Výsledky 2009/2010

Testy výkonnosti - Děčín (27.3.2010)
Test č. 1 Šmelhausová Veronika splnila 60 % žlutá
  Volfová Jana splnila 80 % zelená
Test č. 4 Baščanová Nikola splnila 71 % žlutá
  Erbertová Štěpánka splnila 67 % žlutá
Test č. 6 Karešová Pavla splnila 56 % bílá
Test č. 7 Zörklerová Monika splnila 71 % žlutá
  Plíšková Nikola splnila 63 % žlutá

 

Finále projektu BRUSLIČKA - Cheb (13.3.2010)    
Mladší žactvo 1. místo Břicháčková Lucie SK Kraso Cheb 
BRUSLIČKA "A" 2. místo Michalčičová Denisa BK Variace Liberec
  3. místo Stará Ingrid UKK Ústí n.L.
( 9 závodnic ) ...    
  9. místo Vircová Adéla TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Kordík František HC Litvínov
BRUSLIČKA "A" 2. místo Knězů Tereza TJ Kaučuk Kralupy n.V.
  3. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice
( 11 závodnic ) ...    
  6. místo Štrobachová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Pokorná Kristýna TJ Kaučuk Kralupy n.V. 
BRUSLIČKA "B" 2. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
  3. místo Pinková Lucie KK Slaný
( 11 závodnic ) ...    
  6. místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčči mladší 1. místo Vlčková Eliška HC PZ Kraso Kladno
BRUSLIČKA "B" 2. místo Morávková Petra KK Pardubice
  3. místo Vircová Johanka TJ AŠ Mladá Boleslav
( 10 závodnic ) ...    
  7. místo Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Kralupská klička (7.3.2010)
Nováčci 1.místo Pokorná Kristýna Kaučuk Kralupy n.V.
BRUSLIČKA  "B" 2.místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
 ( 14 závodnic ) 3.místo Pinková Lucie KK Slaný
 
Mladší nováčci 1.místo Kovácsová Kateřina TJ Stadion Mar.Lázně
BRUSLIČKA "B" 2.místo Kučera Tomáš KK Slaný
  3.místo Jurčová Lucie ASPV Sokolov
( 16 závodnice ) ...    
  13.místo Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Malá cena Hradce Králové (27.2.2010)    
Mladší žactvo 1. místo MIchalčičová Denisa BK Variace Liberec
BRUSLIČKA "A" 2. místo Svatošová Pavla BK Hradec Králové
  3. místo Andršová Karolína TJ Kraso Náchod
( 10 závodnic ) ...    
  7. místo  Vircová Adéla  TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žactvo 1. místo Kopejsková Tereza TJ Kraso Děčín
BRUSLIČKA "A" 2. místo Pražáková Kateřina BK Hradec Králové
  3. místo Křehlová Nicole HC Draci Bílina
( 24 závodnic ) ...    
  18. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1.místo Pokorná Kristýna Kaučuk Kralupy n.V. 
BRUSLIČKA "B" 2.místo Žižková Michaela BK Hradec Králové
  3.místo Pinková Lucie KK Slaný
( 16 závodnic ) ...    
  5.místo  Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčči mladší 1. místo Vircová Johanka TJ AŠ Mladá Boleslav
BRUSLIČKA "B" 2. místo Věcková Viktorie BK Hradec Králové 
  3. místo Pechová Krystína  BK Variace Liberec
( 17 závodnic ) ...    
  7. místo Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Malá cena Nového města nad Metují  (20.2.2010)
Nováčci 1.místo  Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
BRUSLIČKA  "B" 2.místo  Pokorná Kristýna TJ Kaučuk Kralupy n.V.
 (15 závodnic) 3.místo  Schmidtová Klára TJ Kaučuk Kralupy n.V.
 
Mladší nováčci 1.místo  Věcková Viktorie BK Hradec Králové
BRUSLIČKA "B" 2.místo  Vladimírová Ivana SK Kraso Česká Lípa
  3.místo  Pechová Krystína BK Variace Liberec
(12 závodnice) ...    
  9.místo  Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav

 

MISTROVSTVÍ  ČESKÉ  REPUBLIKY  juniorů, žactva a ml.žactva 2010 - Brno (12.-14.2.2010)    
Žačky 1. místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 103,75
  2. místo Jelínková Adéla USK Praha 103,62
(24 závodnic) 3. místo Paličková Veronika Kraso Břeclav 96,11
  ...      
  16. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 72,74
  17. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 71,23
     
