Výsledky sezóny 2013/14

Testy výkonnosti - Praha  (29. 3. 2014)
       Test č. 1       Netušilová Tereza nesplněno 38,33 % -
  Strnadová Anna splněno 52,50 % bílá
Test č. 2 Cholevová Natálie splněno 60,00 % žlutá
  Hradiská Šárka splněno 60,00 % žlutá
Test č. 3 Stojková Aneta splněno 57,50 % bílá
  Vesecká Tereza splněno 66,67 % žlutá
Test č. 4 Kozderková Leona splněno 55,00 % bílá
  Dvořáková Nikola splněno 50,83 % bílá
  Krinwaldová Lucie splněno 59,17 % bílá
Test č. 5 Foersterová Diana splněno 62,88 % žlutá
  Toncarová Veronika splněno 54,55 % bílá
  Stránská Natálie nesplněno 44,70 % -
  Kareš František splněno 57,58 % bílá
Test č. 8 Zörklerová Monika splněno 85,83 % zelená

 

Český pohár    2013 / 2014
Juniorky Monika Zörklerová 7. místo     (34)
  Karolína Líhařová 33. místo   (34)
Žačky Dorota Horáčková 16. místo   (56)
  Štěpánka Erbertová 35. místo   (56)
  Pavla Prokopová 41. místo   (56)
  Musilová Barbora 54. místo   (56)
  Toncarová Barbora 55. místo   (56)
Nejmladší žačky Toncarová Veronika 37. místo   (75)
  Horáčková Anežka 65. místo   (75)
Nejmladší žáci Kareš František 9. místo    (15)
 
Pohár ČKS  "A"   2013 / 2014
Mladší žačky A Foersterová Diana 17. místo   (99)
Nejmladší žačky A Toncarová Veronika 70. místo   (113)
  Stránská Natálie 70. místo   (113)
  Horáčková Anežka 82. místo   (113)
Nováčci Krinwaldová Lucie 22. místo   (138)
  Hloušková Viktorie 39. místo   (138)
   Dvořáková Nikola 54. místo   (138)
  Stojková Aneta 65. místo   (138)
  Hradiská Šárka 76. místo   (138)
  Cholevová Natálie 88. místo   (138)
Mladší nováčci Vesecká Tereza 26. místo   (95)
 
Pohár ČKS   "B"   2013 / 2014
Nejmladší žačky B Kozderková Leona 32. místo   (116)
  Šulitková Anežka 75. místo   (116)

 

 

Ještědská brusle - Liberec    (15. 3. 2014)            OBO
Mladší žačky A 1. místo Pechová Kristýna BK Variace Liberec
  2. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
( 4 závodnice ) 3. místo Pryymak Valeriya BK Variace Liberec
  4. místo Měrtlová Katka   BK Variace Liberec
 
Nováčci 1. místo Duková Valerie KK Stadion Praha
  2. místo Obryska Daniela USK Praha
( 22  závodnic ) 3. místo Zelená Barbora USK Praha
  4. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  12. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  14. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
  19. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  22. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Juhosová Adéla USK Praha
  2. místo Baťková Karolína KK Pardubice
( 10 závodnic ) 3. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec
  ...    
  6. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Miková Karolína KK Stadion Praha
  2. místo Hančová Anna Michaela KK Nymburk
( 22 závodnic ) 3. místo Romancovová Barbora KK Stadion Praha
  ...    
  11. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  19. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

MISTROVSTVÍ  ČR  ŽACTVA  2014 - Mladá Boleslav (7.- 9. 3. 2014)
ŽAČKY 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 93,82
  2. místo Harsh Elizabeth USK Praha 89,34
( 30 závodnic )  3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 85,18
  .....      
  13. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 66,80
 
NEJMLADŠÍ  ŽÁCI 1. místo Musil Roman TJ Slavoj Český Těšín 35,89
  2. místo Buksa Lukáš BK Uherský Brod 32,94
( 14 závodníků ) 3. místo Špatenka Adam BK Hradec Králové 29,16
  4. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 28,62
  5. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 26,95

 

Velká cena Strakonic    (22. - 23. 2. 2014)           ISU
Žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 88,62
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 81,69
( 28 závodnic )  3. místo  Harsh Elizabeth  USK Praha 78,25
  ...      
  21. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 57,12
  24. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 52,71
  27. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 46,47
 
