Finále projektu BRUSLIČKA - Dvůr Králové n.L. (15.3.2009) |
Nejmladší žactvo |
1. místo |
Kratochvílová Debora |
TJ Dvůr Králové n.L. |
|
BRUSLIČKA "B" |
2. místo |
Tulejová Nikola |
BK Hradec Králové |
|
|
3. místo |
Krulišová Adéla |
HC PZ Kraso Kladno |
|
( 12 závodnic ) |
... |
|
|
|
|
6. místo |
Vircová Adéla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci |
1. místo |
Erbertová Štěpánka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
BRUSLIČKA "B" |
2. místo |
Zikmundová Michaela |
KK Rokycany |
|
( 12 závodnic ) |
3. místo |
Nohejl František |
TJ Lovochemie Lovosice |
|
|
|
|
|
|
Oddílové závody - Mladá Boleslav (14.3.2009) |
Kategorie Předzávodní |
1.místo |
Dutá Leontýna |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
2.místo |
Frolíková Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
( 6 závodnic) |
3.místo |
Umlaufová Veronika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
4.místo |
Aulická Katrin |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
5.místo |
Vircová Johanka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
6.místo |
Šmelhausová Veronika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Kategorie Přípravka |
1.místo |
Volfová Jana |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
2.místo |
Kareš František |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
( 9 závodnic) |
3.místo |
Erbert Jan |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
4.místo |
Zbíralová Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
5.místo |
Luňáková Jana |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
6.místo |
Linhartová Magdaléna |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
7.místo |
Poušková Lenka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
8.místo |
Zbíralová Markéta |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
9.místo |
Umlauf Filip |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY juniorů, žactva a ml.žactva 2010 - Brno (6.-8.3..2009) |
Žačky |
1. místo |
Čejková Jana |
USK Praha |
91,73 |
|
2. místo |
Paličková Veronika |
Kraso Břeclav |
88,58 |
(24 závodnic) |
3. místo |
Kadlecová Klára |
USK Praha |
88,43 |
|
... |
|
|
|
|
13. místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
69,62 |
|
Mladší žačky |
1. místo |
Coufalová Jana |
BK LR Cosmetic Ostrava |
80,77 |
|
2. místo |
Hubáčková Eliška |
Kraso-bruslení Prostějov |
71,28 |
(24 závodnic) |
3. místo |
Ševcová Kateřina |
KK Pardubice |
70,01 |
|
... |
|
|
|
|
18. místo |
Líhařová Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
57,27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Plzně (1.3.2009) |
Nejmladší žačky |
1.místo |
Kresničerová Andrea |
BK Variace Liberec |
|
|
2.místo |
Vraná Sylvie |
USK Praha |
|
(19 závodnic) |
3.místo |
Kadlecová Andrea |
TJ Kraso Mělník |
|
|
... |
|
|
|
|
17.místo |
Musilová Barbora |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchodská Bruslička (1.3.2009) - Projekt BRUSLIČKA |
Nejmladší žačky B |
1.místo |
Tulejová Nikola |
BK Hradec Králové |
|
|
2.místo |
Vircová Adéla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
(7 závodnic) |
3.místo |
Šprynařová Klára |
TJ Kraso Náchod |
|
|
Nováčci B |
1.místo |
Erbertová Štěpánka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
2.místo |
Holečková Petra |
TJ Kraso Beroun |
|
(8 závodnic) |
3.místo |
Novotná Petra |
TJ Spartak Nové město n.M. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena USK - Praha (21.-22.2.2009) |
Juniorky |
1.místo |
Švédová Barbora |
BK Variace Liberec |
99,81 |
|
2.místo |
Lobačevská Nastasia |
BK Praha |
92,23 |
(12 závodnic) |
3.místo |
Vaverková Hana |
USK Praha |
88,83 |
|
... |
|
|
|
|
11.místo |
Kulichová Michaela |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
56,55 |
|
Žačky |
1.místo |
Jechová Jana |
BK Příbram |
90,63 |
|
2.místo |
Čejková Jana |
USK Praha |
87,55 |
(25 závodnic) |
3.místo |
Kadlecová Klára |
USK Praha |
85,23 |
|
... |
|
|
|
|
15.místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
55,87 |