Mladší žačky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha 80,64
  2. místo Ksandrová Barbora USK Praha 77,11
(24 závodnic) 3. místo Doubková Tereza USK Praha 76,40
  ...      
  24. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 42,66

 

Rokycanský pohár  (13.2.2010)
Nováčci 1.místo  Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
BRUSLIČKA  "B" 2.místo  Štolcbartová Veronika KK Rokycany 
 (11 závodnic) 3.místo  Pinková Lucie KK Slaný
 
Mladší nováčci 1.místo  Vlčková Eliška HC PZ Kraso Kladno 
BRUSLIČKA "B" 2.místo Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
(2 závodnice)      

  

Velká cena Litvínova (6.2.2010)
Nováčci 1.místo  Ščerba Filip UKK Ústí nad Labem
BRUSLIČKA  "B" 2.místo  Pinková Lucie KK Slaný
 (6 závodnic) 3.místo  Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Hry IV. Zimní olympiády dětí a mládeže - Liberec 2010 (31.1.-5.2.2010)    
Žačky 1.místo  Čejková Jana Liberecký kraj 94,97
  2.místo  Coufalová Jana Moravskoslezský kraj 91,54
(14 závodnic ) 3.místo  Paličková Veronika Jihomoravský kraj 82,68
  ...      
  8.místo  Zörklerová Monika Středočeský kraj 72,89

 

Mladoboleslavský pohár (31.1.2010)    
Nejmladší žactvo 1. místo  Skalníková Pavla BK Variace Liberec
BRUSLIČKA "A" 2. místo  Křehlová Nicole HC Draci Bílina
( 21 závodnic ) 3. místo  Svobodová Markéta TJ Kraso Náchod
  ...    
  15.místo  Erbertová Štěpánka  TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo  Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
BRUSLIČKA "B" 2. místo  Ščerba Filip ÚKK Ústí nad Labem
( 15 závodnic ) 3. místo  Pokorná Kristýna Kaučuk Kralupy n.V.
  4. místo  Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1.místo  Vladimírová Ivana SK Kraso Česká Lípa
BRUSLIČKA "B" 2.místo  Librová Karolína Spartak Nové město n.M.
(10 závodnice) 3.místo  Vlčková Eliška HC PZ Kraso Kladno
  4.místo  Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka A 1.místo  Feixová Kristýna TJ Oddíl kraso Mělník
Jízda 1 2.místo  Pokorná Karolína HC PZ Kraso Kladno
( 15 závodníků ) 3.místo  Bezruková Alexandra  HC Draci Bílina
  ...    
  14. místo  Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Břeclavi (23.-24.1.2010)    
Žačky 1.místo Coufalová Jana BK LR Cosmetics Ostrava 102,05
  2.místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště  93,32
(26 závodnic) 3.místo Paličková Veronika Kraso Břeclav 88,78
  ...      
  13.místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 64,84
     
Mladší žačky 1.místo Ukolová Alžběta USK Praha 78,59
  2.místo Judasová Karolína Kraso Břeclav 77,08
(28 závodnic) 3.místo Kočková Michaela KK Pardubice 73,79
  ...      
  28.místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 35,33

 

Lounská bruslička  (24.1.2010)
Nováčci 1.místo  Pokorná Kristýna TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou 
BRUSLIČKA  "B" 2.místo  Ščerba Filip ÚKK Ústí nad Labem 
 (9 závodnic) 3.místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav

  

Velká cena Náchoda (16.-17.1.2010)    
Žačky 1.místo Jelínková Adéla USK Praha  82,71
  2.místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště  79,30
(28 závodnic) 3.místo Hovorková Adina TJ Kraso Náchod 73,40
  ...      
  10.místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 67,07
  24.místo Plíšková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 51,84
     
Mladší žačky 1.místo Ukolová Alžběta USK Praha 75,39
  2.místo Ksandrová Barbora USK Praha 71,66
(30 závodnic) 3.místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havlíčkův Brod 71,22
  ...      
  13.místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 51,32
 
Nejmladší žačky 1.místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 39,84
  2.místo Janiczková Andrea HC Oceláři Třinec - kraso 37,26
(29 závodnic) 3.místo Zwickerová Sára USK Praha 37,05
  ...      
  18.místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav  26,70
  22.místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav  22,51

 

Testy výkonnosti - Kralupy n.V. (9.1.2010)
Test č. 5                      Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav splnila žlutá ( 65 % )

 

