Výsledky 2011/2012

Testy výkonnosti - Brno (31.3.2012)
Test č. 2 Krinwaldová Lucie splnila 69,17 % žlutá
  Horáčková Anežka splnila 59,17 % bílá

 

Testy výkonnosti - Kralupy n.V. (24.3.2012)
Test č. 3 Kareš František splnil 70,83 % žlutá
  Volfová Jana splnila 70,00 % žlutá
Test č. 5 Baščanová Nikola splnila 65,91 % žlutá

 

Mistrovství České republiky žactva pro rok 2012 - Brno (10. - 11. 3. 2012)
ŽAČKY 1. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 81,62
  2. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 81,07
( 30 závodnic ) 3. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havlíčkův Brod 76,44
  4. místo Kučerová Markéta TJ Slavoj Český Těšín 75,68
  5. místo Vlasáková Adéla HC Rebel Havlíčkův Brod 73,05
  6. místo Jechová Zuzana USK Praha 72,96
  7. místo Doubková Tereza USK Praha 72,56
  8. místo Ksandrová Barbora USK Praha 72,04
  9. místo Melicharová Karolína KK Pardubice 69,58
  10. místo Španělová Markéta BK Uherský Brod 69,17
  ...      
  22. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 63,67
  30. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 51,58

 

Mladoboleslavský pohár    (11. 3. 2012)     (OBO)
Mladšá žačky  A 1. místo Hájková Tereza BK Kraso Ml.Boleslav
( 2 závodnice ) 2. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Šroubková Kristina USK Praha
  2. místo Hooper Vendula KK Pardubice
( 11 závodnic ) 3. místo Knězů Tereza Kaučuk Kralupy n.V.
  ...    
  9. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci  A 1. místo Šprincová Anna BK Hradec Králové 
( 2 závodnice ) 2. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci  B 1. místo Topinková Lucie PKK Roudnice n.L. 
  2. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
( 15 závodnic ) 3. místo Tadevosjanová Maria HC PZ Kraso Kladno
  ...    
  9. místo Heřmanová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Lamačová Andrea TJ AŠ Mladá Boleslav
  13. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci B 1. místo Rusnáková Nikola SK Kraso Děčín
  2. místo Šímová Jeanette BK Kraso Ml.Boleslav
( 13 závodnic ) 3. místo Van Wassem Nadia BK Variace Liberec
  ...    
  13. místo Kolomazníková Sára TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka - Volná jízda 1. místo Datlová Lucie TJ Kraso Mělník
  2. místo Duková Valerie KK Stadion Praha
( 10 závodnic ) 3. místo Heislerová Michaela KK Stadion Praha
  4. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  7. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Náchodská bruslička - Náchod   (18. 2. 2012)     (OBO)
Nejmladší žačky  A 1. místo Hooper Vendula KK Pardubice
  2. místo Habrová Karolína TJ Kraso Náchod
( 10 závodnic ) 3. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Beskydská pirueta - Třinec  (11. - 12. 2. 2012)     (ISU)
Žačky 1. místo Kučerová Markéta TJ Slavoj Český Těšín 70,66
  2. místo Doubková Tereza USK Praha 62,39
( 19 závodnic ) 3. místo Kraussová Dominika BK Frýdek Místek 60,35
  ...      
  13. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 54,09
  15. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 52,63
     
Nováčci - chlapci  POHÁR 1. místo Macháč Radek HC Oceláři Třinec  
  2. místo Musil Roman TJ Slavoj Český Těšín  
( 4 závodníci ) 3. místo Anděl Jan FSC Kopřivnice  
  4. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav  

 