|
20.místo |
Křečková Veronika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
50,78 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Coufalová Jana |
BK LR Cosmetic Ostrava |
83,98 |
|
2.místo |
Leová Lýdie |
TJ Kraso Náchod |
76, 37 |
( 29 závodnic ) |
3.místo |
Ukolová Alžběta |
KK Nymburk |
68,44 |
|
... |
|
|
|
|
24.místo |
Plíšková Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
49,62 |
|
28.místo |
Karešová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
41,76 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Jechová Zuzana |
USK Praha |
38,98 |
|
2.místo |
Kresničerová Andrea |
BK Variace Liberec |
37,84 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Dušková Anna |
USK Praha |
37,62 |
|
... |
|
|
|
|
29.místo |
Baščanová Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
24,22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tachovská pohár (21.2.2009) |
Přípravka B |
1.místo |
Koševaja Eleanora |
HC Stadion Teplice |
|
|
2.místo |
Feixová Kristýna |
TJ Kraso mělník |
|
(7 závodnic) |
3.místo |
Jakubcová Tereza |
KK Kraso Tachov |
|
|
4.místo |
Volfová Jana |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Prahy - Nikolajka (14.-15.2.2009) |
Juniorky |
1.místo |
Švédová Barbora |
BK Variace Liberec |
109,26 |
|
2.místo |
Ježková Patricie |
BK Variace Liberec |
83,44 |
(8 závodnic) |
3.místo |
Lobačevská Nastasia |
BK Praha |
79,32 |
|
... |
|
|
|
|
8.místo |
Kulichová Michaela |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
63,81 |
|
Žačky |
1.místo |
Jechová Jana |
BK Příbram |
86,56 |
|
2.místo |
Paličková Veronika |
Kraso Břeclav |
82,95 |
(26 závodnic) |
3.místo |
Lahučká Barbora |
KK Pardubice |
78,5 |
|
... |
|
|
|
|
8.místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
70,94 |
|
15.místo |
Křečková Veronika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
58,4 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Leová Lýdie |
TJ Kraso Náchod |
70,94 |
|
2.místo |
Světlíková Klára |
SK Kraso Uh.Hradiště |
68,82 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Líhařová Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
68,5 |
|
... |
|
|
|
|
18.místo |
Plíšková Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
47,94 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Dušková Anna |
USK Praha |
35,06 |
|
2.místo |
Kratěnová Natálie |
KK Pardubice |
32,12 |
( 23 závodnic ) |
3.místo |
Krobová Michaela |
Kraso Mělník |
31,93 |
|
... |
|
|
|
|
8.místo |
Horáčková Dorota |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
28,12 |
|
22.místo |
Baščanová Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
19,41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá cena Hradce Králové (7.2.2009) - Projekt BRUSLIČKA |
Nejmladší žačky B |
1.místo |
Tulejová Nikola |
BK Hradec Králové |
|
|
2.místo |
Vircová Adéla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
(8 závodnic) |
3.místo |
Čížková Markéta |
TJ Dvůr Králové n.L. |
|
|
... |
|
|
|
|
7.místo |
Leta Marie |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci B |
1.místo |
Erbertová Štěpánka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
2.místo |
Ondráčková Lenka |
BK Hradec Králové |
|
(5 závodnic) |
3.místo |
Zikmundová Michaela |
KK Rokycany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Litvínova (7.2.2009) |
Nováčci |
1. místo |
Satková Petra |
UKK Ústí nad Labem |
|
|
2. místo |
Gonsiorovská Jessica |
HC Litvínov |
|
(10 závodnic) |
3. místo |
Stibůrková Barbora |
TJ Kraso Mělník |
|
|
... |
|
|
|
|
9. místo |
Prokopová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Mladší nováčci |
1. místo |
Kordík František |
HC Litvínov |
|
NEPOHÁR |
2. místo |
Budínová Klára |
TJ Lovochemie Lovosice |
|
|
3. místo |
Plšková Anna |
KK Pardubice |
|
(10 závodnic) |
... |
|
|
|
|
6. místo |
Štrobachová Anna |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Kopřivnice (24.-25.1.2009) |
Žačky |
1.místo |
Lahučká Barbora |
KK Pardubice |
92,66 |
|
2.místo |
Procházková Karolína |
