Křečková Veronika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
11.místo | Honzejková Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Mělníka (16.12.2006) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Lobačevská Nastasia | BK Praha | |
2.místo | Zemanová Patricie | KK Plzeň | ||
(15 závodnic) | 3.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
Nejmladší žačky | 1.místo | Paličková Veronika | Kraso Břeclav | |
2.místo | Judasová Karolína | Kraso Břeclav | ||
(23 závodnic) | 3.místo | Zajícová Sibyla | TJ Baník Sokolov | |
4.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nejmladší žačky | 1.místo | Illina Anastasia | KK Stadion Praha | |
NEPOHÁR | 2.místo | Bendlová Iveta | KK Chomutov | |
3.místo | Herzová Adriana | TJ Stadion Mar.Lázně | ||
(23 závodnic) | ... | |||
7.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nováčci | 1.místo | Břicháčková Lucie | TJ Stadion Mar.Lázně | |
NEPOHÁR | 2.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
(11 závodnic) | 3.místo | Urešová Karolína | BK Příbram | |
Mladší nováčci | 1.místo | Bartůňková Tereza | USK Praha | |
2.místo | Jandová Nelly | TJ Stadion Mar.Lázně | ||
(16 závodnic) | 3.místo | Jarošová Kateřina | BK Příbram | |
... | ||||
10.místo | Hájková Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka | 1.místo | Bendlová Tereza | KK Chomutov | |
2.místo | Plachá Andrea | HC Rebel Havl.Brod | ||
(13 závodnic) | 3.místo | Stibůrková Barbora | TJ Kraso Mělník | |
... | ||||
9.místo | Toncarová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Mistrovství ČR seniorů a juniorů pro rok 2007 - Liberec (15.-16.12.2006) | ||||
Seniorky | 1.místo | Hudziecová Ivana | HC Oceláři Třinec | 123,34 |
2.místo | Simaová Nela | BK LR Cosmetic Ostrava | 119,68 | |
(15 závodnic) | 3.místo | Nováková Klára | USK Praha | 112,62 |
... | ||||
15.místo | Bendová Eva | TJ AŠ Mladá Boleslav | 64,76 | |
Juniorky | 1.místo | Albrechtová Barbara | TJ Stadion Brno | 97,89 |
2.místo | Čiklová Eva | TJ Stadion Brno | 92,37 | |
(24 závodnic) | 3.místo | Světlíková Tereza | TJ Sl.Slavia Uh.Hradiště | 88,81 |
... |
||||
16.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 66,71 | |
19.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 65,67 |
Liberecká klička - Liberec (9.12.2006) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Lobačevská Nastasia | BK Praha | |
2.místo | Kryspínová Daniela | BK Liberec | ||
(21 závodnic) | 3.místo | Ludačková Sandra | BK České Budějovice | |
... | ||||
6.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
12.místo | Křečková Veronika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
16.místo | Honzejková Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nejmladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Liberec | |
2.místo | Jelínková Adéla | USK Praha | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Cibulková Sára | USK Praha | |
... | ||||
5.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
6.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
19.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nováčci | 1.místo | Ksandrová Barbora | USK Praha | |
2.místo | Šťastná Jana | BK České Budějovice | ||
(9 závodnic) | 3.místo | Jechová Zuzana | USK Praha | |
... | ||||
9.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Vranná Sylvie | USK Praha | |
2.místo | Böhmová Sarah | HC Chemopetrol Litvínov | ||
(12 závodnic) | 3.místo | Bartůňková Tereza | USK Praha | |
... | ||||
11.místo | Hájková Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena USK - Praha (2.-3.12.2006) | ||||
Juniorky | 1.místo | Albrechtová Barbara | TJ Stadion Brno | 89,03 |
2.místo | Světlíková Tereza | TJ Sl.Slavia Uh.Hradiště | 85,79 | |
(17 závodnic) | 3.místo | Pauknerová Kristýna | BK České Budějovice | 80,97 |
... | ||||
11.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 66,26 | |
12.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 62,69 |
