Testy výkonnosti - Mladá Boleslav (29.3.2008) | ||||
Test č. 1 | Štrobachová Anna | splnila | 88,33 % | zelená |
Test č. 2 | Štrobachová Anna | splnila | 74,14 % | žlutá |
Test č. 3 | Štěpánková Andrea | splnila | 65,83 % | žlutá |
Prokopová Pavla | splnila | 55,00 % | bílá | |
Test č. 4 | Baščanová Nikola | splnila | 50,00 % | bílá |
Štěpánková Lucie | splnila | 54,17 % | bílá | |
Test č. 5 | Karešová Pavla | splnila | 51,52 % | bílá |
Horáčková Dorota | splnila | 56,06 % | bílá | |
Test č. 6 | Plíšková Nikola | splnila | 62,88 % | žlutá |
Líhařová Karolína | splnila | 72,73 % | žlutá | |
Zörklerová Monika | splnila | 76,52 % | zelená | |
Test č. 7 | Kolářová Magdalena | splnila | 62,96 % | žlutá |
Test č. 8 | Kulichová Michaela | splnila | 49,17 % | bílá |
Oddílové závody - Mladá Boleslav (23.3.2008) | ||||
Test - Přípravka | 1.místo | Dutá Leontýna | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
2.místo | Pryscz Simona | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
(3 závodnice) | 3.místo | Zmrhalová Klára | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
Test č. 1 | 1.místo | Štrobachová Anna | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
2.místo | Weinfurterová Jana | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
(6 závodnic) | 3.místo | Vircová Adéla | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
4.místo | Erychlebová Daniela | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
5.místo | Erbertová Štěpánka | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
6.místo | Leta Marie | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Test č. 2 | 1.místo | Štrobachová Anna | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
2.místo | Weinfurterová Jana | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
(5 závodnic) | 3.místo | Vircová Adéla | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
4.místo | Leta Marie | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
5.místo | Erychlebová Daniela | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Podkrušnohorský pohár - Bílina (16.3.2008) | ||||
Nováčci - NEPOHÁR | 1.místo | Kopejsková Tereza | Kraso Děčín | |
2.místo | Baščanová Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
(9 závodnic) | 3.místo | Brühová Kristýna | KK Chomutov | |
Mladší nováčci | 1.místo | Bendlová Tereza | KK Chomutov | |
2.místo | Stibůrková Barbora | Kraso Mělník | ||
(8 závodnic) | 3.místo | Křehlová Nicole | HC Draci Bílina | |
... | ||||
6.místo | Prokopová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka - VJ | 1.místo | Hladíková Eliška | HC Draci Bílina | |
2.místo | Budínová Klára | TJ Lovochemie Lovosice | ||
(15 závodnic) | 3.místo | Hospodková Káťa | TJ Kraso Mělník | |
4.místo | Štěpánková Andrea | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
... | ||||
9.místo | Štrobachová Anna | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Prostějova (16.3.2008) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Doubravová Kateřina | KK Pardubice | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Doubková Tereza | USK Praha | |
... | ||||
15.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Prahy (9.3.2008) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Šimečková Kristýna | SK Kraso Cheb | ||
(23 závodnic) | 3.místo | Doubravová Kateřina | KK Pardubice | |
4.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
... | ||||
8.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
9.místo | Musilová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci - NEPOHÁR | 1.místo | Bělohradský Matyáš | SKK Karlovy Vary | |
2.místo | Kolodziejová Markéta | HC Chemopetrol Litvínov | ||
(18 závodnic) | 3.místo | Jarošová Kateřina | SK Kraso Cheb | |
... | ||||
6.místo | Prokopová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka - VJ | 1.místo | Popková Lucie | BK LR Cosmetic Ostrava | |
2.místo | Bysterská Adéla | BK Příbram | ||
