Výsledky

 

 

Sezóna 2017 - 2018

 

Velká cena Břeclavi

17. - 18. 2. 2018

Český pohár

Mladší žačky

21 závodnic

1. Datlová Lucie SKK Sparta 50,04
2. Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 47,04
3. Ottová Alžběta TJ Stadion Brno 43,83
       
10. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 35,53

 

 

 

Velká cena Liberce

10. - 11. 2. 2018

Český pohár

Nováčci starší

26 závodnic

1. Hořčičková Jana KK Pardubice 26,00
2. Kviderová Alžběta BK České Budějovice 25,76
3. Pšurna Martina BK Uherský Brod 24,41
       
13. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,98
18. Pichová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,31
21. Cachová Melissa TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 15,86

 

Nejmladší žačky

30 závodnic

1. Pártlová Kristýna BK České Budějovice 37,77
2. Týkalová Barboraa BK Uherský Brod 37,43
3. Onderková Aneta BK Ostrava 35,25
       
25. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 22,67
30. Menclová Emma TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,43

 

Mladší žačky

27 závodnic

1. Mrázková Kateřina KK Nymburk 49,59
2. Zelená Barbora USK Praha 48,64
3. Kuciánová Barbora BK České Budějovice 47,13
       
11. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 37,70
12. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 37,70
21. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 31,31

 

Žačky

30 závodnic

1. Sýkorová Kateřina USK Praha 86,42
2. Reichmacherová Thea SKK Mariánské Lázně 84,96
3. Návesníková Kristýna USK Praha 83,15
       
28. Toncarová Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 48,97

 

 

Kralupská klička

10. 2. 2018

Pohár ČKS

Nejmladší žačky B

19 závodnic

1. Sigmundová Lucie Kraso Vysočina  
2. Myšková Kateřina TJ Kralupy nad Vltavou  
3. Hrubá Mia Rozálie TJ Kralupy nad Vltavou  
       
14. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Žačky B

12 závodnic

1. Mikysová Markéta Kraso Česká Lípa  
2. Kosellková Barbora TJ Kralupy nad Vltavou  
3. Vondrová Veronika KK Rokycany  
4. Herčíková Michaela TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
7. Kozderková Leona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

 

Velká cena Náchoda

3. - 4. 2. 2018

Český pohár

Nováčci mladší

9 závodnic

1. Mrkvičková Aneta Sport Most 19,43
2. Nováková Stela Sport Most 18,80
3. Ježková Karla HC PZ Kraso Kladno 17,82
       
9. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 11,18

 

Nováčci starší

18 závodnic

1. Hořčičková Jana KK Pardubice 25,93
2. Rennerová Terezie KK Pardubice 23,78
3. Blahoutová Eva Sport Most 23,63
       
10. Pichová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,91
17. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 15,31
18. Cachová Melissa TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 12,07

 

Nejmladší žačky

30 závodnic

1. Procházková Adéla TJ Stadion Brno 39,53
2. Straub Anita VSK Technika Brno 33,92
3. Kucabová Sophie Ellen Sport Most 31,30
       
28. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 19,73

 

Mladší žačky

24 závodnic

1. Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 45,73
2. Gajdošová Eliška TJ Kraso Náchod 42,30
3. Valentová Jana SKK Ostrov 39,93
       
8. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 35,70
16. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 31,81
20. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 27,10

 

 

Velká cena Třince

27. - 28. 1. 2018

Český pohár

Juniorky

18 závodnic

1. Harsh Elizabeth USK Praha 121,36
2. Janiczková Aneta BK Ostrava 120,84
3. Rychtaříková Nikola KK Pardubice 112,70
       
9. Horáčková Dorota TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 90,59
17. Petráňová Thálie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 73,14

 

 

Ještědská brusle - Liberec

27. 1. 2018

Pohár ČKS

Nováčci mladší

12 závodnic

1. Mrkvičková Aneta Sport Most 21,41
2. Čechová Johana USK Praha 17.66
3. Nováková Stela Sport Most 16,27
       
12. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 8,76

 

Nováčci starší

18 závodnic

1. Blahoutová Eva Sport Most 23,56
2. Trnečková Natálie Kraso Česká Lípa 23,39
3. Machová Nela BK Variace Liberec 21,71
       
11. Pichová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,56
12. Cachová Melissa TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,47

 

Nejmladší žačky A

24 závodnic

1. Zrnová Karolína KK Plzeň 33,24
2. Sedláčková Zuzana HC Litvínov 31,86
3. Jeřábková Ester SKK Sparta 29,56
       
15. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20,79
24. Menclová Emma TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,00

 

Mladší žačky A

16 závodnic

1. Chudobová Nela BK Variace Liberec 41,73
2.  Druganovová Viktorija SKK Sparta 39,86
3. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 34,62
       
7. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 29,17
8. Krinwaldová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28,73

 

Žačky A

14 závodnic

1. Huserková Terezie SKK Sparta 46,24
2. Macháčková Klara BK Variace Liberec 39,84
3. Farkašová Karolína Spolek bruslařů mělnických 39,46
4. Toncarová Veronika TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 32,90

 

Mladší žačky B

22 závodnic

1.  Vitmaeyerová Alexandra Sport Most 26,76
2. Malá Kristina SK Kraso Děčín 25,64
3. Dittrtová Rozálie Spolek bruslařů mělnických 25,21
       
8. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24,57

 

 

Velká cena Českého Těšína

20. - 21. 1. 2018

Český pohár

Juniorky

21 závodnic

1. Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 132,82
2. Dahyun Ko USK Praha 121,65
3. Janiczková Aneta BK Ostrava 108,75
       
14. Horáčková Dorota TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 87,14

 

 

Nymburská stuha

21. 1. 2018

Pohář ČKS

Nováčci mladší

12 závodnic

1. Ježková Karla HC PZ Kraso Kladno  
2. Čechová Johanka USK Praha  
3. Mrkvičková Aneta Sport Most  
       
12. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Nejmladší žačky A

14 závodnic

1. Benešová Eliška USK Praha  
2. Kubíková Vanesa HC Wikov Hronov  
3. Cohen Debora USK Praha  
       
11. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
13. Menclová Emma TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Mladší žačky A

13 závodnic

1. Mrázková Kateřina KK Nymburk  
2. Kloudová Anna BK Hradec Králové  
3. Palánová Michaela HC Ledeč nad Sázavou  
4. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
5. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
11. Krinwaldová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Nejmladší žačky B

22 závodnic

1. Fárka Ruby Jane Kraso Vysočina  
2. Lounková Lucie VSK Technika Beno  
3. Janáčková Nikola USK Praha  
       
14. Toncarová Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
22. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Mladší žačky B

16 závodnic

1. Klementová Ema USK Praha  
2. Mecnerová Jana Anna SKK Ostrov  
3. Křížková Dominika Kraso Vysočina  
4. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Velká cena Uherského Brodu

13.-14. 1. 2018 

Český pohár

Mladší žačky

30 závodnic

1. Mrázková Kateřina KK Nymburk 46,33
2. Vranková Barbora SKK Mariánské Lázně 45,54
3. Křížková Lenka BK České Budějovice 44,30
       
12. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 36,13
24. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30,03

 

Žačky

30závodnic

1.  Reichmacherová Thea SKK Mariánské Lázně 82,56
2. Bajzová Julie HC Berani Zlín 80,87
3. Kenická Karin TJ Slavoj Český Těšín 75,87
       
23.  Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 54,87

 

Velká cena Města Mladá Boleslav

16. 12. 2017

Pohár ČKS

Přípravka bez omezení věku

15 závodnic

1. Špetová Viktorie KK Plzeň  
2. Špetová Patricie KK Plzeň  
3. Císařová Adéla SK Jiskra Domažlice  
       
9. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
11. Volfová Andrea TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
12. Pokovičová Ela TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
13. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Nováčci mladší

4 závodnice

1 Prčková Tereza KK Nymburk  
2. Čechová Johana USK Praha  
3. Pleskačová Viktorie BK Hradec Králové  
4. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Nováčci starší

13 závodnic

1. Machová Nela BK Variace Liberec  
2. Jančová Adina SK Jiskra Domažlice  
3. Parkosová Marie HC Strakonice  
       
7. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
8. Pichová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
10. Cachová Melissa TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Nejmladší žačky A

20 závodnic

1. Händelová Klára BK Variace Liberec  
2. Merová Pavlína TJ Kraso Náchod  
3. Hogenová Sofie  USK Praha  
       
13. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
17. Menclová Emma TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Mladší žáci A

2 závodníci

1 Janda Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
2. Mencl Filip  KK Nymburk  

 

Mladší žačky A

18 závodnic

1. Chudobová Nela BK Variace Liberec  
2. Valentová Jana SKK Ostrov  
3.  Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
4. Hloušková Viltorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
5. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
13. Krinwaldová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Žačky A

16 závodnic

1. Hašlarová Tereza USK Praha  
2. Smolová Karolína BK Variace liberec  
3. Řehořková Soňa BK Kraso Mladá Boleslav  
       
5. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
12. Toncarová Veronika TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
16. Horáčková Anežka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Juniorky A

3 závodnice

1. Petráňová Thálie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
2. Švarcová Marie ASK Lovosice  
3. Němečková Katka TJ Kraso Náchod  

 