Velká cena Mladé Boleslavi (2.12.2006) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Zaychenko Daria | USK Praha | |
2.místo | Lobačevská Nastasia | BK Praha | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Kryspínová Daniela | BK LIberec | |
... | ||||
10.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
20.místo | Křečková Veronika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
21.místo | Honzejková Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nejmladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Liberec | |
2.místo | Joitová Martina | BK Liberec | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Vasilišinová LIana | SKK Příbram | |
... | ||||
6.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
10.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
20.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nejmladší žačky | 1.místo | Bendlová Iveta | KK Chomutov | |
NEPOHÁR | 2.místo | Sedláčková Adéla | BK Příbram | |
3.místo | Vltavská Ivana | BK Příbram | ||
(15 závodnic) | ... | |||
6.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nováčci | 1.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Ševčíková Markéta | BK Příbram | ||
(19 závodnic) | 3.místo | Felgrová Daniela | TJ Kraso Náchod | |
... | ||||
11.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Jandová Nelly | TJ Stadion Mar.Lázně | |
2.místo | Kratěnová Natálie | KK Pardubice | ||
(12 závodnic) | 3.místo | Kocková Barbora | USK Praha | |
... | ||||
6.místo | Hájková Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka | 1.místo | Stibůrková Barbora | TJ Kraso Mělník | |
2.místo | Pražáková Kateřina | BK Hradec Králové | ||
(13 závodnic) | 3.místo | Ptáčníková Darina | TJ Kaučuk Kralupy n.V. | |
... | ||||
5.místo | Svárovská Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
6.místo | Prokopová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
9.místo | Smolkovská Jana | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
10.místo | Toncarová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Českých Budějovic (25.-26.11.2006) | ||||
Juniorky | 1.místo | Procházková Nikola | USK Praha | 86,07 |
2.místo | Hlaváčková Kristýna | KK Plzeň | 83,09 | |
(20 závodnic) | 3.místo | Hajzlerová Lenka | USK Praha | 78,22 |
... | ||||
15.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 57,93 | |
20.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 49,88 | |
Žačky | 1.místo | Ježková Patricie | BK Liberec | 88,43 |
2.místo | Švédová Barbora | KK Chomutov | 86,20 | |
(25 závodnic) | 3.místo | Píšová Barbora | BK České Budějovice | 80,30 |
... | ||||
20.místo | Kolářová Magdalena | TJ AŠ Mladá Boleslav | 50,59 |
Slánská brusle (19.11.2006) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Kruglíková Daniela | KK Plzeň | |
2.místo | Prokopová Lucie | KK Karlovy Vary | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Nováková Aneta | BK České Budějovice | |
... | ||||
24.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Kadlecová Andrea | TJ Kraso Mělník | |
2.místo | Jarošová Kateřina | BK Příbram | ||
(8 závodnic) | 3.místo | Kratěnová Natálie | KK Pardubice | |
... | ||||
6.místo | Hájková Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Plachá Andrea | HC Rebel Havl.Brod | |
NEPOHÁR | 2.místo | Satková Petra | UKK Ústí n.L. | |
3.místo | Křivánek Štěpán | TJ Kablo KLadno | ||
(16 závodnic) | ... | |||
5.místo | Hájková Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Orlovská pirueta (19.11.2006) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Lobačevská Nastasia | BK Praha | |
2.místo | Matýsková Klára | BK LR Cosmetic Ostrava | ||
(16 závodnic) | 3.místo | Šmaková Kateřina | TJ Stadion Brno | |
... | ||||
11.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Testy výkonnosti - Hradec Králové (18.11.2006) | ||||
Test č. 1 | Prokopová Pavla | splnila | 63,33 % | žlutá |
Svárovská Monika | splnila | 60,00 % | žlutá |
Malá cena Pardubic (11.-12.11.2006) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Kadlecová Klára | USK Praha | |