USK Praha |
83,43 |
(16 závodnic) |
3.místo |
Endlicherová Vanda |
TJ Stadion Brno |
81,09 |
|
... |
|
|
|
|
8.místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
73,87 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Coufalová Jana |
BK LR Cosmetic Ostrava |
80,76 |
|
2.místo |
Hubáčková Eliška |
Kraso Prostějov |
75,25 |
( 28 závodnic ) |
3.místo |
Líhařová Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
70,16 |
|
... |
|
|
|
|
14.místo |
Plíšková Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
54,91 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Dušková Anna |
USK Praha |
36,72 |
|
2.místo |
Milčinská Michaela |
FSC Kopřivnice |
36,25 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Horáčková Dorota |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
34,91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dragon Trophy - Brno (16.-18.1.2009) |
Žačky |
1.místo |
Paličková Veronika |
Kraso Břeclav |
90,67 |
|
2.místo |
Březinová Eliška |
TJ Stadion Brno |
87,83 |
(25 závodnic) |
3.místo |
Jelínková Adéla |
USK Praha |
85,28 |
|
... |
|
|
|
|
21.místo |
Křečková Veronika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
51,92 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Coufalová Jana |
BK LR Cosmetic Ostrava |
85,8 |
|
2.místo |
Ukolová Alžběta |
KK Nymburk |
71,81 |
( 26 závodnic ) |
3.místo |
Světlíková Klára |
SK Kraso Uh.Hradiště |
69,31 |
|
... |
|
|
|
|
20.místo |
Karešová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
49,26 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Boehmová Sarah |
HC Litvínov |
42,31 |
|
2.místo |
Jechová Zuzana |
USK Praha |
39,94 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Kučerová Markéta |
TJ Slavoj Český Těšín |
36,42 |
|
... |
|
|
|
|
10.místo |
Horáčková Dorota |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
31,18 |
|
22.místo |
Musilová Barbora |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
24,48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kralupská klička (17.1.2009) |
Nejmladší žačky B |
1.místo |
Tulejová Nikola |
BK Hradec Králové |
|
Projekt Bruslička |
2.místo |
Šafářová Eliška |
Baník Sokolov |
|
|
3.místo |
Hamouzová Lenka |
HC PZ Kraso Kladno |
|
(6 závodnic) |
... |
|
|
|
|
5.místo |
Leta Marie |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci |
1.místo |
Stibůrková Barbora |
TJ Kraso Mělník |
|
|
2.místo |
Bendlová Tereza |
KK Chomutov |
|
(10 závodnic) |
3.místo |
Borůvková Veronika |
USK Praha |
|
|
... |
|
|
|
|
8.místo |
Prokopová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci B |
1.místo |
Nohejl František |
TJ Lovochemie Lovosice |
|
Projekt Bruslička |
2.místo |
Erbertová Štěpánka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
(5 závodnic) |
3.místo |
Zusková Magdalena |
KK Slaný |
|
|
Mladší nováčci |
1.místo |
Knězů Tereza |
Kaučuk Kralupy n.V. |
|
|
2.místo |
Lívařová Elizabeth |
UKK Ústí n.L. |
|
(8 závodnic) |
3.místo |
Kramosilová Aneta |
USK Praha |
|
|
... |
|
|
|
|
6.místo |
Štrobachová Anna |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Břeclavi (10.-11.1.2009) |
Žačky |
1.místo |
Paličková Veronika |
Kraso Břeclav |
82,46 |
|
2.místo |
Březinová Eliška |
TJ Stadion Brno |
82,23 |
(21 závodnic) |
3.místo |
Čejková Jana |
USK Praha |
80,97 |
|
... |
|
|
|
|
9.místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
62,65 |
|
16.místo |
Křečková Veronika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
50,76 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Světlíková Klára |
SK Kraso Uh.Hradiště |
71,67 |
|
2.místo |
Ukolová Alžběta |
KK Nymburk |
71,6 |
( 29 závodnic ) |
3.místo |
Hubáčková Eliška |
Kraso Prostějov |
69,47 |
|
... |
|
|
|
|
19.místo |
Plíšková Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
52,33 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Böhmová Sarah |
HC Litvínov |
38,13 |
|
2.místo |
Milčinská Michaela |
FSC Kopřivnice |
33,76 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Bartůňková Tereza |