Nejmladší žáci 1. místo Musil Roman TJ Slavoj Č.Těšín 32,37
  2. místo Špatenka Adam BK Hradec Králové 27,78
 ( 5 závodníků ) 3. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 25,52
  4. místo Anděl Jan FSC Kopřivnice 24,33
  5. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav  23,38

 

Kralupská klička - Kralupy n.V.    (22. 2. 2014)            OBO
Mladší žačky A 1. místo Kolmanová Dominika SK HC Baník Most
  2. místo Marková Karolína PKK Roudnice n.L.
( 12 závodnic ) 3. místo Palečková Zdeňka TJ Kralupy n.V.
  ...    
  11. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci - sk.1 1. místo Palečková Sofie TJ Kralupy n.V.
  2. místo Odnohová Emilie PKK Roudnice n.L.
( 19  závodnic ) 3. místo Humlová Karolína HC PZ Kraso Kladno
  4. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  10. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci - sk.2 1. místo Čebišová Klára HC PZ Kraso Kladno
  2. místo Farkašová Magdaléna Kraso Litvínov
( 19  závodnic ) 3. místo Křížková Lenka BK České Budějovice
  ...    
  7. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Hubáčková Leona KK Nymburk
  2. místo Datlová Lucie TJ Kraso Mělník
( 19 závodnic ) 3. místo Juhosová Adéla USK Praha
  ...    
  6. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Tomášková Anna HC Strakonice
  2. místo Hanušová Zuzana KK Slaný
( 20 závodnic ) 3. místo Heřmanová Emma BK Kraso Ml.Boleslav
  ...    
  10. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Plzně    (15.-16.2.2014)           ISU
Žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 93,38
  2. místo Harsh Elizabeth USK Praha 79,62
( 30 závodnic )  3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 76,40
  ...      
  11. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 62,32
  24. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 52,40
 
Nejmladší žáci 1. místo Buksa Lukáš BK Uherský Brod 31,17
  2. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 26,22
 ( 6 závodníků ) 3. místo Anděl Jan FSC Kopřivnice 22,63
  4. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav  20,98
 
Nejmladší žačky 1. místo Cimlová Denisa USK Praha 37,14
  2. místo Holubová Natálie KK Stadion Praha 32,02
( 30 závodnic ) 3. místo Hašlarová Tereza USK Praha 31,79
  ...      
  28. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 17,48

 

MISTROVSTVÍ  ČESKÉ  REPUBLIKY  JUNIORŮ  2014 - Třinec    (8.-9.2.2014)
JUNIORKY 1. místo Dušková Anna USK Praha 127,31
  2. místo Janiczková Aneta  HC Oceláři Třinec - kraso 118,82
( 23 závodnic )  3. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 116,31
  .....      
  8. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 93,21

 

Nymburská stuha   (2. 2. 2014)            OBO
Mladší žačky A 1. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice
  2. místo Tojmarová Jorika SK Kraso Děčín
( 9 závodnic ) 3. místo Kratochvílová Tereza BK České Budějovice
  ...    
  8. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žáci A 1. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav
( 1 závodník )      
 
Nejmladší žačky A 1. místo Dotlačilová Kristýna USK Praha
  2. místo Srdínková Kristýna BK Variace Liberec
( 23  závodnic ) 3. místo Horňáková Edita BK České Budějovice
  ...    
  20. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Duková Valerie KK Stadion Praha
  2. místo Obryska Daniela USK Praha
( 20  závodnic ) 3. místo Palečková Sofie TJ Kralupy n.V.
  ...    
  5. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  6. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  16. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Hubáčková Leona KK Nymburk
  2. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk
( 14 závodnic ) 3. místo Datlová Lucie TJ Mělník
  ...    
  8. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Uherského Brodu    (1.-2.2014)       ISU
Žačky 1. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 84,24
  2. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov 73,06
( 24 závodnic )  3. místo Španělová Markéta BK Uherský Brod 72,67
  .....      
  17. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 55,43

 

Velká cena Prahy - Nikolajka    (25.-26.1.2014)       ISU
Juniorky 1. místo Šimůnková Petra KK Stadion Praha 85,45
  2. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 84,16
( 16 závodnic )  3. místo Rambousková Petra KK Stadion Praha 80,56
  4. místo Geyerová Jiřina  USK Praha 79,80
  5. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 77,18
 
Žačky 1. místo Harsh Elizabeth USK Praha 87,85
  2. místo Lísková Eliška HC Ledeč n.S. 72,62
 ( 25 závodnic ) 3. místo Svobodová Eliška KK Stadion Praha 70,72
  ...      
  7. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 64,94
  18. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 48,70
 