(19 závodnic) | 3.místo | Popková Tereza | BK LR Cosmetic Ostrava | |
... | ||||
7.místo | Štrobachová Anna | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Slovácký džbánek - Uherské Hradiště (8.3.2008) | ||||
Nováčci | 1.místo | Dušková Anna | USK Praha | |
2.místo | Bartůňková Tereza | USK Praha | ||
(17 závodnic) | 3.místo | Böhmová Sarah | HC Chemopetrol Litvínov | |
... | ||||
15.místo | Štěpánková Lucie | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
16.místo | Baščanová Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Dragon Trophy - Brno (1.3.2008) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Jelínková Adéla | USK Praha | 74,19 |
2.místo | Světlíková Klára | SK Kraso Uh.Hradiště | 66,56 | |
(17 závodnic) | 3.místo | Endlicherová Vanda | TJ Stadion Praha | 65,16 |
... | ||||
5.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 62,36 | |
10.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | 48,43 |
Křišťálová brusle - Děčín (23.-24.2.2008) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Variace Liberec | 68,02 |
2.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 62,25 | |
(18 závodnic) | 3.místo | Paličková Veronika | Kraso Břeclav | 58,12 |
... | ||||
7.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | 50,66 | |
11.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | 42,06 | |
Nováčci | 1.místo | Vraná Sylvie | USK Praha | |
2.místo | Kresničerová Andrea | BK Variace Liberec | ||
(14 závodnic) | 3.místo | Kadlecová Andrea | TJ Kraso Mělník | |
... | ||||
6.místo | Baščanová Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
13.místo | Štěpánková Lucie | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Břeclavská cena - Břeclav (23.2.2008) | ||||
Nováčci | 1.místo | Dušková Anna | USK Praha | |
2.místo | Bartůňková Tereza | USK Praha | ||
(20 závodnic) | 3.místo | Böhmová Sarah | USK Praha | |
... | ||||
18.místo | Štěpánková Lucie | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka - VJ | 1.místo | Doubková Nikol | USK Praha | |
2.místo | Houšková Terezie | KK Orlová | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Popková Lucie | BK LR Cosmetic Ostrava | |
... | ||||
9.místo | Štěpánková Andrea | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Chebský špalíček - Cheb (16.2.2008) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Šimečková Kristýna | SKK Cheb | |
2.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | ||
(13 závodnic) | 3.místo | Ukolová Alžběta | KK Nymburk | |
... | ||||
7.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
9.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nováčci | 1.místo | Kresničerová Andrea | BK Variace Liberec | |
2.místo | Lísková Eliška | HC Rebel Havl.Brod | ||
(7 závodnic) | 3.místo | Havelková Michaela | BK Variace Liberec | |
... | ||||
5.místo | Baščanová Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
7.místo | Štěpánková Lucie | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka - VJ | 1.místo | Štěpánková Andrea | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
2.místo | Hospodková Kateřina | TJ Kraso Mělník | ||
(12 závodnic) | 3.místo | Břicháčková Sabina | TJ Stadion Mar.Lázně |
Mistrovství ČR pro rok 2008 - České Budějovice (7.-10.2.2008) | ||||
Juniorky | 1.místo | Švédová Barbora | BK Variace Liberec | 100,80 |
+ 6 seniorek | 2.místo | Procházková Nikola | USK Praha | 96,38 |
3.místo | Zoubková Klára | USK Praha | 93,71 | |
(28 závodnic) | ... | |||
26.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 61,42 | |
27.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 60,42 | |
Mladší žačky | 1.místo | Lahučká Barbora | KK Pardubice | 75,26 |
2.místo | Čejková Jana | BK Variace Liberec | 69,38 | |
(24 závodnic) | 3.místo | Jelínková Adéla | USK Praha | 67,88 |
... | ||||
16.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 56,36 | |
22.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | 52,41 |