USK Praha |
32,02 |
|
... |
|
|
|
|
23.místo |
Musilová Barbora |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
21,52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ještědská brusle - Liberec (11.1.2009) |
Mladší žačky |
1.místo |
Bláhová Barbora |
BK Variace Liberec |
|
NEPOHÁR |
2.místo |
Herzová Adriana |
TJ Stadion Mar.Lázně |
|
|
3.místo |
Kopejsková Barbora |
Kraso Děčín |
|
(6 závodnic) |
... |
|
|
|
|
5.místo |
Karešová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci B |
1.místo |
Erbertová Štěpánka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
Projekt BRUSLIČKA |
2.místo |
Nohejl František |
TJ Lovochemie Lovosice |
|
(8 závodnic) |
3.místo |
Holečková Petra |
TJ Kraso Beroun |
|
|
|
|
|
|
XVIII.ročník Vánoční cena - Dvůr Králové n.L. (14.12.2008) |
Nejmladší žačky B |
1.místo |
Tulejová Nikola |
BK Hradec Králové |
|
Projekt BRUSLIČKA |
2.místo |
Čížková Markéta |
TJ Dvůr Králové n.L. |
|
|
3.místo |
Kratochvílová Debora |
TJ Dvůr Králové n.L. |
|
(10 závodnic) |
... |
|
|
|
|
4.místo |
Vircová Adéla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
6.místo |
Leta Marie |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci B |
1.místo |
Erbertová Štěpánka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
Projekt BRUSLIČKA |
2.místo |
Holečková Petra |
TJ Kraso Beroun |
|
(9 závodnic) |
3.místo |
Zusková Magdalena |
KK Slaný |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Mělníka (6.12.2008) |
Nejmladší žačky |
1.místo |
Krobová Michaela |
TJ Kraso Mělník |
|
NEPOHÁR |
2.místo |
Odložilíková Xenie |
TJ Stadion Brno |
|
|
3.místo |
Kadlecová Andrea |
TJ Kraso Mělník |
|
(24 závodnic) |
... |
|
|
|
|
4.místo |
Musilová Barbora |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci |
1.místo |
Juhaňáková Aneta |
HC Rebel Havl.Brod |
|
|
2.místo |
Plachá Andrea |
HC Rebel Havl.Brod |
|
(18 závodnic) |
3.místo |
Stibůrková Andrea |
TJ Kraso Mělník |
|
|
... |
|
|
|
|
12.místo |
Prokopová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Mladší nováčci |
1.místo |
Kramosilová Aneta |
USK Praha |
|
|
2.místo |
Hladíková Eliška |
HC Draci Bílina |
|
(8 závodnic) |
3.místo |
Klementová Dagmar |
HC Rebel Havl.Brod |
|
|
... |
|
|
|
|
7.místo |
Štrobachová Anna |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Českých Budějovic (29.-30.11.2008) |
Juniorky |
1.místo |
Vaverková Hana |
USK Praha |
97,6 |
|
2.místo |
Lobačevská Nastasia |
BK Praha |
83,33 |
(14 závodnic) |
3.místo |
Žbánková Dominika |
USK Praha |
81,83 |
|
... |
|
|
|
|
11.místo |
Kulichová Michaela |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
60,43 |
|
12.místo |
Kolářová Magdalena |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
54,62 |
|
Žačky |
1.místo |
Jechová Jana |
BK Příbram |
88,66 |
|
2.místo |
Kadlecová Klára |
USK Praha |
80,18 |
(20 závodnic) |
3.místo |
Jelínková Adéla |
USK Praha |
79,72 |
|
... |
|
|
|
|
10.místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
64,29 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Pavlasová Eliška |
HC Rebel Havl.Brod |
68,83 |
|
2.místo |
Zátopková Nikol |
FSC Kopřivnice |
61,17 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Líhařová Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
60,89 |
|
... |
|
|
|
|
20.místo |
Plíšková Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
48,88 |
|
29.místo |
Karešová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
37,7 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Koláčková Izabela |
TJ Stadion Brno |
33,35 |
|
2.místo |
Jechová Zuzana |
USK Praha |
32,68 |
( 28 závodnic ) |
3.místo |
Lišková Eliška |
HC Rebel Havl.Brod |
30,49 |
|
... |
|
|
|
|
10.místo |
Horáčková Dorota |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
26,82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Brna (21.-22.11.2008) |
Juniorky |
1.místo |
Kostková Kristina |
USK Praha |
111,67 |
|
2.místo |
Vaverková Hana |
USK Praha |
96,93 |
(13 závodnic) |
3.místo |
Čiklová Eva |
TJ Stadion Brno |
93,08 |
|
... |