Nejmladší žačky 1. místo Holubová Natálie KK Stadion Praha 33,59
  2. místo Kopečová Nella TJ Slavoj Č.Těšín 32,11
( 30 závodnic ) 3. místo Cimlová Denisa USK Praha 30,63
  ...      
  14. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 24,61
  28. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 17,40

 

Mladoboleslavský pohár   (26.1.2014)            OBO
Žačky A 1. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
  2. místo Zemanová Lucie BK Variace Liberec
( 5 závodnic ) 3. místo Petráňová Thalie KK Nymburk
  4. místo Hájková Tereza BK Kraso Ml.Boleslav
  5. místo Jirsová Aneta KK Kraso Tachov
 
Mladší žačky A 1. místo Pokorná Kristýna Kaučuk Kralupy n.V.
  2. místo Marková Karolína PKK Roudnice n.L.
( 15 závodnic ) 3. místo Ivanjuková Nikol SKK Kraso Česká Lípa
  ...    
  13. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Smolová Karolína BK Variace Liberec 
  2. místo Havlíčková Alena BK Variace Liberec
( 21  závodnic ) 3. místo Svobodová Eliška VSK Technika Brno
  ...    
  18. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci - sk.1 1. místo Palečková Sofie Kaučuk Kralupy n.V. 
  2. místo Duková Valerie KK Stadion Praha
( 15  závodnic ) 3. místo Žáková Eliška USK Praha
  ...    
  7. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci - sk.2 1. místo Farkašová Magdaléna Kraso Litvínov
  2. místo Červenková Klára Kraso Litvínov
( 15 závodnic ) 3. místo Adamcová Lucie KK Plzeň
  4. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  8. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
  13. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  15. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Juhosová Adéla USK Praha
  2. místo Palánová Michaela HC Ledeč n.S.
( 20 závodnic ) 3. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk
  ...    
  9. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo  Pokorná Lucie BK Příbram
  2. místo Řezníčková Daniela Kraso Litvínov
( 14 závodnic ) 3. místo Palichová Tereza KK Nymburk
  ...    
  6. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  14. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka podle věku 1. místo    
  2. místo    
(18 závodnic ) 3. místo    
  ...    
  9. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
  10. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
  16. místo Netušilová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
  18. místo Toncarová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka bez omezení věku 1. místo    
  2. místo    
(9 závodnic ) 3. místo    
  ...    
  8.místo Korolevyčová Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Náchodská bruslička   (19.1.2014)            OBO
Žačky A 1. místo Valková Klára BK Variace Liberec
  2. místo Zemanová Lucie BK Variace Liberec
( 6 závodnic ) 3. místo Vognarová Dominika TJ Dvůr Králové n.L.
  4. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky A 1. místo Gajdošová Oluša TJ Kraso Náchod
  2. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
( 4 závodnice ) 3. místo Habrová Karolína TJ Kraso Náchod
  4. místo Frolíková Monika BK Kraso Ml.Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Smolová Karolína BK Variace Liberec
  2. místo Hubáčková Sára FSC Olomouc
( 16 závodnic ) 3. místo Burešová Eliška BK Variace Liberec
  ...    
  7. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  2. místo Gajdošová Eliška TJ Kraso Náchod
( 9 závodnic ) 3. místo Málková Natálie KK Pardubice
  4. místo Březinová Kristýna KK Plzeň

 

Velká cena Břeclavi    (18.-19.1.2014)       ISU
Juniorky 1. místo Dušková Anna USK Praha 124,73
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 119,80
( 18 závodnic )  3. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havlíčkův Brod 100,04
  ...      
  9. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 84,67
 
Žačky 1. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 82,22
  2. místo Lísková Eliška HC Ledeč nad Sázavou 75,49
 ( 30 závodnic ) 3. místo Vobořilová Klára VSK Technika Brno 75,03
  ...      
  15. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 62,90
  26. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 51,87

 

Mini Velká cena USK Praha    (12.1.2014)       ISU
Nejmladší žáci 1. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 27,23
  2. místo Špatenka Adam BK Hradec Králové 26,30
( 5 závodníků ) 3. místo Anděl Jan FSC Kopřivnice 25,78
  ...      
  5. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 17,73
 
Nejmladší žačky 1. místo Fričová Kateřina USK Praha 35,87
  2. místo Dusha Mariya USK Praha 34,19
 ( 30 závodnic ) 3. místo Holubová Natálie KK Stadion Praha 33,24
  ...      
  16. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 23,99