2.místo | Stejskalová Věra | BK Příbram | ||
(16 závodnic) | 3.místo | Lahučká Barbora | KK Pardubice | |
... | ||||
12.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
13.místo | Honzejková Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nejmladší žačky | 1.místo | Oulehlová Alžběta | KK Pardubice | |
2.místo | Leová Lýdie | TJ Kraso Náchod | ||
(21 závodnic) | 3.místo | Ševcová Kateřina | KK Pardubice | |
... | ||||
11.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
13.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Kocková Barbora | USK Praha | |
2.místo | Bartůňková Tereza | USK Praha | ||
(16 závodnic) | 3.místo | Jarošová Kateřina | BK Příbram | |
... | ||||
12.místo | Hájková Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Krušnohorská brusle - Ústí n.L. (4.-5.11.2006) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Zaychenko Daria | USK Praha | |
2.místo | Kryspínová Daniela | BK Liberec | ||
(23 závodnic) | 3.místo | Lahučká Barbora | KK Pardubice | |
... | ||||
6.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
13.místo | Křečková Veronika | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
20.místo | Honzejková Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nejmladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Liberec | |
2.místo | Světlíková Klára | TJ Sl.Sl.Uh.Hradiště | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Joitová Martina | BK Liberec | |
... | ||||
18.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
22.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nováčci | 1.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Ševčíková Markéta | BK Příbram | ||
(14 závodnic) | 3.místo | Cviklová Evelína | USK Praha | |
... | ||||
13.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Brna (28.-29.10.2006) | ||||
Seniorky | 1.místo | Nováková Klára | USK Praha | 102,92 |
2.místo | Skotalová Pavla | TJ Stadion Brno | 80,00 | |
(5 závodnic) | 3.místo | Kubienová Kateřina | KK Orlová | 77,38 |
4.místo | Lafantová Marie | TJ Kablo KLadno | 71,68 | |
5.místo | Bendová Eva | TJ AŠ Mladá Boleslav | 54,45 | |
Juniorky | 1.místo | Čiklová Eva | TJ Stadion Brno | 91,32 |
2.místo | Hlaváčková Kateřina | KK Plzeň | 85,89 | |
(14 závodnic) | 3.místo | Světlíková Tereza | TJ Sl.Slavia Uh.Hradiště | 82,76 |
... | ||||
10.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 61,38 |
Malá cena Hradce Králové (28.10.2006) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Liberec | |
2.místo | Oulehlová Barbora | KK Pardubice | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Paličková Veronika | Kraso Břeclav | |
... | ||||
7.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
16.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Karvinský kahanec - Karviná (14.-15.10.2006) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Čiklová Eva | TJ Stadion Brno | |
2.místo | Světlíková Tereza | TJ Sl.Sl.Uh.Hradiště | ||
(17 závodnic) | 3.místo | Pauknerová Kristýna | BK České Budějovice | |
... | ||||
5.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
9.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Dvůr Králové n.L. (14.10.2006) | ||||
Nejmladší žačky - NEPOHÁR | 12.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
Nováčci | 4.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Testy výkonnosti - Cheb (30.9.2006) | ||||
Test č. 7 | Rybářová Tereza | splnila | 70,4 % | žlutá |
Test č. 8 | Bendová Eva | splnila | 70,8 % | žlutá |
Testy výkonnosti - USK Praha (23.9.2006) | ||||
Test č. 2 | Hájková Tereza | splnila | 71,7 % | žlutá |
Test č. 3 | Horáčková Dorota | splnila | 63,3 % | žlutá |
Test č. 4 | Karešová Pavla | nesplnila | 58,3 % | |
Test č. 5 | Křečková Veronika | splnila | 72,2 % | žlutá |
Honzejková Karolína | splnila | 64,4 % | žlutá | |
Test č. 7 | Kulichová Michaela | splnila | 60,2 % | žlutá |
Rybářová Tereza | nesplnila | 49,1 % | ||
Test č. 8 | Bendová Eva | nepřipuštěna k testu | --- |
- Log in to post comments