|
|
|
|
8.místo |
Kulichová Michaela |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
72,78 |
|
13.místo |
Kolářová Magdalena |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
56,63 |
|
Žačky |
1.místo |
Březinová Eliška |
TJ Stadion Brno |
98,23 |
|
2.místo |
Jelínková Adéla |
USK Praha |
89,84 |
(22 závodnic) |
3.místo |
Kadlecová Klára |
USK Praha |
89,21 |
|
... |
|
|
|
|
10.místo |
Křečková Veronika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
60,21 |
|
11.místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
58,81 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Hubáčková Eliška |
Kraso Prostějov |
76,27 |
|
2.místo |
Světlíková Klára |
SK Kraso Uh.Hradiště |
69,44 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Leová Lydie |
TJ Kraso Náchod |
69,02 |
|
... |
|
|
|
|
22.místo |
Karešová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
47,47 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Vlasáková Adéla |
HC Rebel Havl.Brod |
39,93 |
|
2.místo |
Kratěnová Natálie |
KK Pardubice |
38,8 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Koláčková Izabela |
TJ Stadion Brno |
38,64 |
|
... |
|
|
|
|
28.místo |
Baščanová Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
22,74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Podřipska - Roudnice (22.11.2008) |
Nováčci |
1. místo |
Juhaňáková Aneta |
HC Rebel Havl.Brod |
|
|
2. místo |
Plachá Andrea |
HC Rebel Havl.Brod |
|
(12 závodnic) |
3. místo |
Stibůrková Barbora |
TJ Kraso Mělník |
|
|
... |
|
|
|
|
7. místo |
Prokopová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Mladší nováčci |
1. místo |
Doubková Nikola |
USK Praha |
|
|
2. místo |
Kramosilová Aneta |
USK Praha |
|
|
3. místo |
Hladíková Eliška |
HC Draci Bílina |
|
(9 závodnic) |
... |
|
|
|
|
9. místo |
Štrobachová Anna |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slánská brusle (16.11.2008) |
Nejmladší žačky |
1.místo |
Krobová Michaela |
TJ Kraso Mělník |
|
NEPOHÁR |
2.místo |
Vraná Sylvie |
USK Praha |
|
|
3.místo |
Svobodová Eliška |
TJ Stadion Praha |
|
(20 závodnic) |
... |
|
|
|
|
11.místo |
Baščanová Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nejmladší žačky B |
1.místo |
Miškovská Kateřina |
KK Slaný |
|
Projekt BRUSLIČKA |
2.místo |
Hamouzová Linda |
HC PZ Kraso Kladno |
|
|
3.místo |
Kratochvílová Debora |
TJ Dvůr Králové n.L. |
|
9 závodnic) |
4.místo |
Vircová Adéla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci |
1.místo |
Juhaňáková Aneta |
HC Rebel Havl.Brod |
|
|
2.místo |
Plachá Andrea |
HC Rebel Havl.Brod |
|
( 19 závodnic ) |
3.místo |
Gonsiorovská Jessica |
HC Litvínov |
|
|
... |
|
|
|
|
10.místo |
Prokopová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci B |
1.místo |
Nohejl František |
TJ Lovochemie Lovosice |
|
Projekt BRUSLIČKA |
2.místo |
Erbertová Štěpánka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
(7 závodnic) |
3.místo |
Zikmundová Michaela |
KK Rokycany |
|
|
Mladší nováčci |
1.místo |
Doubková Nikola |
USK Praha |
|
|
2.místo |
Kramosilová Aneta |
USK Praha |
|
( 16 závodnic ) |
3.místo |
Budínová Klára |
TJ Lovochemie Lovosice |
|
|
... |
|
|
|
|
7.místo |
Štrobachová Anna |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá cena Pardubic (9,11.2008) |
Nejmladší žačky |
1.místo |
Kubištová Kateřina |
KK Pardubice |
|
NEPOHÁR |
2.místo |
Krobová Michaela |
TJ Kraso Mělník |
|
|
3.místo |
Nacu Šárka |
KK Pardubice |
|
(21 závodnic) |
... |
|
|
|
|
12.místo |
Baščanová Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci |
1.místo |
Plachá Andrea |
HC Rebel Havl.Brod |
|
|
2.místo |
Satková Petra |
UKK Ústí n.L. |
|
(14 závodnic) |
3.místo |
Juhaňáková Aneta |
HC Rebel Havl.Brod |
|
|
... |
|
|
|
|
10.místo |
Prokopová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Mladší nováčci |
1.místo |
Štrobachová Anna |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
NEPOHÁR |
2.místo |
Odnohová Karolína |
TJ Kraso Mělník |
|
( 8 závodnic ) |
3.místo |
Filipská Karolína |