Velká cena Litvínova (2.2.2008) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Cibulková Sára | USK Praha | ||
(23 závodnic) | 3.místo | Mišejková Melissa | USK Praha | |
... | ||||
11.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
17.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
20.místo | Musilová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nováčci | 1.místo | Bartůňková Tereza | USK Praha | |
2.místo | Böhmová Sarah | HC Chemopetrol Litvínov | ||
(18 závodnic) | 3.místo | Lísková Eliška | HC Rebel Havl.Brod | |
... | ||||
15.místo | Baščanová Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Plachá Andrea | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Stibůrková Barbora | TJ Kraso Mělník | ||
(14 závodnic) | 3.místo | Satková Petra | UKK Ústí nad Labem | |
... | ||||
9.místo | Prokopová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka - VJ | 1.místo | Kramosilová Aneta | USK Praha | |
2.místo | Hladíková Eliška | HC Draci Bílina | ||
(15 závodnic) | 3.místo | Hospodková Klára | TJ Kraso Mělník | |
... | ||||
9.místo | Štrobachová Anna | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Hry III.Zimní olympiády dětí a mládeže ČR - Rožnov p.R. (28.-29.1.2008) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Březinová Eliška | TJ Stadion Brno | 78,06 |
2.místo | Coufalová Jana | BK LR Cosmetic Ostrava | 76,33 | |
(13 závodnic) | 3.místo | Čejková Jana | BK Variace Liberec | 72,52 |
... | ||||
8.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 60,38 |
Nymburská stuha (26.1.2008) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Pavlasová Eliška | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Ukolová Alžběta | KK Nymburk | ||
(20 závodnic) | 3.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | |
... | ||||
9.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
11.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
18.místo | Musilová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Bendlová Tereza | KK Chomutov | |
NEPOHÁR | 2.místo | Červenková Rebeka | KK Pardubice | |
3.místo | Doubravová Adéla | KK Pardubice | ||
(14 závodnic) | ... | |||
5.místo | Prokopová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
9.místo | Štěpánková Andrea | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Kopřivnice (19.-20.1.2008) | ||||
Juniorky | 1.místo | Herbriková Alexandra | HC RI Okna Zlín | 104,40 |
2.místo | Procházková Nikola | USK Praha | 102,34 | |
(22 závodnic) | 3.místo | Kostková Kristina | USK Praha | 99,30 |
... | ||||
15.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 68,34 | |
18.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 64,69 | |
Mladší žačky | 1.místo | Coufalová Jana | BK LR Cosmetic Ostrava | 70,67 |
2.místo | Čejková Jana | BK Variace Liberec | 69,19 | |
(30 závodnic) | 3.místo | Paličková Veronika | Kraso Břeclav | 66,54 |
... | ||||
11.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | 57,74 | |
12.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 55,52 |
Velká cena Náchoda (12.-13.1.2008) | ||||
Juniorky | 1.místo | Procházková Nikola | USK Praha | 93,41 |
2.místo | Kostková Kristina | USK Praha | 92,42 | |
(21 závodnic) | 3.místo | Nowická Eva | BK České Budějovice | 73,22 |
... | ||||
18.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 55,87 | |
Žačky | 1.místo | Ježková Patricie | BK Variace Liberec | 81,71 |
2.místo | Jechová Jana | SKK Příbram | 79,98 | |
(21 závodnic) | 3.místo | Kadlecová Klára | USK Praha | 75,59 |
... | ||||
11.místo | Křečková Veronika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 51,89 | |
Mladší žačky | 1.místo | Lahučká Barbora | KK Pardubice | 68,48 |
2.místo | Raszyková Laura | TJ Slavoj Český Těšín | 63,46 | |
(30 závodnic) | 3.místo | Endlicherová Vanda | TJ Stadion Brno | 62,22 |
... | ||||
11.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | 54,20 | |
Nejmladší žačky | 1.místo | Beránková Adéla | USK Praha | |