Ještědská brusle - Liberec (9.1.2010)    
Mladší žactvo 1. místo  Michalčičová Tereza BK Variace Liberec 
BRUSLIČKA "A" 2. místo  Kovalčíková Tereza SKK Cheb 
  (5 závodnic) 3. místo  Stará Ingrid UKK Ústí nad Labem 
  4.místo  Vircová Adéla  TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žactvo 1. místo  Stojková Veronika UKK Ústí nad Labem 
BRUSLIČKA "A" 2. místo  Skalníková Pavla BK Variace Liberec 
( 17 závodnic ) 3. místo  Jarošová Kareřina SKK Cheb 
  ...    
  15. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1.místo Štrobachová Anna  TJ AŠ Mladá Boleslav 
BRUSLIČKA "A" 2.místo Riegerová Helena BK Variace Liberec 
(4 závodnice) 3.místo Měrtlová Helena BK Variace Liberec 
 
Nováčci 1.místo Habětínková Nela KK Pardubice 
BRUSLIČKA "B" 2.místo Kareisová Ludmila BK Variace Liberec
(5 závodnic ) 3.místo Dutá Leontýna  TJ AŠ Mladá Boleslav
  4. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčči mladší 1. místo Věcková Viktorie  BK Hradec Králové 
BRUSLIČKA "B" 2. místo Vircová Johanka TJ AŠ Mladá Boleslav
(7 závodnic) 3. místo Pechová Krystína BK Variace Liberec 
  4. místo Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Karvinský kahanec (12.-13.11.2009)    
Žačky 1.místo Jelínková Adéla USK Praha 104,12
  2.místo Čejková Anna USK Praha 102,01
(25 závodnic) 3.místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 100,26
  ...      
  16.místo Křečková Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 64,36
  24.místo Plíšková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 51,27

 

Malá cena Mládé Boleslavi (12.12.2009)    
Mladší žactvo 1. místo  Břicháčková Lucie SKK Cheb 
BRUSLIČKA "A" 2. místo  Kovalčíková Markéta SKK Cheb 
  3. místo  Krbcová Anna Podřipský KK Roudnice 
 (8 závodnic) ...    
  7. místo Vircová Adéla TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Žačky nejmladší 1. místo  Satková Petra  UKK Ústí nad Labem 
Nepohár 2. místo Stibůrková Barbora  TJ oddíl kraso - Mělník 
( 6 závodnic) 3. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav
  4. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  6. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žactvo 1. místo  Mikešová Bára BK Variace Liberec
BRUSLIČKA "A" 2. místo  Jarošová Kateřina SKK Cheb 
( 23 závodnic ) 3. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  14. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci dívky 1. místo Odnohová Karolína TJ oddíl kraso - Mělník 
Nepohár 2. místo Štrobachová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
( 7 závodnic ) 3. místo Francisková Jaroslava TJ Baník Sokolov 
 
Nováčci 1.místo Štrobachová Anna  TJ AŠ Mladá Boleslav 
BRUSLIČKA "A" 2.místo Plšková Anna KK Pardubice 
(17 závodnic) 3.místo Břicháčková Sabina SKK Cheb 
 
Nováčci 1.místo Ščerba Filip  UKK Ústí nad Labem 
BRUSLIČKA "B" 2.místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
(7 závodníků ) 3.místo Frolíková Monika  TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčči mladší 1. místo Vircová Johanka TJ AŠ Mladá Boleslav
BRUSLIČKA "B" 2. místo Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
(3 závodnice) 3. místo Horáčková Nikola  UKK Ústí nad Labem 
 
Přípravka "A" 1. místo Svátková Jana  BK České Budějovice 
  2. místo Feixová Kritýna  TJ oddíl kraso - Mělník 
(10 závodníků) 3. místo Vorlíčková Eva  KK Slaný 
  ...    
  7. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
  10. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Příbramský kahan (5.-6.12.2009)    
Juniorky 1.místo Vaverková Hana USK Praha 95,15
  2.místo Lobačevská Nastasia BK Praha 89,92
(9 závodnic) 3.místo Jechová Jana USK Praha  83,67
  ...      
  6.místo Kolářová Magdalena TJ AŠ Mladá Boleslav 58,24
     
Žačky 1.místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 83,18
  2.místo Hubáčková Eliška Kraso Prostějov 79,34
(27 závodnic) 3.místo Ludačková Sandra BK České Budějovice 73,40
  4.místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 71,50
  ...      
  10.místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 63,43
  16.místo Plíšková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 57,28
     
Mladší žačky 1.místo Ukolová Elizabeta USK Praha 77,40
  2.místo Skučková Karolína USK Praha 59,66
(24 závodnic) 3.místo Ševčíková Markéta BK Příbram 58,77
  ...      
  8.místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav  54,32
  17.místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 47,58
 