Nejmladší žačky B

21 závodnic

1. Janáčková Nikola USK Praha  
2. Průdková Anna HC Ledeč nad Sázavou  
3. Křížková Veronika SK Jiskra Domažlice  
       
11. Toncarová Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
21. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Mladší žačky B

17 závodnic

1. Malá Kristýna SK Kraso Děčín  
2. Klementová Ema USK Praha  
3. Košíková Anna SK Kraso Děčín  
       
6. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Žačky B

13 závodnic

1. Hradecká Karolína KK Nymburk  
2. Herčíková Michaela TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
3.  Mikysová Markéta Kraso Česká Lípa  
       
6. Kozderková Leona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Vánoční závod - Dvůr Králové nad Labem

10.12. 2017

Pohár ČKS

Žačky A

8 závodnic

1. Machačková Klára BK Variace Liberec  
2. Drmotová Tereza BK Hradec Králové  
3. Sommerová Andrea TJ Dvůr Králové nad Labem  
       
5. Horáčková Anežka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Mladší žačky A

14 závodnic

1. Gajdošová Eliška TJ Kraso Náchod  
2. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
3.  Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
       
5. Krinwaldová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
8. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Nejmladší žačky A

15 závodnic

1. Händelová Klára BK Variace Liberec  
2. Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod  
3. Benešová Eliška USK Praha  
       
12. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
14. Menclová Emma TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Nováčci starší

8 závodnic

1. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
2. Páleníková Lucie KK Pardubice  
3. Maršíková Michaela KK Pardubice  
4. Pichová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
7. Cachová Melissa TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Žačky B

12 závodnic

1. Doktorová Julie USK Praha  
2. Němečková Tereza TJ Kraso Náchod  
3. Hradecká Karolína KK Nymburk  
       
7. Herčíková Michaela TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
12. Kozderková Leona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Mladší žačky B

8 závodnic

1. Klementová Ema USK Praha  
2. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
3. Prušinovská Matylda KK Stadion Praha  

 

Velká cena USK Praha

2. - 3. 12. 2017

Český pohár

Juniorky

29 závodnic

1. Ko Dahyun USK Praha 139,21
2. Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 136,68
3. Rychtaříková Nikola KK Pardubice 108,27
       
24. Petráňová Thálie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 63,48

 

Žačky

30 závodnic

1. Sýkorová Kateřina USK Praha 86,10
2. Poljanyčka Marie USK Praha 85,06
3.  Smolová Karolína BK Variace Liberec 82,74
       
20. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 57,10

 

Mladší žačky 

30 závodnic

1. Zelená Barbora USK Praha 53,20
2. Hubáčková Leona USK PRaha 49,30
3. Mrázková Kateřina KK Nymburk 47,93
       
23. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 32,03

 

Mladší žáci

4 závodníci

1. Suchomel Jakub VSK Technika Brno 39,79
2. Vystavěl Oto Kraso-bruslení Prostějov 33,95
3. Břeň Štěpán TJ Dvůr Králové nad Labem 25,11
4.  Janda Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20,61

 

Nejmladší žačky

30 závodnic

1. Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 39,98
2. Jankovičová Nelly BK Uherský Brod 34,95
3. Straub Anita TJ Stadion Brno 34,29
       
30. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,91

 

Slánská brusle

25. 11. 2017

Pohár ČKS

Nejmladší žačky A

21 závodnic

1. Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod                   
2. Sedláčková Zuzana HC Litvínov  
3. Jančová Magdalena SK Jiskra Domažlice  
       
17. Menclová Emma TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Žačky B

17 závodnic

1. Burešová Kateřina KK Karlovy Vary  
2. Pagáčová Lucie SK Kraso Cheb  
3. Šnebergerová Eva SKK Ostrov  
       
6. Kozderková Leona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Mladší žačky B

21 závodnic

1. Vokáčová Ela KK Karlovy Vary  
2. Košíková Anna SK Kraso Děčín  
3. Malá Kristýna SK Kraso Děčín  
       
14. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  

 

Orlovská pirueta

25. - 26. 11. 2017

Český pohár

Juniorky

22 závodnic

1. Kratěnová Natálie USK Praha 122,03
2. Cimlová Denisa USK Praha 109,01
3. Janiczková Aneta BK LR Cosmetic Ostrava 107,32
       
14. Horáčková Dorota TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 86,36

 

Velká cena Podřipska - Roudnice n. Labem

18. 11. 2017

Pohár ČKS

Mladší žačky B

10 závodnic

1. Kolářová Žaneta PKK Roudnice nad Labem  
2. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  
3. Čebišová Klára HC PZ Kraso Kladno  

 

Příbramský kahan - Příbram

18. - 19. 11. 2017

Český pohár

Juniorky

15 závodnic

1. Fričová Kateřina USK Praha 118,26
2. Cimlová Denisa USK Praha 108,05
3. Kratěnová Natálie TJ Stadion Brno 100,64
       
6. Horáčková Dorota TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 81,83
13. Petráňová Thálie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 63,78