2.místo | Ukolová Alžběta | KK Nymburk | ||
(23 závodnic) | 3.místo | |||
... | ||||
16.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Malá cena Nového Města n.M. (6.1.2008) | ||||
Nejmladší žačky - sk.A | 1.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Pavlasová Eliška | HC Rebel Havl.Brod | ||
(21 závodnic) | 3.místo | Kocková Michaela | KK Pardubice | |
... | ||||
19.místo | Musilová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nejmladší žačky - sk.B | 1.místo | Beránková Adéla | USK Praha | |
2.místo | Ukolová Alžběta | KK Nymburk | ||
(21 závodnic) | 3.místo | Šostá Terezie | BK Frýdek Místek | |
... | ||||
10.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
12.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Orlovská pirueta (8.-9.12.2007) | ||||
Mladší žačky | 1.místo | Jelínková Adéla | USK Praha | 70,21 |
2.místo | Raszyková Laura | TJ Slavoj Český Těšín | 69,66 | |
(30 závodnic) | 3.místo | Paličková Veronika | Kraso Břeclav | 68,54 |
... | ||||
9.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 58,04 | |
13.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | 55,84 |
Velká cena USK Praha ((30.11.-2.12.2007) | ||||
Juniorky | 1.místo | Švédová Barbora | HC Chemopetrol Litvínov | 105,18 |
2.místo | Čiklová Eva | TJ Stadion Brno | 99,62 | |
(24 závodnic) | 3.místo | Kostková Kristina | USK Praha | 93,19 |
... | ||||
18.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 64,86 | |
Žačky | 1.místo | Kadlecová Klára | USK Praha | 85,51 |
2.místo | Ježková Patricie | BK Liberec | 83,08 | |
(29 závodnic) | 3.místo | Vaverková Hana | USK Praha | 81,90 |
... | ||||
27.místo | Křečková Veronika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 44,02 | |
Mladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Liberec | 72,58 |
2.místo | Jelínková Adéla | USK Praha | 72,04 | |
(30 závodnic) | 3.místo | Coufalová Jana | BK LR Cosmetic Ostrava | 71,42 |
... | ||||
20.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | 49,15 | |
Nejmladší žačky | 1.místo | Beránková Adéla | USK Praha | |
2.místo | Ksandrová Barbora | USK Praha | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Mišejková Melisa | USK Praha | |
... | ||||
17.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Satková Petra | UKK Ústí nad Labem | |
2.místo | Fadrná Terezie | BK LR Cosmetic Ostrava | ||
(12 závodnic) | 3.místo | Stibůrková Barbora | TJ Kraso Mělník | |
... | ||||
11.místo | Prokopová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Mělníka (1.12.2007) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Pavlasová Eliška | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Koláčková Izabela | TJ Stadion Brno | |
... | ||||
9.místo | Musilová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nováčci | 1.místo | Lísková Eliška | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Jandová Nelly | TJ Stadion Mar.Lázně | ||
(12 závodnic) | 3.místo | Jarošová Kateřina | BK Příbram | |
... | ||||
9.místo | Štěpánková Lucie | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
10.místo | Baščanová Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Stiubůrková Barbora | TJ Kraso Mělník | |
2.místo | Plachá Andrea | HC Rebel Havl.Brod | ||
(8 závodnic) | 3.místo | Juhaňáková Aneta | HC Rebel Havl.Brod | |
... | ||||
8.místo | Prokopová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka - VJ | 1.místo | Doubková Nikola | USK Praha | |
2.místo | Budínová Klára | TJ Lovochemie Lovosice | ||
(9 závodnic) | 3.místo | Kramosilová Aneta | USK Praha | |
... | ||||
7.místo | Štěpánková Andrea | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
9.místo | Štrobachová Anna | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Velká cena Plzně (24.-25.11.2007) | ||||
Juniorky | 1.místo | Procházková Nikola | USK Praha | 95,91 |
2.místo | Kostková Kristina | USK Praha | 90,97 | |