TJ Stadion Brno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krušnohorská brusle a Ústecká Bruslička - Ústí n.L. (8.11.2008) |
Nejmladší žačky |
1.místo |
Břicháčková Lucie |
TJ Stadion Mar.Lázně |
|
NEPOHÁR |
2.místo |
Havelková Michaela |
BK Variace Liberec |
|
|
3.místo |
Andriková Alžběta |
USK Praha |
|
(11 závodnic) |
... |
|
|
|
|
10.místo |
Baščanová Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nejmladší žačky B |
1.místo |
Krulišová Adéla |
HC PZ Kraso Kladno |
|
Projekt BRUSLIČKA |
2.místo |
Šafářová Eliška |
Baník Sokolov |
|
|
3.místo |
Grisová Kateřina |
UKK Ústí n.L. |
|
(4 závodnice) |
4.místo |
Leta Marie |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci |
1.místo |
Satková Petra |
UKK Ústí n.L. |
|
|
2.místo |
Borůvková Veronika |
USK Praha |
|
( 9 závodnic ) |
3.místo |
Stibůrková Barbora |
TJ Kraso Mělník |
|
|
... |
|
|
|
|
8.místo |
Prokopová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Mladší nováčci |
1.místo |
Doubková Nikola |
USK Praha |
|
|
2.místo |
Kramosilová Aneta |
USK Praha |
|
( 8 závodnic ) |
3.místo |
Klementová Dagmar |
HC Rebel Havl.Brod |
|
|
... |
|
|
|
|
7.místo |
Štrobachová Anna |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Havířovská růže (8.11.2008) |
Mladší žačky |
1.místo |
Coufalová Jana |
BK LR Cosmetic Ostrava |
78,37 |
|
2.místo |
Hubáčková Eliška |
Kraso Prostějov |
75,35 |
(25 závodnic) |
3.místo |
Ševcová Kateřina |
KK Pardubice |
74,19 |
|
4.místo |
Líhařová Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
72,76 |
|
|
|
|
|
|
12.místo |
Plíšková Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
51,40 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Vlasáková Adéla |
HC Rebel Havl.Brod |
42,91 |
|
2.místo |
Koláčková Izabela |
TJ Stadion Brno |
35,75 |
(30 závodnic) |
3.místo |
Zwickerová Sára |
USK Praha |
33,89 |
|
... |
|
|
|
|
16.místo |
Horáčková Dorota |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
27,41 |
|
23.místo |
Musilová Barbora |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
23,82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Mladé Boleslavi (1.-2.11.2008) |
Výsledky |
Seniorky |
1.místo |
Boček Martina |
HC RI Okna Zlín |
117,08 |
|
2.místo |
Nováková Klára |
USK Praha |
107,31 |
( 12 závodnic ) |
3.místo |
Procházková Nikola |
USK Praha |
95,71 |
|
... |
|
|
|
|
12.místo |
Rybářová Tereza |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
48,75 |
|
Juniorky |
1.místo |
Kostková Kristina |
USK Praha |
102,42 |
|
2.místo |
Vaverková Hana |
USK Praha |
88,05 |
(13 závodnic) |
3.místo |
Lobačevská Nastasia |
BK Praha |
87,29 |
|
... |
|
|
|
|
9.místo |
Kulichová Michaela |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
56,88 |
|
11.místo |
Kolářová Magdalena |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
55,86 |
|
Žačky |
1.místo |
Čejková Jana |
USK Praha |
93,53 |
|
2.místo |
Kadlecová Klára |
USK Praha |
92,58 |
(24 závodnic) |
3.místo |
Jechová Jana |
SKK Příbram |
86,17 |
|
... |
|
|
|
|
9.místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
68,64 |
|
15.místo |
Křečková Veronika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
55,83 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Cibulková Sára |
USK Praha |
69,42 |
|
2.místo |
Zátopková Nikol |
FSC Kopřivnice |
67,23 |
( 28 závodnic ) |
3.místo |
Leová Lydie |
TJ Kraso Náchod |
63,96 |
|
... |
|
|
|
|
8.místo |
Líhařová Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
58,32 |
|
12.místo |
Plíšková Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
53,65 |
|
24.místo |
Karešová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
40,03 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Kratěnová Natálie |
KK Pardubice |
37,78 |
|
2.místo |
Dušková Anna |
USK Praha |
35,26 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Vlasáková Adéla |
HC Rebel Havl.Brod |
34,91 |
|
... |
|
|
|
|
7.místo |
Horáčková Dorota |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
28,77 |
|
23.místo |