Kralupská klička   (11. 2. 2012)     (OBO)
Mladšá žačky  A 1. místo Mikešová Bára BK Variace Liberec
  2. místo Stibůrková Barbora TJ Kraso Mělník
( 8 závodnic ) 3. místo Válková Klára BK Variace Liberec
  ...    
  7. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Štědrá Sabina TJ Kraso Mělník
  2. místo Návesníková Kristýna USK Praha
( 21 závodnic ) 3. místo Knězů Tereza TJ Kralupy nad Vltavou
  ...    
  13. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci  A 1. místo Dusha Mariya KK Stadion Praha
  2. místo Havlíčková Alena BK Variace Liberec
( 11 závodnic ) 3. místo Chmielová Leona USK Praha
  ...    
  8. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci  B 1. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
  2. místo Šebestová Renáta HC Strakonice
( 12 závodnic ) 3. místo Topinková Lucie PKK Roudnice nad Labem
  ...    
  9. místo Lamačová Andrea TJ AŠ Mladá Boleslav
  10. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci B 1. místo Šímová Jeanette BK Kraso Mladá Boleslav
  2. místo Pavlíková Dominika PKK Roudnice nad Labem
( 11 závodnic ) 3. místo Kůrková Adéla HC Strakonice
  ...    
  11. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka - VJ 1. místo Datlová Lucie TJ Kraso Mělník
  2. místo Duková Valerie KK Stadion Praha
( 12 závodnic ) 3. místo Klimentová Emily HC Litvínov
  ...    
  6. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Mistrovství České republiky juniorů pro rok 2012 - Pardubice    (4. - 5. 2. 2012)
Juniorky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha 131.31
  2. místo Březinová Eliška TJ Stadion Brno 107,77
( 21 závodnic ) 3. místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 106,77
  4. místo Jelínková Adéla USK Praha 99,55
  5. místo Lobačevská Nastasia BK Praha 96,04
  6. místo Geyerová Jiřina USK Praha 84,79
  7. místo Zaychenko Daria USK Praha 78,79
  8. místo Slaníková Adriana SK Kraso Uh.Hradiště 78,20
  9.místo Šimůnková Petra KK Stadion Praha 77,65
  10. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 77,54

 

Malá cena Nového Města nad Metují    (4. 2. 2012)     (OBO)
Nováčci  A 1. místo Dusha Mariya KK Stadion Praha
  2. místo Šprincová Anna BK Hradec Králové
( 9 závodnic ) 3. místo Havlíčková Alena BK Variace Liberec
  ...    
  6. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci  B 1. místo Jan Yasmine BK Hradec Králové
  2. místo Franková Justýna KK Nymburk
( 8 závodnic ) 3. místo Němečková Tereza TJ Spartak Nové Město n.M.
  ...    
  5. místo Lamačová Andrea TJ AŠ Mladá Boleslav
  6. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci B 1. místo Šímová Jeanette BK Kraso Mladá Boleslav
  2. místo Van Wassem Nadia BK Variace Liberec
( 9 závodnic ) 3. místo Hrubá Natálie TJ Dvůr Králové n.L.
  ...    
  7. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka - prvky 1. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  2. místo Mosiurczaková Adéla BK Kraso Mladá Boleslav 
( 7 závodnic ) 3. místo Gajdošová Eliška TJ Kraso Náchod

 

Nymburská stuha  (28. 1. 2012)     (OBO)
Nejmladší žačky  A 1. místo Návesníková Kristýna USK Praha
  2. místo Šroubková Kristina USK Praha
( 18 závodnic ) 3. místo Tojmarová Jorika SK Kraso Děčín
  ...    
  13. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci  POHÁR 1. místo Šandová Nela USK Praha 
  2. místo Uhlířová Tereza KK Pardubice
( 12 závodnic ) 3. místo Polyanyhka Marya USK Praha
  ...    
  12. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci  B 1. místo Srdínková Kristina BK Variace Liberec
  2. místo Bezruková Alexandra HC Draci Bílina
( 15 závodnic ) 3. místo Bobáková Natálie HC Litvínov
  4. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  11. místo Lamačová Andrea TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Heřmanová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
  14. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  15. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Prahy - Nikolajka  (21.-22.1.2012)     (ISU)
Juniorky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha 122,41
  2. místo Jelínková Adéla USK Praha 94,88
 ( 17 závodnic ) 3. místo Raszyková Laura HC Oceláři Třinec 88,53
  ...      
  7. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 79,56
     