Nejmladší žačky 1.místo Bartůňková Tereza USK Praha 34,67
  2.místo Lísková Eliška HC Ledec nad Sázavou 32,70
(20 závodnic) 3.místo Kadlecová Andrea Kraso Mělník 32,62
  ...      
  13.místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 25,83
  18.místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 21,74

 

VC Hradce Králové (28.-29.11.2009)    
Juniorky 1.místo Eliška Březinová TJ Stadion Brno 97,32
  2.místo Nastasia Lobačevska BK Praha  93,65
(15 závodnic) 3.místo Světlíková Klára USK Praha 89,41
  ...      
  12.místo Kolářová Magdalena TJ AŠ Mladá Boleslav  61,07

 

Podkrušnohorský pohár - Bílina (28.11.2009)
Mladší nováčci 1.místo Šmelhausová Veronika  TJ AŠ Mladá Boleslav
BRUSLIČKA  "B" 2.místo Honysová Karolína KK Slaný 
 (3 závodnice) 3.místo Chourová Helena HC Stadion Teplice
 
Přípravka "A" 1.místo Feixová Kristýna TJ Oddíl kraso Mělník 
  2.místo Tesařová Adéla TJ Oddíl kraso Mělník
(12 závodnic) 3.místo Pokorná Karolína HC PZ Kraso Kladno
  ...    
   7.místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Malá cena Pardubic (14.-15.11.2009)    
Žačky 1.místo Jelínková Adéla USK Praha 98,09
  2.místo Čejková Jana USK Praha  89,51
(30 závodnic) 3.místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 85,78
  ...      
  8.místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav  77,83
 
Mladší žačky 1.místo Ukolová Elizabeta USK Praha 78,48
  2.místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havl.Brod 71,62
(29 závodnic) 3.místo Doubravová Kateřina KK Pardubice 71,62
  ...      
  11.místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 54,75 
  25.místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 42,15 
 
Nejmladší žačky 1.místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec  43,48
  2.místo Dušková Anna USK Praha 39,85
(30 závodnic) 3.místo Urbánková Lucie KK Orlová 37,15
  ...      
  21.místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 25,94

 

Malá cena Náchoda (14.11.2009)    
Nejmladší žačky 1.místo Skalníková Pavla BK Variace Liberec
BRUSLIČKA "A" 2.místo Vonesová Adéla BK České Budějovice
  3.místo Krebsová Michaela TJ Dvůr Králové n.L.
 (19 závodnic) ...    
  15.místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1.místo Štrobachová Anna  TJ AŠ Mladá Boleslav 
BRUSLIČKA "A" 2.místo Musilová Michaela FSC Technika Brno
(3 závodnice) 3.místo Strejčková Michaela  FSC Technika Brno
 
Nováčci 1.místo Zatloukalová Renata  BK Hradec Králové 
BRUSLIČKA "B" 2.místo Kareisová Ludmila BK Variace Liberec
(8 závodnic) 3.místo Gaidošová Oluša  TJ Kraso Náchod 
  4.místo Dutá Leontýna  TJ AŠ Mladá Boleslav 

 

Orlovská pirueta - Orlová (7.-8.11.2009)
Žačky 1.místo Jelínková Adéla USK Praha  96,74
  2.místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 92,59
 (30 závodnic) 3.místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 81,71
  ...      
  17.místo  Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 60,03
  21.místo  Křečková Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 56,19
 
Mladší žačky   1.místo Ukolová Elizabeta USK Praha  81,18
  2.místo Ksandrová Barbora USK Praha 78,84
 (29 závodnic) 3.místo Judasová Karolína Kraso Břeclav 77,05
  ...      
  21.místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 47,57
  27.místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 34,67

 

Krušnohorská brusle - Ústí nad Labem (7.11.2009)    
Mladší žačky 1.místo Stará Ingrid UKK Ústí n.L. 
BRUSLIČKA ¨A¨ 2.místo Břicháčková Lucie TJ Stadion Mar.Lázně
  3.místo Kovalčíková Markéta SK Kraso Cheb
 (13 závodnic) ...    
  9.místo Vircová Adéla TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky 1.místo Jarošová Kateřina  SK Kraso Cheb 
BRUSLIČKA "A" 2.místo Mikešová Bára  BK Variace Liberec 
  3.místo Stojková Veronika  UKK Ústí nad Labem 
 (19 závodnic) ...    
  12.místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1.místo Mráčková Natálie  UKK Ústí nad Labem 
BRUSLIČKA "A" 2.místo Štrobachová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
(8 závodnic) 3.místo Kordík František  HC Litvínov 
 