Musilová Barbora |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
21,17 |
|
27.místo |
Baščanová Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
18,29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VI.ročník Královédvorská cena ZOO (26.10.2008) |
Nejmladší žačky B |
1. místo |
Vircová Adéla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
Projekt BRUSLIČKA |
2. místo |
Kratochvílová Debora |
TJ Dvůr Králové n.L. |
|
|
3. místo |
Tulejová Nikola |
BK Hradec Králové |
|
(8 závodnic) |
... |
|
|
|
|
8. místo |
Leta Marie |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
|
Nováčci B |
1. místo |
Erbertová Štěpánka |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
|
Projekt BRUSLIČKA |
2. místo |
Zusková Magdaléna |
KK Slaný |
|
(5 závodnic) |
3. místo |
Holečková Petra |
TJ Kraso Beroun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Ostravy (25.-26.10.2008) |
Žačky |
1. místo |
Kadlecová Klára |
USK Praha |
92,83 |
|
2. místo |
Raszyková Laura |
TJ Slavoj Český Těšín |
83,41 |
(22 závodnic) |
3. místo |
Březinová Eliška |
TJ Stadion Brno |
81,95 |
|
... |
|
|
|
|
8. místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
68,94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká cena Hradce Králové (18.-19.10.2008) |
Juniorky |
1.místo |
Lobačevská Nastasia |
BK Příbram |
90,13 |
|
2.místo |
Janečková Hana |
TJ Stadion Brno |
81,36 |
(11 závodnic) |
3.místo |
Hlůšková Nikol |
SK Kraso Uh.Hradiště |
79,84 |
|
... |
|
|
|
|
8.místo |
Kolářová Magdalena |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
61,61 |
|
Žačky |
1.místo |
Jechová Jana |
SKK Příbram |
92,38 |
|
2.místo |
Kadlecová Klára |
USK Praha |
88,63 |
(24 závodnic) |
3.místo |
Čejková Jana |
USK Praha |
87,62 |
|
... |
|
|
|
|
6.místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
75,11 |
|
16.místo |
Křečková Veronika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
57,58 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Zátopková Nikol |
FSC Kopřivnice |
63,44 |
|
2.místo |
Světlíková Klára |
SK Kraso Uh.Hradiště |
59,32 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Kruglíková Daniela |
KK Plzeň |
58,31 |
|
... |
|
|
|
|
10.místo |
Líhařová Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
53,97 |
|
20.místo |
Karešová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
45,95 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Kratěnová Natálie |
KK Pardubice |
32,38 |
|
2.místo |
Jechová Zuzana |
USK Praha |
30,57 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Horáčková Dorota |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
29,96 |
|
... |
|
|
|
|
22.místo |
Musilová Barbora |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
17,89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karvinský Kahanec (11.-12.10.2008) |
Žačky |
1.místo |
Čejková Jana |
USK Praha |
82,82 |
|
2.místo |
Janotová Barbora |
BK LR Cosmetic Ostrava |
74,56 |
(16 závodnic) |
3.místo |
Raszyková Laura |
TJ Slavoj Český Těšín |
74,49 |
|
... |
|
|
|
|
9.místo |
Zörklerová Monika |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
66,52 |
|
Mladší žačky |
1.místo |
Coufalová Jana |
BK LR Cosmetic Ostrava |
81,45 |
|
2.místo |
Hubáčková Eliška |
Kraso Prostějov |
74,88 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Světlíková Klára |
SK Kraso Uh.Hradiště |
71,93 |
|
... |
|
|
|
|
10.místo |
Líhařová Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
60,27 |
|
13.místo |
Plíšková Nikola |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
54,73 |
|
26.místo |
Karešová Pavla |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
43,14 |
|
Nejmladší žačky |
1.místo |
Dušková Anna |
USK Praha |
33,75 |
|
2.místo |
Španělová Markéta |
BK Uherský Brod |
32,47 |
( 30 závodnic ) |
3.místo |
Kostelníková Karolína |
FSC Kopřivnice |
31,81 |
|
... |
|
|
|
|
5.místo |
Horáčková Dorota |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
30,92 |
|
22.místo |
Musilová Barbora |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
23,98 |