Žačky 1. místo Nováková Aneta BK České Budějovice 68,94
  2. místo Tůmová Štěpánka SKK Karlovy Vary 66,22
( 29 závodnic) 3. místo Vlasáková Adéla HC Rebel Havl.Brod 64,71
  ...      
  8. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 58,17
  12. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 55,99
  22. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 49,49
  28. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 40,87
 
Mladší žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 74,34
  2. místo Dušková Anna USK Praha 72,90
( 30 závodnic ) 3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 69,43
  ...      
  27. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 41,13
  30. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 33,22
   
Nejmladší žačky 1. místo Drábová Denisa USK Praha 32,03
  2. místo Machatová Marie VSK Technika Brno 30,31
( 30 závodnic ) 3. místo Šteflová Julie HC PSG Zlín 29,93
  ...      
  29. místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav 14,99

 

Velká cena Uherského Brodu  (14. - 15. 1.2012)     (ISU)
Žačky 1. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 83,39
  2. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 81,37
(30 závodnic) 3. místo Ksandrová Barbora USK Praha 77,33
  ...      
  21. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 54,13
     
Nováčci - chlapci  POHÁR 1. místo Musil Roman TJ Slavoj Český Těšín  
  2. místo Macháč Radek HC Oceláři Třinec  
( 5 závodníků ) 3. místo Steiner Dominik Kraso Hodonín  
  ...      
  5. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav  

 

Ještědská brusle - Liberec (8. 1. 2012)     (OBO)
Žačky A 1. místo Myšková Karolína BK Variace Liberec
  2. místo Stará Ingrid UKK Ústí nad Labem
( 6 závodnic ) 3. místo Michalčicová Denisa BK Variace Liberec
  4. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky A 1. místo Mikešová Bára BK Variace Liberec
  2. místo Krebsová Michaela TJ Dvůr Králové n.L.
( 11 závodnic ) 3. místo Valková Klára BK Variace Liberec
  4. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Hospodková Kateřina TJ oddíl kraso Mělník
  2. místo Kopecká Markéta BK Variace Liberec
( 10 závodnic ) 3. místo Tojmarová Jorika SK Kraso Děčín
       
  10. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci B 1. místo Srdínková Kristína BK Variace Liberec
  2. místo Holubová Sára BK Variace Liberec
( 10 závodnic ) 3. místo Bezruková Alexandra HC Draci Bílina
  4. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  10. místo Heřmanová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Testy výkonnosti - USK Praha (7.1.2012)
Test č. 1 Horáčková Anežka splnila 59,17 % bílá
  Krinwaldová Lucie splnila 75,00 % zelená
  Dušičková Kamila splnila 64,17 % žlutá
  Kolomazníková Sára splnila 74,17 % žlutá
Test č. 2 Heřmanová Emma splnila 67,50 % žlutá
  Šulitková Anežka splnila 45,00 % bílá
  Dvořáková Nikola splnila 64,17 % žlutá
  Lamačová Andrea splnila 45,83 % bílá
  Kozderková Leona splnila 74,17 % žlutá
Test č. 3 Stránská Natálie splnila 52,50 % bílá

 

Vánoční cena - Dvůr Králové n.L. (17. 12. 2011)     (OBO)
Nejmladší žačky - A 1. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice
  2. místo Šroubková Kristina USK Praha
(12 závodnic) 3. místo Návesníková Kristýna USK Praha
  ...    
  10. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci - A 1. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav
(1 závodník)      
 
