Výsledky 2012/2013

Ještědská brusle - Liberec (24. 3. 2013)     (OBO)
Mladší žačky A 1. místo Měrtlová Katka BK Variace Liberec 
  2. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav
( 3 závodnice )  3. místo Kopecká Vendula BK Variace Liberec
 
Nejmladší žačky A 1. místo Šebestová Renáta HC Strakonice
  2. místo Havličková Alena BK Variace Liberec
( 10 závodnic ) 3. místo Dovhanyčová Nina USK Praha
  ...    
  7. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci A 1. místo Heislerová Michaela KK Stadion Praha 
  2. místo Duková Valerie KK Stadion Praha
( 10 závodnic ) 3. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  5. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Srdínková Kristina BK Variace Liberec 
  2. místo Pryymak Valeriya BK Variace Liberec
( 14 závodnic ) 3. místo Štěpánová Kateřina ASK Lovosice
  ...    
  8. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka B 1. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec
  2. místo Holánková Dominika KK Nymburk
( 21 závodnic ) 3. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  10. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  15. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka A 1. místo Hubáčková Leona KK Nymburk
  2. místo Holánková Dominika KK Nymburk
( 18 závodníků ) 3. místo Prášilová Zoe SKK Česká Lípa
  ...    
  11. místo Dytrych Tobiáš TJ AŠ Mladá Boleslav
  14. místo Vokrouhlecká Alice TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Testy výkonnosti - Liberec (23. 3. 2013)
Test č. 1 Cholevová Natálie splnila 54,17 % bílá
Test č. 2 Hloušková Viktorie splnila 59,17 % bílá
  Hradiská Šárka nesplnila 36,67 %  -
  Stojková Aneta splnila 52,50 % bílá
Test č. 3 Dvořáková Nikola splnila 64,17 % žlutá
  Krinwaldová Lucie splnila 59,17 % bílá
Test č. 6 Toncarová Barbora splnila 46,21 % bílá
  Erbertová Štěpánka splnila 62,88 % žlutá
  Prokopová Pavla splnila 59,85 % bílá

 

MISTROVSTVÍ  ČR  ŽACTVA, ML.ŽACTVA A NEJML.ŽACTVA - Č.BUDĚJOVICE (8. - 10. 3. 2013)
ŽAČKY 1. místo Dušková Anna USK Praha 86,76
  2. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 81,32
( 30 závodnic ) 3. místo Kratěnová Natálie TJ Stadion Brno 76,11
  ...      
  23. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 62,06
           
MLADŠÍ  ŽAČKY 1. místo Vykopalová Tereza HC PSG Zlín 70,65
  2. místo Štramberská Alžběta HC PSG Zlín 67,56
(29 závodnic) 3. místo Kubišová Nicole TJ Stadion Brno 67,51
  ...      
  16. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 53,48
 
NEJMLADŠÍ  ŽÁCI 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk 41,56
  2. místo Musil Roman TJ Slavoj Český Těšín 32,04
(12 závodníků) 3. místo Tran Samuel BK LR Cosmetic Ostrava 28,13
  ...      
  12. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 18,29

 

Velká cena Brna  (16. - 17. 2. 2013)     (ISU)
Žačky 1. místo Dušková Anna USK Praha 84,89
  2. místo Krobová Michaela TJ kraso Mělník 72,37
(23 závodnic) 3. místo Kratěnová Natálie TJ Stadion Brno 72,28
  ...      
  15. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 57,13
  17. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 52,36
 
Mladší žačky 1. místo Vykopalová Tereza HC PSG Zlín 71,62
  2. místo Drábová Denisa USK Praha 66,89
(30 závodnic) 3. místo Satková Petra UKK Ústí nad Labem 65,84
  ...      
  14. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 52,69
 
Nejmladší žáci 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk  43,00
  2. místo Musil Roman TJ Slavoj Český Těšín 33,76
(10 závodníků) 3. místo Samuel Tran BK LR Cosmetic Ostrava 32,24
  ...      
  10. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 20,42

 

Kralupská klička  (16. 2. 2013)     (OBO)
Nováčci mladší A 1. místo Palečková Sofie TJ Kralupy n.V. 
  2. místo Heislerová Michaela KK Stadion Praha
( 15 závodnic ) 3. místo Odnohová Emilie TJ Kraso Mělník
  ...    
  7. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
  8. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Křišťálová brusle - Děčín  (9. - 10. 2. 2013)     (ISU)
Žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 90,31
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 79,10
( 8 závodnic ) 3. místo Krobová Michaela TJ oddíl kraso Mělník 78,76
  ...      
  6. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 47,28
 
Mladší žačky 1. místo Doubková Nikola USK Praha 68,17
  2. místo Satková Petra UKK Ústí n.L. 63,92
( 12 závodnic ) 3. místo Stibůrková Barbora TJ oddíl kraso Mělník 61,71
  ...      
  8. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 48,73
 
OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Ivanjuková Nikol SK Kraso Česká Lípa
  2. místo Kolmanová Dominika SK HC Baník Most
( 8 závodnic ) 3. místo Jandačová Anastázie Kraso Děčín
  ...     
  7. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav

 

MISTROVSTVÍ  ČR  JUNIORŮ  (1. - 3. 2. 2013)
JUNIORKY 1. místo Ukolová Elizaveta USK Praha 117,09
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 111,32
( 23 závodnic ) 3. místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 102,12
  ...      
  7. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 86,20
  23. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 49,74

 

Nymburská stuha  (2. 2. 2013)     (OBO)
Mladší žačky A 1. místo Odnohová Karolína TJ oddíl Kraso Mělník 
  2. místo Legdanová Kristýna Kraso Břeclav
( 3 závodnice )  3. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Dovhanyčová Nina USK Praha 
  2. místo Marková Karolína TJ oddíl Kraso Mělník
( 9 závodnic ) 3. místo Chmielová Leona USK Praha 
  ...    
  7. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  8. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci A 1. místo Dotlačilová Kristýna USK Praha
  2. místo Řehořková Soňa BK kraso Ml.Boleslav
( 11 závodnic ) 3. místo Zyklová Nikol KK Pardubice 
  ...    
  11. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci A 1. místo Duková Valerie KK Stadion Praha
  2. místo Palečková Sofinka Kaučuk Kralupy n.V.
( 11 závodnic ) 3. místo Odnohová Emílie TJ oddíl kraso Mělník
  ...    
  7. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Čebišová Zuzana HC PZ Kraso Kladno
  2. místo Pavlasová Alžběta HC Rebel Havl.Brod
( 19 závodnic ) 3. místo Srdínková Kristina BK Variace Liberec
  ...    
  15. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  19. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka prvky II. 1. místo Hubáčková Leona KK Nymburk 
  2. místo Holánková Dominika KK Nymburk
( 19 závodnic ) 3. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  7. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
  18. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka prvky I. 1. místo Hubáčková Leona KK Nymburk
  2. místo Kitlerová Tereza BK Hradec Králové
( 14 závodnic ) 3. místo Lokvencová Amálka HC PZ Kraso Kladno
  ...    
  8. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Vokrouhlecká Alice TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Mladoboleslavský pohár  (27. 1. 2013)     (OBO)
Mladší žačky A 1. místo Odnohová Karolína TJ oddíl kraso Mělník
  2. místo Knězů Tereza TJ Kralupy n.V.
( 12 závodnic ) 3. místo Jirsová Aneta KK Kraso Tachov
  ...    
  12. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Palečková Zdeňka TJ Kralupy n.V.
  2. místo Ivanjuková Nikol SK Kraso Česká Lípa
( 16 závodnic ) 3. místo Klausová Beáta ASK Lovosice
  ...    
  8. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
  11. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  15. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci A 1. místo Husáková Tereza TJ oddíl kraso Mělník
  2. místo Pavlíková Dominika PKK Roudnice n.L.
( 7 závodnic ) 3. místo Parkosová Sára HC Strakonice
  ...    
  6. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci A 1. místo Odnohová Emilie TJ oddíl Kraso Mělník 
  2. místo Adamcová Lucie KK Plzeň
( 9 závodnic ) 3. místo Křížková Lenka BK České Budějovice
  ...    
  5. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  6. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B (sk.1) 1. místo Mykisová Markéta SK Kraso Česká Lípa
  2. místo Vladimirová Ivana SK Kraso Česká Lípa
( 13 závodnic ) 3. místo Pokorná Karolína USK Praha
  ...    
  12. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B (sk.2) 1. místo Cankařová Nela BK Kraso Ml.Boleslav 
  2. místo Srdínková Kristina BK Variace Liberec
( 14 závodnic ) 3. místo Romancovová Barbora KK Stadion Praha
  ...    
  11. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka bez omezení věku 1. místo Hubáčková Leona KK Nymburk 
  2. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
( 17 závodnic ) 3. místo Herčíková Michaela BK Kraso Ml.Boleslav 
  4. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  5. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  17. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka do 6 let 1. místo Holánková Dominika KK Nymburk 
  2. místo Poková Adéla PKK Roudnice n.L.
( 18 závodnic ) 3. místo Kitlerová Tereza BK Hradec Králové
  ...    
  5. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Vokrouhlecká Alice TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Prahy - Nikolajka   (26. - 27. 1. 2013)     (ISU)
Žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary  81,12
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 74,79
(25 závodnic) 3. místo Harsh Elizabeth USK Praha 72,84
  ...      
  11. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 63,55
  21. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 42,91
 
Mladší žačky 1. místo Vykopalová Tereza HC PSG Zlín 69,42
  2. místo Doubková Nikola USK Praha  67,50
(27 závodnic) 3. místo Kubišová Nicole TJ Stadion Brno 63,20
  ...      
  15 místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 49,16
  22. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 41,97
 
Nejmladší žáci 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk  45,05
  2. místo Samuel Tran BK LR Cosmetic Ostrava 25,72
(7 závodníků) 3. místo Trushin Vladislav BK České Budějovice 25,40
  ...      
  6. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 20,44

 