 

Vánoční cena - Dvůr Králové n.L.   (14.12.2013)            OBO
Mladší žačky A 1. místo Henková Karolína USK Praha
  2. místo Měrtlová Katka BK Variace Liberec
( 6 závodnic ) 3. místo Šteinerová Anna BK Kraso Ml.Boleslav
  ...    
  5. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Heislerová Michaela KK Stadion Praha
  2. místo Žáková Eliška USK Praha
( 17 závodnic ) 3. místo Hráská Isabela KK Stadion Praha
  ...    
  5. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  10. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  16. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk
  2. místo Palánová Michaela HC Ledeč nad Sázavou
( 16 závodnic ) 3. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec
  ...    
  9. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Miková Karolína KK Stadion Praha
  2. místo Bažilová Eliška KK Stadion Praha
( 20 závodnic ) 3. místo Řezníčková Daniela HC Litvínov
  ...    
  6. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  19. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena USK Praha    (7.-8.12.2013)       ISU
Juniorky 1. místo Janiczková Aneta HC Oceláři Třinec 98,43
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 98,36
(19 závodnic) 3. místo Kratěnová Natálie TJ Stadion Brno 98,10
  ...      
  5. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 89,97
  13. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 71,44
 
Žačky 1. místo Harsh Elizabeth USK Praha 90,70
  2. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 87,25
 ( 30 závodnic ) 3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 75,99
  ...      
  15. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 53,18
   29. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 40,41
  30. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 31,93
 
Nejmladší žačky 1. místo Cimlová Denisa USK Praha 41,96
  2. místo Dusha Mariya USK Praha 37,48
 ( 30 závodnic ) 3. místo Fričová Kateřina USK Praha 35,94
  ...      
  30. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav  19,12

 

Malá cena Pardubic   (7.12.2013)            OBO
Mladší žačky A 1. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice
  2. místo Habrová Karolína TJ Kraso Náchod
( 11 závodnic ) 3. místo Marková Karolína PKK Roudnice n.L.
  ...    
  11. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno
  2. místo Dawidová Bára KK Havířov
( 23 závodnic ) 3. místo Obryska Daniela USK Praha
  ...    
  15. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  18. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Orlovská pirueta - Orlová    (30.11.-1.12.2013)       ISU
Žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary       100,01     
  2. místo Harsh Elizabeth USK Praha 83,54
 ( 27 závodnic ) 3. místo Drdová Aneta HC PSG Zlín 76,83
  ...      
  7. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 72,99
   22. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 53,29
 
Nejmladší žačky 1. místo Cimlová Denisa USK Praha 40,88
  2. místo Fričová Kateřina USK Praha 35,50
 ( 28 závodnic ) 3. místo Kenická Karina TJ Slavoj Český Těšín 35,28
  ...      
  28. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav  15,66

 

Novoměstská bruslička - Nové Město n.M.   (30.11.2013)            OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Machačková Klára BK Variace Liberec
  2. místo Burešová Eliška BK Variace Liberec
( 20 závodnic ) 3. místo Poljanyčka Marie USK Praha
  ...    
  11. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Zelená Barbora USK Praha
  2. místo Obryska Daniela USK Praha
( 10 závodnic ) 3. místo Málková Natálie KK Pardubice
  ...    
  9. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Palánová Michaela HC Ledeč n.S.
  2. místo Kloudová Anna BK Hradec Králové
( 7 závodnic ) 3. místo Baťková Karolína KK Pardubice
  ...    
  5. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Dobroňová Adriana USK Praha
  2. místo Němečková Tereza TJ Kraso Náchod
( 13 závodnic ) 3. místo Kolomazníková Sára BK Kraso Ml.Boleslav
  ...    
  5. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  13. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Brna (22.-23.11.2013)        ISU
Žačky 1. místo  Drdová Aneta HC PSG Zlín 75,33
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 72,88
( 30 závodnic ) 3. místo Španělová Markéta BK Uherský Brod 69,91
  ...      
   18. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 55,77
   26. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 48,38

 