Nováčci - B 1. místo Srdínková Kristýna BK Variace Liberec
  2. místo Franková Justýna KK Nymburk
(14 závodnic) 3. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  13. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka - prvky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk
  2. místo Datlová Lucie Kraso Mělník
(15 závodnic) 3. místo Javůrek Vojtěch KK Nymburk
  4. místo Martiňáková Hana KK Nymburk
  5. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Mělníka  (11. 12. 2011)     (OBO)
Mladší žačky A 1. místo Kadlecová Andrea TJ Kraso Mělník
  2. místo Stibůrková Barbora TJ Kraso Mělník
( 9 závodnic ) 3. místo Jarošová Kateřina SK Kraso Cheb
  ...    
  6. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Hospodková Kateřina TJ Kraso Mělník
  2. místo Štědrá Sabina TJ Kraso Mělník
( 21 závodnic ) 3. místo Štefanová Vanessa KK Plzeň
  ...    
  21. místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka - volná jízda 1. místo Datlová Lucie TJ Kraso Mělník
  2. místo Klimentová Emily HC Litvínov
( 11 závodnic ) 3. místo Březinová Kristýna KK Plzeň
       
  6. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena USK - Praha  (3. - 4. 12.2011)     (ISU)
Juniorky 1. místo Zaychenko Darja USK Praha 90,15
  2. místo Jelínková Adéla USK Praha 86,75
 (12 závodnic) 3. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 85,83
     
Žačky 1. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 79,85
  2. místo Ksandrová Barbora USK Praha 74,06
( 28 závodnic ) 3. místo Beránková Adéla USK Praha 73,63
  ...      
  16. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 55,01
 
Mladší žačky 1. místo Dušková Anna USK Praha 80,20
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 79,18
( 30  závodnic) 3. místo Drdová Aneta HC PSG Zlín 75,32
  ...      
  27. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 42,89
  28. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 40,65
  29. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 38,17
   
Nejmladší žačky 1. místo Štramberská Alžběta HC PSG Zlín 36,74
  2. místo Drábová Denisa USK Praha 35,38
 ( 29 závodnic) 3. místo Doubková Nikola USK Praha 34,31
  ...      
  29. místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav 17,33

 

Novoměstská bruslička - Nové Město nad Metují  (3. 12. 2011)     (OBO)
Nováčci B 1. místo Jan Yasmine BK Hradec Králové
  2. místo Romancovová Barbora KK Stadion Praha
( 8 závodnic ) 3. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Brna  (26. - 27. 11.2011)     (ISU)
Juniorky 1. místo Lobačevská Nastasia BK Praha 97,71
  2. místo Zaychenko Darja USK Praha 96,67
(13 závodnic) 3. místo Březinová Eliška TJ Stadion Brno 92,47
  ...      
  6. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 84,87
         
Žačky 1. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 90,39
  2. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havlíčkův Brod 79,43
( 29 závodnic ) 3. místo Vlasáková Adéla HC Rebel Havlíčkův Brod 76,60
  ...      
  7. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 63,57
  25. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 48,42
  28. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 44,98
 
Mladší žačky 1. místo Janiczková Aneta HCO Třinec - kraso 80,87
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 74,68
( 28  závodnic) 3. místo Drdová Aneta HC PSG Zlín 72,63
  ...      
  23. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 43,07
  27. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 38,48

 

Velká cena Roudnice n.L.  (25. 11. 2011)     (OBO)
Nováčci B 1. místo Bezruková Alexandra HC Draci Bílina
  2. místo Srdínková Kristína BK Variace Liberec
( 17 závodnic ) 3. místo Topinková Lucie PKK Roudnice n.L.
  4. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav

 

VC Hradce Králové  (12. -13. 11.2011)     (ISU)
Žačky 1. místo Světlíková Tereza SK Kraso Uh.Hradiště 81,34
  2. místo Ksandrová Barbora USK Praha 75,85
( 30 závodnic ) 3. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havl.Brod 72,85
  ...      
  14. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 56,08
  22. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 45,18
  28. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 40,46
 
Mladší žačky 1. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 74,38
  2. místo Dušková Anna USK Praha 73,60
( 30  závodnic) 3. místo Hořicová Veronika Kraso-bruslení Prostějov 60,62
  ...      
  25. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 37,93

 

VC Mladé Boleslavi  (5. -6. 11.2 011)     (ISU + OBO)
Juniorky 1. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 90,04
  2. místo Lahučká Barbora KK Pardubice 86,37
( 8 závodnic ) 3. místo Šimůnková Petra KK Stadion Praha 81,35
 