 

Žačky

30 závodnic

1. Sýkorová Kateřina USK Praha 83,55
2. Poljanyčka Marie USK Praha 81,74
3. Nentvichová Kateřina TJ Stadion Brno 75,00
       
19. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 53,64
27. Toncarová Veronika TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 45,51

 

Mladší žačky

30 závodnic

1. Mrázková Kateřina KK Nymburk 48,40
2. Kuciánová Barbora BK České Budějovice 43,07
3. Valentová Jana SKK Ostrov 43,10
       
21. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28,90

 

Nejmladší žačky

30 závodnic

1. Pártlová Kristýna BK České Budějovice 38,04
2. Straub Anita TJ Stadion Brno 36,02
3. Zrnová Karolína KK Plzeň 35,61
       
25. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,44

 

Nováčci starší

22 závodnic

1. Kviderová Alžběta BK České Budějovice 27,57
2. Kuciánová Viktorie BK České Budějovice 25,11
3. Horčičková Jana KK Pardubice 23,66
       
13. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,17
22. Pichová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 13,02

 

Velká cena Starkonic

11. - 12. 11. 2017

Český pohár

Mladší žačky

27 závodnic

1. Zelená Barbora USK Praha 50,63
2. Novotná Lucie BK České Budějovice 49,77
3. Křížková Lenka BK České Budějovice 45,54
       
9. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 34,83
15. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30,47

 

Českolipská pirueta - Česká Lípa

4. 11. 2017

Pohár ČKS

Žačky A

17 závodnic

1. Farkašová Karolína Spolek bruslařů Mělnických 36,73
2. Vladimirova Ivana SK Kraso Česká Lípa 35,00
3. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 33,97
       
8. Toncarová Veronika TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28,00
10. Horáčková Anežka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 26,20

 

Nejmladší žačky A

23 závodnic

1. Blaasová Natálie USK Praha 32,63
2. Händelová Klára BK Variace Liberec 28,57
3. Sedláčková Zuzana HC Litvínov 26,47
       
15. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 15,38
18. Menclová Emma TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 14,47

 

Nováčci starší

19 závodnic

1. Blahoutová Eva Sport Most 20,98
2. Trnečková Natálie SK Kraso Česká Lípa 19,93
3. Kunclová Markéta HC Strakonice 19,06
       
9. Pichová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 14,79
15. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 12,25

 

Mladší žačky B

19 závodnic

1. Vitmayerová Alexandra Sport Most 26,62
2. Holíková Vanesa HC Litvínov 22,38
3. Jeklová Vanda SK Kraso Česká Lípa 22,03
       
7. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20,42

 

Nejmladší žačky B

19 závodnic

1. Revajová Adéla UKK Ústí nad Labem 20,24
2. Tůmová Justina Anna USK Praha 19,09
3. Maničová Zuzana Sport Most 18,79
       
12. Toncarová Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 14,52

 

Velká cena Ostravy

4. -5. 11. 2017

Český pohár

Juniorky

25 závodnic

1. Ko Dahyun USK Praha 147,52
2. Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 142,75
3. Janiczková Aneta BK LR Cosmetic Ostrava 116,32
       
24. Petráňová Thálie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 62,52

 

Mladší žačky

30 závodnic

1. Novotná Lucie BK České Budějovice 51,34
2. Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 47,77
3. Ottová Alžběta TJ Stadion Brno 46,89
       
25. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 31,36
27. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28,93

 

Velká cena Brna

28. - 29. 10. 2017

Český pohár

Juniorky

24 závodnic

1. Ko Dahyun USK Praha 127,63
2. Rychtaříková Nikola KK Pardubice 117,62
3. Kratěnová Natálie TJ Stadion Brno 113,78
       
12. Horáčková Dorota TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 88,53
21. Petráňová Thalie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 64,65

 

Žačky

30 závodnic

1. Bajzová Julie HC Berani Zlín 81,77
2. Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 76,53
3. Návesníková Kristýna USK Praha 73,94
       
24. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 53,80

 

Mladší žačky

30 závodnic

1. Hubáčková Leona USK Praha 49,16
2. Palečková Sofie TJ Kralupy nad Vltavou 42,54
3. Neveselá Adéla TJ Stadion Brno 41,23
       
15. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 34,30
19. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30,90
24. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28,03

 

Velká cena Kopřivnice

21. - 22. 10. 2017

Český pohár

Mladší žačky

30 závodnic

1. Novotná Lucie BK České Budějovice 49,63
2. Mrázková Kateřina KK Nymburk 47,31
3. Hubáčková Leona USK Praha 45,10
       
18. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 30,44