Českolipská pirueta - Česká Lípa   (22.11.2013)            OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Burešová Eliška BK Variace Liberec
  2. místo Havlíčková Alena BK Variace Liberec
( 16 závodnic ) 3. místo Valentová Amélie USK Praha
  ...    
  10. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  15. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Heislerová Michaela KK Stadion Praha
  2. místo Petráková Eliška USK Praha
( 23 závodnic ) 3. místo Duková Valérie KK Stadion Praha
  ...    
  10. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  16. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  19. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
  21. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Datlová Lucie TJ kraso Mělník
  2. místo Juhasová Adéla USK Praha
( 12 závodnic ) 3. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec
  ...    
  5. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Řezníčková Daniela HC Litvínov
  2. místo Miková Karolína KK Stadion Praha
( 16 závodnic ) 3. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
  ...    
  10. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  15. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Slánská brusle   (16.11.2013)            OBO
Mladší žačky A 1. místo Kolmanová Dominika SK HC Baník Most
  2. místo Návesníková Kristina USK Praha
( 16 závodnic ) 3. místo Štědrá Sabina PKK Roudnice n.L.
  ...    
  15. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Poljanyčka Marie USK Praha
  2. místo Sýkorová Kateřina USK Praha
( 16 závodnic ) 3. místo Toulová Klaudia KK Stadion Praha
  ...    
  16. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Odnohová Emilie PKK Roudnice n.L.
  2. místo Křížková Lenka BK České Budějovice
( 17 závodnic ) 3. místo Málková Natálie KK Pardubice
  ...    
  7. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  11. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
  13. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Palánová Michaela HC Ledeč nad Sázavou
  2. místo Holubová Nela KK Stadion Praha
( 24 závodnic ) 3. místo Juhasová Adéla USK Praha
  ...    
  6. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Hradce Králové (9.-10.11.2013)    ISU
Juniorky 1. místo Dušková Anna USK Praha 127,18
  2. místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 110,17
( 18 závodnic ) 3. místo Kratěnová Natálie TJ Stadion Brno 96,73
  4. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 83,17
  ...      
  odstoupila po KP Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav -
 
Žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 109,55
  2. místo Harsh Elizabeth USK Praha 86,77
( 29 závodnic ) 3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 76,57
  ...      
  9. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 65,60
  23. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 48,09
  29. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 31,59
 
Nejmladší žáci 1. místo Buksa Lukáš BK Uherský Brod 32,45
  2. místo Špatenka Adam BK Hradec Králové 28,21
( 9 závodníků ) 3. místo Machač Radek HC Oceláři Třinec 26,03
  ...      
  8. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 20,00
 
Nejmladší žačky 1. místo Fričová Kateřina USK Praha 35,87
  2. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 31,31
( 30 závodnic) 3. místo Motlochová Dominika KK Havířov 31,07
  ...      
  16. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 24,36

 

Memoriál Karla Diviše - Dvůr Králové n.L.  (2.11.2013)            OBO
Mladší žačky A 1. místo Sobotíková Markéta KK Orlová
  2. místo Měrtlová Katka BK Variace Liberec
( 6 závodnic ) 3. místo Pejchová Adéla KK Pardubice
  ...    
  6. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Gajdošová Eliška TJ Kraso Náchod
  2. místo Málková Natálie KK Pardubice
( 9 závodnic ) 3. místo Ježová Karolína KK Náměšť nad Oslavou
  ...    
  6. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  8. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Náchoda (26.-27.10.2013)    ISU
Juniorky 1. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 95,17
  2. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 87,03
( 12 závodnic ) 3. místo Šimůnková Petra KK Stadion Praha 80,25
  ...      
  9. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 64,96
 
Žačky 1. místo Drdová Aneta HC PSG Zlín 76,82
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 76,02
( 26 závodnic ) 3. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov 70,94
  ...      
  5. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 67,59
  15. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 53,53
  19. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 50,77
  24. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 41,49
  26. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 28,34
 
Nejmladší žáci 1. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 26,63
  2. místo Vágner Lukáš KK Orlová 25,49
( 8 závodníků ) 3. místo Špatenka Adam BK Hradec Králové 24,38
  ...      
  5. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 22,47
 
Nejmladší žačky 1. místo Motlochová Dominika KK Havířov 39,43
  2. místo Cimlová Denisa USK Praha 38,68
( 30 závodnic) 3. místo Kratochvílová Ivana Kraso Břeclav 36,41
  ...      
  21. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 24,93

 

Testy výkonnosti - Pardubice (5.10.2013)
Test č. 2 Vesecká Tereza splnila 73,33 % žlutá
Test č. 3 Hloušková Viktorie splnila 56,67 % bílá
Test č. 4 Horáčková Anežka splnila 64,17 % žlutá
Test č. 6 Prokopová Pavla splnila 76,52 % zelená