Výsledky 2010/2011

 ŽEBŘÍČKY ČESKÝ POHÁR  
 
 
 
 
POHÁR ČKS  "A"  
 
 
 
 
POHÁR ČKS  "B"
Žačky Monika Zörklerová 5.místo/62 - - - -
Karolína Líhařová 18.místo/62 - - - -
Pavla Karešová 44.místo/62 - - - -
Nikola Plíšková 49.místo/62 - - - -
 
Mladší žačky Dorota Horáčková 18.místo/75  
 
 
Vircová Adéla 62.místo/64  
 
 
- -
Barbora Musilová 42.místo/75 - - - -
Nikola Baščanová 63.místo/75 - - - -
 
Nejmladší žačky Prokopová Pavla 40.místo/82  
 
Dutá Leontýna 94.místo/114  
 
Frolíková Monika 1.místo/56
Erbertová Štěpánka 43.místo/82 - - - -
 
Nováčci - -   Vircová Johanka 38.místo/45   Šmelhausová Veronika 22.místo/38
 
Ml.nováčci-dívky - -  
 
- -  
 
Volfová Jana 5.místo/31
- - - - Stránská Natálie 13.místo/31
 
Ml.nováčci-hoši - -   Kareš František 3.místo/3   Kareš František 2.místo/2

 

Testy výkonnosti - Mladá Boleslav (3.4.2011)
Test č. 1 Stránská Natálie splnila 82,5 % zelená
  Heřmanová Emma splnila 67,5 % žlutá
  Dvořáková Nikola splnila 62,5 % žlutá
  Kozderková Leona splnila 56,6 % bílá
  Šulitková Anežka splnila 56,6 % bílá
  Lamačová Andrea splnila 55,0 % bílá
Test č. 2 Volfová Jana splnila  79,1 %  zelená
  Šmelhausová Veronika splnila  63,3 % žlutá 
  Stránská Natálie splnila  56,6 % bílá 
Test č. 4 Dutá Leontýna splnila  59,2 % bílá  
  Frolíková Monika splnila  55,8 % bílá  
Test č. 5 Prokopová Pavla splnila 70,6 % žlutá  
  Erbertová Štěpánka splnila 63,6 % žlutá  

 

Pražské mládí - Nikolajka (27.3.2011)   (OBO)
Nejmladší žačky B 1. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
(11 závodnic) 2. místo Kratochvílová Tereza BK České Budějovice
  3. místo Vochozková Tereza BK České Budějovice
     
Mladší nováčci B 1. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
(7 závodnic)  2. místo Šrpincová Anna BK Hradec Králové
  3. místo Blažková Kristýna HC PZ Kraso Kladno

 

Testy výkonnosti - Třinec (19.3.2011)
Test č. 1 Kareš František splnil 86,67 % zelená
Test č. 2 Kareš František splnil 73,33 % žlutá
Test č. 5 Musilová Barbora splnila 75,00 % zelená
Test č. 6 Horáčková Dorota splnila 84,85 % zelená
  Musilová Barbora splnila 71,97 % žlutá
  Karešová Pavla splnila 71,97 % žlutá
Test č. 7 Líhařová Karolína splnila 72,22 % žlutá

 

Náchodská bruslička  (19.3.2011)   (OBO)
Nejmladší žačky B 1. místo Habrová Karolína TJ Kraso Náchod
(14 závodnic)   2. místo Šteinerová Anna BK Kraso Ml.Boleslav
  3. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav

 

MISTROVSTVÍ  ČR  žactva - Brno  (18.-20.3.2011)
Žačky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha 109,08
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 91,63
(30 závodnic)  3. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havl.Brod 88,68
  ...      
  16. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 68,95
  18. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 65,87
     
Mladší žačky 1. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec  87,07
  2. místo Ksandrová Barbora USK Praha 86,04
(30 závodnic) 3. místo Vlasáková Adéla HC Rebel Havlíčkův Brod 85,41
  ...      
  14. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 69,94

 

Tatrovácká brusle - Kopřivnice  (19.-20.2.2011)    (ISU)
Žačky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha 104,11
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 93,65
(23 závodnic)  3. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 86,56
  4. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 80,54
     
Mladší žačky 1. místo Doubková Nikola USK Praha 88,71
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 88,58
(30 závodnic) 3. místo Drdová Aneta HC PSG Zlín 81,28
  ...      
  10. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 69,85
  29. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 45,20

 

Křišťálová brusle - Děčín (12.2.2011)    (ISU)
Žačky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha 84,84
(21 závodnic)  2. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havl Brod 76,81
  3. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 73,14
     
Mladší žačky 1. místo Vlasáková Adéla HC Rebel Havl.Brod 80,10
(19 závodnic)  2. místo Krobová Michaela TJ Kraso Mělník 75,03
  3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 74,71
  ...      
  7. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 61,90
  18. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 45,89
 