Žačky 1. místo Jechová Zuzana USK Praha 72,93
  2. místo Ksandrová Barbora USK Praha 70,72
(26  závodnic )  3. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 66,69
  ...      
  8. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 63,66
  14. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 57,12
  18. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 47,84
 
Mladší žačky 1. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 76,58
  2. místo Satková Petra UKK Ústí nad Labem 61,80
  3. místo Kadlecová Andrea Kraso Mělník 60,59
( 22  závodnic) ...      
  15. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 42,81
  20. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 38,66
  22. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 36.13
 
Nejmladší žačky 1. místo Doubková Nikola USK Praha 29,49
  2. místo Klementová Dagmar HC Rebel Havl.Brod 29,29
( 20 závodnic) 3. místo Tojmarová Jorika SK Kraso Děčín 28,89
  ...      
  20. místo Dutá Leontýna TJ AŠ Mladá Boleslav 15,73
 
Nováčci - chlapci  POHÁR 1. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice  
(OBO - 2 závodníci) 2. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav  

 

Královédvorská cena ZOO - Dvůr Králové n.L.  (5. 11. 2011)     (OBO)
Nováčci B 1. místo Srdínková Kristína BK variace Liberec
  2. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav
( 10 závodnic ) 3. místo Holubová Sára BK Variace Liberec

 

VC Ostravy  (29. -30. 10.2 011)     (ISU)
Juniorky 1. místo Ukolová Elizabeta USK Praha  111,05
  2. místo Kunová Alexandra Slovensko 102,99
( 10 závodnic ) 3. místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 100,91
  ...      
  7. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 75,62
 
Žačky 1. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havlíčkův Brod 78,15
  2. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 72,71
( 17 závodnic )  3. místo Vlasáková Adéla HC Rebel Havlíčkův Brod 71,11
  ...      
  15. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 45,60

 

Krušnohorská brusle - Ústí n.L.  (29. 10. 2011)     (OBO)
Nejmladší žačky A 1. místo Hospodková Kateřina TJ Kraso Mělník
  2. místo Kopecká Markéta BK variace Liberec
( 20 závodnic ) 3. místo Lívařová Elizabeth UKK Ústí n.L.
  ...    
  18. místo Frolíková Monika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci B 1. místo Bezruková Alexandra HC Draci Bílina
  2. místo Srdínková Kristýna BK Variace Liberec
( 9 závodnic )  3. místo Topinková Lucie PKK Roudnice n.L.
  ...    
  7. místo Volfová Jana TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Slovácký džbánek - Uherské Hradiště  (22.-23.10.2011)    (ISU)
Juniorky 1. místo Ukolová Elizaveta USK Praha 121,02
  2. místo Březinová Eliška TJ Stadion Brno 112,54
( 10 závodnic ) 3. místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 100,19
  4. místo Lobačevská Nastasia BK Praha 94,33
  5. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 87,12
 
Žačky 1. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 81,99
  2. místo Beránková Adéla USK Praha  75,76
( 29 závodnic )  3. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 75,39
  ...      
  10. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 61,59
  17. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 57,67
  23. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 48,68
     
Mladší žačky 1. místo Dušková Anna USK Praha 74,47
  2. místo Drdová Aneta HC PSG Zlín 74,12
( 24 závodnic ) 3. místo Janiczková Aneta HC Oceláři Třinec  73,08
  ...      
  24. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 32,77

 

Orlovská pirueta  (15.-16.10.2011)    (ISU)
Žačky 1. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 80,48
  2. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havl.Brod 80,28
( 30 závodnic )  3. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 79,43
  ...      
  15. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 58,34
  21. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 52,36
  30. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 38,34
     
Mladší žačky 1. místo Janiczková Aneta HC Oceláři Třinec  77,17
  2. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 75,51
( 23 závodnic ) 3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec  74,08
  ...      
  19. místo Baščanová Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 43,65

 

Testy výkonnosti - Litvínov (25.9.2011)
Test č. 3 Kareš František Splnil 50,8 % bílá