(11 závodnic) | 3.místo | Janečková Hana | TJ Stadion Brno | 88,41 |
... | ||||
10.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 59,62 | |
odstoupila po KP | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | - | |
Žačky | 1.místo | Vaverková Hana | USK Praha | 88,56 |
2.místo | Kadlecová Klára | USK Praha | 83,66 | |
(24 závodnic) | 3.místo | Ludačková Sandra | BK České Budějovice | 77,82 |
... | ||||
16.místo | Kolářová Magdalena | TJ AŠ Mladá Boleslav | 51,60 | |
18.místo | Křečková Veronika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 51,15 | |
Mladší žačky | 1.místo | Světlíková Klára | SK Kraso Uh.Hradiště | 60,88 |
2.místo | Zemanová Patricie | KK Plzeň | 60,31 | |
(29 závodnic) | 3.místo | Koníčková Karolína | SK Kraso Uh.Hradiště | 57,33 |
... | ||||
8.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 53,52 | |
17.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | 47,54 |
Velká cena Podřipska - Roudnice n.L. (24.11.2007) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Cibulková Sára | USK Praha | |
2.místo | Pavlasová Eliška | HC Rebel Havl.Brod | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Ksandrová Barbora | USK Praha | |
... | ||||
17.místo | Musilová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
18.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
22.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Slánská brusle (17.11.2007) | ||||
Nováčci | 1.místo | Kratěnová Natálie | KK Pardubice | |
2.místo | Lísková Eliška | HC Rebel Havl.Brod | ||
(14 závodnic) | 3.místo | Vraná Sylvie | USK Praha | |
... | ||||
11.místo | Štěpánková Lucie | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
12.místo | Baščanová Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Juhaňáková Aneta | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Doubravová Adéla | KK Pardubice | ||
(11 závodnic) | 3.místo | Křehlová Nicole | HC Draci Bílina | |
... | ||||
11.místo | Prokopová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka - VJ | 1.místo | Hladíková Eliška | HC Draci Bílina | |
2.místo | Štěpánková Andrea | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
(5 závodnic) | 3.místo | Budínová Klára | HC Lovochemie Lovosice | |
4.místo | Odnohová Karolína | TJ Kraso Mělník | ||
5.místo | Štrobachová Anna | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Malá cena Pardubic (10.-11.11.2007) | ||||
Juniorky | 1.místo | Janečková Hana | TJ Stadion Brno | 91,70 |
2.místo | Švédová Barbora | HC Chemopetrol Litvínov | 86,29 | |
(18 závodnic) | 3.místo | Holubová Helena | SKK AZ Havířov | 84,45 |
... | ||||
7.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 70,21 | |
13.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 64,81 | |
Žačky | 1.místo | Jechová Jana | BK Příbram | 83,00 |
2.místo | Lobačevská Nastasia | BK Praha | 78,11 | |
(24 závodnic) | 3.místo | Rousalová Magdalena | KK Plzeň | 74,34 |
... | ||||
18.místo | Kolářová Magdalena | TJ AŠ Mladá Boleslav | 51,47 | |
19.místo | Křečková Veronika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 50,93 | |
Mladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Variace Liberec | 83,28 |
2.místo | Březinová Eliška | TJ Stadion Brno | 71,84 | |
(29 závodnic) | 3.místo | Lahučká Barbara | KK Pardubice | 71,79 |
... | ||||
7.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | 55,40 | |
12.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 50,60 | |
25.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | 42,31 |
Krušnohorská brusle - Ústí n.L. (10.11.2007) | ||||
Nejmladší žačky | 1.místo | Šimečková Kristýna | SKK Cheb | |
2.místo | Myšková Karolína | BK Variace Liberec | ||
(17 závodnic) | 3.místo | Vlasáková Adéla | HC Rebel Havl.Brod | |
... | ||||
7.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
9.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
15.místo | Musilová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Nováčci - NEPOHÁR | 1.místo | Jandová Nelly | TJ Stadion Mar.Lázně | |