Nejmladší žačky 1. místo Doubková Nikola USK Praha 36,55
(20 závodnic) 2. místo Mikešová Bára BK Variace Liberec 32,22
  3. místo Šedivcová Daniela KK Plzeň 30,75
  ...      
  7. místo Prokopová Pavla  TJ AŠ Mladá Boleslav 29,78
  14. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 26,99

 

Malá cena Nového Města n.M.  (5.2.2011)   (OBO)
Mladší nováčci chlapci A 1. místo František Kareš TJ AŠ Mladá Boleslav
(1 závodník)      

 

Mladoboleslavský pohár  (29.1.2011)   (OBO)
Nejmladší žačky A 1. místo Mikešová Bára BK Variace Liberec
(20 závodnic)   2. místo Stibůrková Barbora TJ Kraso Mělník
  3. místo Němcová Adéla KK Plzeň
  ...    
  6. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav
  20. místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
     
Nejmladší žačky B 1. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
(20 závodnic)  2. místo Habrová Karolína TJ Kraso Náchod
  3. místo Čelikovská Natálie TJ Kraso Mělník
 
Nováčci dívky B 1. místo Primasová Nikol TJ Stadion Mar.Lázně
(9 závodnic)   2. místo Štěpánová Kateřina UKK Ústí n.L.
  3. místo Andělová Tereza BK Kraso Mladá Boleslav
  ...    
  9. místo Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci chlapci A 1.místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice
(2 závodníci) 2.místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci dívky B 1. místo Horňáková Edita HC Strakonice
(12 závodnic) 2. místo Srdínková Kristýna BK Variace Liberec
  3. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
  4.místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Prahy  (22.-23.1.2010)    (ISU)
Žačky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha 102,54
  2. místo Vasilišinová Liana BK Příbram 77,88
(28 závodnic)  3. místo Nováková Aneta BK České Budějovice 77,00
  ...      
  11.místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 67,17
  24.místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 49,14
     
Mladší žačky 1. místo Ksandrová Barbora USK Praha 87,52
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 86,00
(30 závodnic) 3. místo Jechová Zuzana USK Praha 80,50
  ...      
  11. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 61,75
  20. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 54,20
 
Nejmladší žačky 1. místo Kořínková Elisabeta KRASO-bruslení Prostějov 42,99
(28 závodnic) 2. místo Satková Petra UKK Ústí n.L. 42,35
  3. místo Bendlová Tereza KK Chomutov 41,44
  ...      
  23. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 28,14
  24. místo Prokopová Pavla  TJ AŠ Mladá Boleslav 27,61

 

Nymburská stuha  (23.1.2011)   (OBO)
Nejmladší žačky B 1. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
(21 závodnic)   2. místo Švarcová Marie HC Stadion Teplice
  3. místo Habrová Karolína TJ Kraso Náchod
 
Nováčci dívky B 1. místo Primasová Nikol TJ Stadion Mar.Lázně
(12 závodnic)   2. místo Mikysková Markéta SK Kraso Česká Lípa
  3. místo Pechová Kristýna BK Variace Liberec
  ...    
  7. místo Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci dívky B 1. místo Bezruková Alexandra HC Draci Bílina 
(12 závodnic) 2. místo Pojarová Valerie BK Hradec Králové
  3. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  7. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Břeclavi  (15.-16.1.2011)    (ISU)
Žačky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha 108,39
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 98,69
(29 závodnic)  3. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havl.Brod  90,95
  4.místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 79,20
  ...      
  19.místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 61,04
     
Mladší žačky 1. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 88,24
  2. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 80,44
(30 závodnic) 3. místo Doubková Tereza USK Praha 79,19
  ...      
  30. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 38,45

 

Ještědská brusle - Liberec (9.1.2011)   (OBO)
Nejmladší žačky A 1. místo Satková Petra UKK Ústí n.L.
(19 závodnic)   2. místo Mikešová Bára BK Variace Liberec
  3. místo Jarošová Kateřina SKK Kraso Cheb
  ...    
  9. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav
  19. místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
     
Nejmladší žačky B 1. místo Nikolová Tereza HC Litvínov
(22 závodnic)  2. místo Schmidtová Klára TJ Kučuk Kralupy n.V.
  3. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci dívky B 1. místo Štěpánová Kateřina UKK Ústí n.L.
(12 závodnic)   2. místo Pechová Kristýna BK Variace Liberec
  3. místo Nikolová Alexandra HC Litvínov
  ...    
  10. místo Šmelhausová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci dívky B 1. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
(10 závodnic) 2. místo Pojarová Valerie BK Hradec Králové
  3. místo Srdínková Kristína BK Variace Liberec

 