Nováčci 1.místo Ščerba Filip  UKK Ústí nad Labem 
BRUSLIČKA "B" 2.místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
(3 závodnice) 3.místo Pinková Lucie  KK Slaný 
 
Mladší nováčci 1.místo Vircová Johanka TJ AŠ Mladá Boleslav
BRUSLIČKA "B" 2.místo  Honysová Karolína KK Slaný 
(2 závodnice)      

 

Beskydský ledňáček - Frýdek Místek (31.10.-1.11.2009)
Mladší žačky   1.místo Ukolová Elizabeta USK Praha 81,75
  2.místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havlíčkův Brod 75,45
 (28 závodnic) 3.místo Judasová Karolína Kraso Břeclav 70,32
  ...      
  23.místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 45,87

 

Slánská brusle (31.10.-1.11.2009)    
Nejmladší žačky 1.místo Hanzlíková Michaela SKK Karlovy Vary 
  2.místo Harsh Elizabeth USK Praha
(16 závodnic) 3.místo Vraná Sylvie USK Praha
  4.místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky 1.místo  Břicháčková Lucie TJ Stadion Mar. Lázně 
BRUSLIČKA ¨A¨ 2.místo  Michalčičová Denisa BK Variace Liberec 
  3.místo  Chladová Tereza TJ Stadion Mar. Lázně 
 (14 závodnic) ...    
  12.místo Vircová Adéla TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky 1.místo Haková Tereza TJ Dvůr Králové n.L. 
BRUSLIČKA "A" 2.místo Mikešová Bára BK Variace Liberec
  3.místo Jarošová Kateřina SK Kraso Cheb
 (15 závodnic) ...    
  11.místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1.místo Plšková Anna KK Pardubice 
BRUSLIČKA "A" 2.místo Knězů Tereza Kaučuk Kralupy nad Vltavou 
(19 závodnic) 3.místo Štrobachová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1.místo Pinková Lucie KK Slaný 
BRUSLIČKA "B" 2.místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
(8 závodníků) 3.místo Kareisová Ludmila BK Variace Liberec 
 
Mladší nováčci 1.místo Vircová Johanka TJ AŠ Mladá Boleslav
BRUSLIČKA "B" 2.místo Kučera Tomáš KK Slaný 
(6 závodníků) 3.místo Pražáková Gabriela KK Slaný 

 

JUMP CUP Ostrov (24.-25.10.2009)    
Juniorky 1.místo Lobačevská Nastasia BK Praha 97,65 
  2.místo Vaverková Hana USK Praha 89,31 
(7 závodnic) 3.místo Jechová Jana BK Příbram 83,92
  ...      
  5 .místo Kolářová Magdalena TJ AŠ Mladá Boleslav 65,43
 
Žačky 1.místo Jelínková Adéla USK Praha 92,32
  2.místo Kadlecová Klára USK Praha 85,82 
(27 závodnic) 3.místo Nováková Aneta BK České Budějovice 74,76
  ...      
  6.místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 68,44
  11.místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 59,63
  17.místo Křečková Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 56,01
  26.místo Plíšková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 40,57
 
Mladší žačky 1.místo Ukolová Alžběta USK Praha 75,26
  2.místo Doubková Tereza USK Praha 72,12
(24 závodnic) 3.místo Ksandrová Barbora USK Praha 71,27
  ...      
  5.místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav  59,95
  17.místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav  46,50
  24.místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav  32,60
 
Nejmladší žačky 1.místo Boehmová Sarah HC Litvínov  39,92
  2.místo Dušková Anna USK Praha  37,90
(17 závodnic) 3.místo Zwickerová Sára USK Praha 37,33
  ...      
  11.místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav  24,44
  12.místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav  21,22

 

Velká cena Ostravy (17.-18.10.2009)
Žačky 1.místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 94,07
  2.místo Čejková Jana USK Praha 86,04
 (30 závodnic) 3.místo Hovorková Adina TJ Kraso Náchod 83,31
  ...      
  13.místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 64,65
  23.místo Křečková Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 53,26
 
Mladší žačky   1.místo Doubravová Kateřina KK Pardubice 77,96
  2.místo Koláčková Izabela TJ Stadion Brno 77,02
 (30 závodnic) 3.místo Judasová Karolína Kraso Břeclav 75,53
  ...      
  9.místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 59,22
  27.místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 38,27