2.místo | Satková Petra | UKK Ústí n.L. | ||
(17 závodnic) | 3.místo | Kopejsková Tereza | Kraso Děčín | |
... | ||||
11.místo | Štěpánková Lucie | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
12.místo | Baščanová Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Mladší nováčci | 1.místo | Plachá Andrea | HC Rebel Havl.Brod | |
2.místo | Juhaňáková Aneta | HC Rebel Havl.Brod | ||
(14 závodnic) | 3.místo | Bendlová Tereza | KK Chomutov | |
... | ||||
12.místo | Prokopová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
Přípravka - VJ | 1.místo | Štěpánková Andrea | TJ AŠ Mladá Boleslav | |
2.místo | Hospodková Káťa | TJ Kraso Mělník | ||
(7 závodnic) | 3.místo | Mráčková Natálie | UKK Ústí n.L. |
Velká cena Hradce Králové (3.-4.11.2007) | ||||
Juniorky | 1.místo | Kostková Kristina | USK Praha | 97,35 |
2.místo | Procházková Nikola | USK Praha | 93,03 | |
(11 závodnic) | 3.místo | Herbriková Alexandra | HC RI Okna Zlín | 92,29 |
... | ||||
15.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 62,25 | |
18.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 61,48 | |
Žačky | 1.místo | Ježková Patricie | BK Variace Liberec | 83,26 |
2.místo | Kadlecová Klára | USK Praha | 77,54 | |
(30 závodnic) | 3.místo | Najtová Petra | TJ Stadion Brno | 77,42 |
... | ||||
27.místo | Kolářová Magdalena | TJ AŠ Mladá Boleslav | 39,20 | |
Mladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Variace Liberec | 64,53 |
2.místo | Lahučká Barbara | KK Pardubice | 63,04 | |
(30 závodnic) | 3.místo | Březinová Eliška | TJ Stadion Brno | 61,65 |
... | ||||
13.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 50,88 |
Velká cena Ostravy (27.-28.10.2007) | ||||
Juniorky | 1.místo | Herbriková Alexandra | HC RI Okna Zlín | 97,26 |
2.místo | Hlůšková Nikol | TJ Sl.Sl.Uh.Hradiště | 90,42 | |
(23 závodnic) | 3.místo | Kostková Kristina | USK Praha | 89,83 |
... | ||||
17.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 58,28 | |
21.místo | Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 50,22 |
Příbramský kahan (20.-21.10.2007) | ||||
Juniorky | 1.místo | Procházková Nikola | USK Praha | 97,91 |
2.místo | Kostková Kristina | USK Praha | 90,61 | |
(16 závodnic) | 3.místo | Píšová Barbora | BK České Budějovice | 86,23 |
... | ||||
10.místo | Rybářová Tereza | TJ AŠ Mladá Boleslav | 63,06 | |
Kulichová Michaela | TJ AŠ Mladá Boleslav | 62,21 | ||
Mladší žačky | 1.místo | Čejková Jana | BK Variace Liberec | 67,90 |
2.místo | Paličková Veronika | Kraso Břeclav | 62,41 | |
(30 závodnic) | 3.místo | Lahučká Barbora | KK Pardubice | 60,39 |
... | ||||
13.místo | Zörklerová Monika | TJ AŠ Mladá Boleslav | 47,26 | |
17.místo | Líhařová Karolína | TJ AŠ Mladá Boleslav | 43,48 | |
23.místo | Plíšková Nikola | TJ AŠ Mladá Boleslav | 39,80 | |
Nejmladší žačky | 1.místo | Ksandrová Barbora | USK Praha | |
2.místo | Šimečková Kristýna | SKK Cheb | ||
(24 závodnic) | 3.místo | Judasová Karolína | Kraso Břeclav | |
... | ||||
16.místo | Horáčková Dorota | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
21.místo | Karešová Pavla | TJ AŠ Mladá Boleslav | ||
24.místo | Musilová Barbora | TJ AŠ Mladá Boleslav |
Testy výkonnosti - Kopřivnice (29.9.2007) | ||||
Test č. 2 | Štěpánková Andrea | splnila | 57,5 % | bílá |
Test č. 3 | Štěpánková Lucie | splnila | 56,6 % | bílá |
Testy výkonnosti - Praha (22.-23.9.2007) | ||||
Test č. 1 | Štěpánková Andrea | splnila | 68,0 % | žlutá |
Test č. 2 | Prokopová Pavla | splnila | 56,7 % | bílá |
Štěpánková Lucie | splnila | 58,8 % | bílá | |
Test č. 3 | Baščanová Nikola | splnila | 46,7 % | bílá |
Test č. 4 | Horáčková Dorota | splnila | 65,8 % | žlutá |
Musilová Barbora | splnila | 50,8 % | bílá | |
Test č. 5 | Plíšková Nikola | splnila | 68,7 % | žlutá |
Test č. 6 | Křečková Veronika | splnila | 68,7 % | žlutá |
Honzejková Karolína | splnila | 49,7 % | bílá |
- Log in to post comments