Velká cena Mělníka  (11.-12.12.2010)    (ISU)
Žačky 1. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 81,22
  2. místo Tůmová Štěpánka SKK Karlovy Vary 79,29
(25 závodnic)  3. místo Bláhová Barbora BK Variace Liberec 77,99
  ...      
odstoupila pro zranění ve VJ Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 24,55
     
Mladší žačky 1. místo Ksandrová Barbora USK Praha 81,35
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 76,90
(17 závodnic) 3. místo Krobová Michaela TJ Kraso Mělník 76,08
  ...      
  10. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 56,34
  12. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 45,84
  17. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 31,92
 
Nejmladší žačky 1. místo Satková Petra ÚKK Ústí n.L. 47,12
(26 závodnic) 2. místo Juhaňáková Aneta HC Rebel Havl.Brod 40,70
  3. místo Plachá Andrea HC Rebel Havl.Brod 38,43
  ...      
  17. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 24,43
  23. místo Prokopová Pavla  TJ AŠ Mladá Boleslav 22,40

 

Malá cena MLADÉ BOLESLAVI  (11.12.2010)   (OBO)
Žačky A 1. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav
(5 závodnic) 2. místo Palková Klára HC Litvínov
  3. místo Šimková Jana UKK Ústí n.L.
 
Mladší žačky A 1. místo Michalčičová Denisa BK Variace Liberec
(13 závodnic)   2. místo Stojková Veronika UKK Ústí n.L.
  3. místo Rýdlová Erika TJ Kraso Náchod
  ...    
  13. místo Vircová Adéla TJ AŠ Mladá Boleslav
     
Nejmladší žačky B 1. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
(23 závodnic)  2. místo Habrová Karolína TJ Kraso Náchod
  3. místo Pospíšilová Eliška Podřipský KK Roudnice
 
Nováčci dívky A 1. místo Kolaříková Lucie Kraso Hodonín
(6 závodnic)   2. místo Marková Karolína Podřipský KK Roudnice
  3. místo Peerová Radka KK Slaný
  ...    
  6. místo Vircová Johanka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci chlapci A 1.místo Steiner Dominik Kraso Hodonín
(3 závodníci) 2.místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice
  3.místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci dívky B 1. místo Srdínková Kristína BK Variace Liberec
(12 závodnic) 2. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
  3. místo Pojarová Valerie BK Hradec Králové
  ...    
  9. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka 1. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
(5 závodnic) 2. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  3. místo Lamačová Andrea TJ AŠ Mladá Boleslav
  4. místo Heřmanová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
  5. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena USK Praha  (4.-5.12.2010)    (ISU)
Žačky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha 99,98
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 87,96
(30 závodnic)  3. místo Hubáčková Eliška Kraso-bruslení Prostějov 80,18
  ...      
  7. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 72,19
  10. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 69,45
     
Mladší žačky 1. místo Ksandrová Barbora USK Praha 88,92
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 83,59
(17 závodnic)  3. místo Dušková Anna USK Praha 78,48
  ...      
  12. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 62,99
  15. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 49,92
 
Nejmladší žačky 1. místo Satková Petra UKK Ústí n.L. 43,71
  2. místo Juhaňáková Aneta HC Rebel Havl.Brod 41,57
(26 závodnic) 3. místo Vykopalová Tereza HC PZG Zlín 40,78
  ...      
  20. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 28,04

 

Novoměstská bruslička - Nové Město n.M. (4.12.2010)   (OBO)
Nejmladší žačky B 1.místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
  2.místo Andršová Karolína TJ Spartak Nové Město n.M.
(15  závodnic) 3.místo Schmidtová Klára TJ Kaučuk Kralupy n.V.

 

Velká cena Brna   (26.-27.11.2010)    (ISU)
Mladší žačky 1.místo Dušková Anna USK Praha 85,78
  2.místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 83,61
(30 závodnic) 3.místo Doubková Tereza USK Praha 83,26
  ...      
  9. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 70,28
  25. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 54,48

 

Podkrušnohorský pohár - Bílina   (27.11.2010)   (OBO)
Nejmladší žačky B 1.místo Frolíková Monika  TJ AŠ Mladá Boleslav
  2.místo Pospíšilová Eliška Podřipský KK Roudnice
(16  závodnic) 3.místo Čelikovská Natálie TJ Kraso Mělník

 

Malá cena Pardubic (21.11.2010)   (OBO)
Nejmladší žačky A 1.místo Borůvková Veronika USK Praha
  2.místo Plšková Anna KK Pardubice
(15 závodnic) 3.místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice
  ...    
  6.místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav
  14.místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Orlovská pirueta (13.-14.11.2010)   (ISU)
Žačky 1.místo Ukolová Alžběta USK Praha 93,54
  2.místo Leová Lýdie TJ Kraso Náchod 89,14
(27 závodnic) 3.místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havl.Brod 86,59
  ...      
  11.místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 73,42

 

Slánská brusle  (13.11.2010)   (OBO)
Mladší žačky A 1.místo Břicháčková Lucie SK Kraso Cheb 
  2.místo Musilová Karolína FSC Brno
(7 závodnic)  3.místo Svobodová Markéta TJ Kraso Náchod
  ...    
  7.místo Vircová Adéla TJ AŠ Mladá Boleslav
     
Nejmladší žačky A 1.místo Němcová Adéla KK Plzeň
  2.místo Bysterská Adéla BK Příbram
(21 závodnic) 3.místo Jarošová Kateřina SK Kraso Cheb
  ...    
  10.místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav
  18.místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
  19.místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci A 1.místo Kolaříková Lucie Kraso Hodonín
  2.místo Vaňková Lucie HC Litvínov
(15 závodnic)  3.místo Kolmanová Dominika Draci Bílina
  ...    
  15.místo Vircová Johanka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci - dívky B 1.místo Vorlíčková Eva KK Slaný
  2.místo Jansíková Adéla HC Rebel Havl.Brod
(16 závodnic) 3.místo Macháčková Adriana HC Litvínov
  ...    
  14.místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci - chlapci B 1.místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav
(1 závodník)      

 

Velká cena Hradce Králové (6.-7.11.2010)  (ISU)
Žačky 1.místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště  90,01
  2.místo Drozdová Lucie Kraso Třinec 75,50
  3.místo Nováková Aneta BK České Budějovice 73,77
  ...      
(30 závodnic) 7.místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 68,73
  10.místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 65,64
  28.místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 42,05
     
Mladší žačky 1.místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 74,97
  2.místo Janiczková Aneta Kraso Třinec 71,76
  3.místo Vlasáková Adéla HC Rebel Havlíčkův Brod 68,07
  ...      
(24 závodnic) 10.místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 59,27 
  18.místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 44,88
 
Nejmladší žačky 1.místo Bendlová Tereza KK Chomutov 37,86
  2.místo Satková Petra UKK Ústí nad Labem 37,58
  3.místo Plachá Andrea HC Rebel Havlíčkův Brod 36,43
  ...      
(28 závodnic) 22.místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 22,48
  28.místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 15,04

 

Karvinský kahanec (30.-31.10.2010)  (ISU)
Žačky 1.místo Ukolová Alžběta USK Praha  103,89
  2.místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 89,09
(25 závodnic) 3.místo Hubáčková Eliška Kraso Prostějov 82,68
  ...      
  10. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 74,58
  17. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 65,32
  25. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 46,49

 

VIII.ročník Královedvorské ceny ZOO - Dvůr Králové n.L. (31.10.2010)  (OBO)
Nejmladší žačky A 1.místo Borůvková Veronika USK Praha
  2.místo Němcová Adéla KK Plzeň
(20 závodnic) 3.místo Mikešová Bára BK Variace Liberec
  ...    
  18. místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Slovácký džbánek - Uh.Hradiště (23.-24.10.2010)  (ISU)
Žačky 1.místo Ukolová Elizabeta USK Praha 95,88
  2.místo Světlíková Klára Uherské Hradiště 90,99
(28 závodnic) 3.místo Hubáčková Eliška Kraso Prostějov 83,99
  ...      
  21. místo Plíšková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 51,43
     
Mladší žačky 1.místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 80,50
  2.místo Janiczková Aneta Kraso Třinec 77,32
(29 závodnic) 3.místo Krobová Michaela Kraso Mělník 75,70
  ...      
  21. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 58,20
  28. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 44,10

 

Příbramský kahan (15.-16.10.2010)  (ISU)
Žačky 1.místo Světlíková Klára Uherské Hradiště 81,90
  2.místo Ukolová Elizabeta USK Praha 79,98
  3.místo Nováková Aneta BK České Budějovice 74,95
(19 závodnic)  4. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 71,13
  ...      
  11. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 55,93
  14. místo Plíšková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 46,09
  17. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 41,83
     
Mladší žačky 1.místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 72,27
  2.místo Ksandrová Barbora USK Praha 68,73
  3.místo Krobová Michaela Kraso Mělník 67,59
  ...      
(23 závodnic) 14. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 55,12
  18. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 47,81
  21. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 34,17
 
Nejmladší žačky 1.místo Satková Petra UKK Ústí nad Labem 38,19
  2.místo Kořínková Elisabeta Kraso Prostějov 36,49
  3.místo Bendlová Tereza KK Chomutov 36,37
  ...      
(19 závodnic) 14. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 27,10
  19. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 22,96

 

Testy výkonnosti - Roudnice n.L. (25.9.2010)
Test č. 4 Prokopová Pavla splnila 71,67 % žlutá
  Dutá Leontýna nesplnila 42,50 % ---
Test č. 5 Baščanová Nikola splnila 56,82 % bílá