Velká cena Uherského Brodu   (19. - 20. 1. 2013)     (ISU)
Juniorky 1. místo Ukolová Elizaveta USK Praha 116,73
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 100,33
(19 závodnic) 3. místo Zátopková Nicol FSC Kopřivnice 98,23
  4. místo Zaychenko Daria USK Praha 88,50
  5. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 87,95

 

Testy výkonnosti - Náchod (12.1.2013)
Test č. 1 Hloušková Viktorie splnila 85,0 % zelená
  Hradiská Šárka splnila 62,5 % žlutá
  Stojková Aneta splnila 67,5 % žlutá
  Vesecká Tereza splnila 75,5 % zelená
Test č. 3 Šulitková Anežka splnila 45,0 % bílá
  Kozderková Leona splnila 67,5 % žlutá 
  Horáčková Anežka splnila 58,3 % bílá
Test č. 4 Foersterová Diana splnila 60,8 % žlutá
  Stránská Natálie splnila 75,0 % zelená 
  Toncarová Veronika splnila 73,3 % žlutá
  Kareš František splnil 70,0 % žlutá
Test č. 5 Toncarová Barbora splnila 68,2 % žlutá
Test č. 7 Karešová Pavla splnila 69,8 % žlutá
  Horáčková Dorota splnila 71,3 % žlutá

 

Vánoční cena - Dvůr Králové n.L.  (15. 12. 2012)     (OBO)
Mladší žačky A 1. místo Mikešová Bára BK Variace Liberec 
  2. místo Králová Tereza BK Variace Liberec
( 6 závodnic ) 3. místo Gajdošová Oluša TJ Kraso Náchod
  ...    
  6. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Toulová Klaudia USK Praha
  2. místo Havlíčková Alena BK Variace Liberec
( 9 závodnic ) 3. místo Pechová Kristýna BK Variace Liberec
  ...    
  7. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci A 1. místo Gajdošová Eliška TJ Kraso Náchod
  2. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
( 4 závodnice ) 3. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
  4. místo Bělonohá Tereza BK Hradec Králové
 
Nejmladší žačky B 1. místo Srdínková Kristína BK Variace Liberec 
  2. místo Pokorná Karolína USK Praha
(21 závodnic) 3. místo Mirzaeva Aliya KK Stadion Praha
  ...    
  11. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  21. místo Šulitková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci B 1. místo Van Wassem Nadia BK Variace Liberec
  2. místo Miková Karolína KK Stadion Praha
(17 závodnic) 3. místo Bažilová Eliška KK Stadion Praha
  4. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Mělníka   (8. 12. 2012)     (OBO)
Mladší žačky A 1. místo Mikešová Bára BK Variace Liberec 
  2. místo Hladíková Eliška HC Draci Bílina
( 11 závodnic ) 3. místo Kratochvílová Tereza BK České Budějovice
  ...    
  10. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Palečková Zdeňka TJ Kralupy n.V.
  2. místo Ivanjuková Nikol SK Kraso Česká Lípa
( 18 závodnic ) 3. místo Marková Karolína TJ Kraso Mělník
  ...    
  17. místo Stránská Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  18. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci A 1. místo Čtvrtečková Tereza TJ Baník Sokolov
  2. místo Palečková Sofie TJ Kralupy n.V.
( 16 závodnic ) 3. místo Odnohová Emilie TJ Kraso Mělník
  ...    
  7. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
       
Nejmladší žačky B 1. místo Mikysová Markéta SK Kraso Česká Lípa
  2. místo Vladimirova Ivana SK Kraso Česká Lípa
(21 závodnic) 3. místo Pavlasová Alžběta HC Rebel Havl.Brod
  ...    
  17. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
  20. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci B 1. místo Kozlíková Kateřina HC Rebel Havl.Brod
  2. místo Beranová Viktorie ASK Lovosice
(15 závodnic) 3. místo Rusnáková Nikola SK Kraso Děčín
  ...    
  9. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena USK Praha   (1. - 2. 12. 2012)     (ISU)
Juniorky 1. místo Ukolová Elizaveta USK Praha 129,99
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 95,74
(24 závodnic) 3. místo Zátopková Nicol FSC Kopřivnice 91,55
  ...      
  5. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 86,72
  17. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 64,71
     
Žačky 1. místo Dušková Anna USK Praha 89,98
  2. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary  84,84
(24 závodnic) 3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 79,86
  ...      
  19. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 56,19
 
Mladší žačky 1. místo Doubková Nikola USK Praha  72,92
  2. místo Kořínková Elisabeta Kraso Prostějov 64,19
(30 závodnic) 3. místo Popková Lucie BK LR Cosmetic Ostrava  63,35
  ...      
  12. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 50,94
  23. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 41,80
 
Nejmladší žáci 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk  38,06
  2. místo Samuel Tran BK LR Cosmetic Ostrava 27,92
(9 závodníků) 3. místo Buksa Lukáš BK Uherský Brod 26,68
  ...      
  9. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 18,65

 

Velká cena Mladé Boleslavi   (24. - 25. 11. 2012)     (ISU)
Juniorky 1. místo Ukolová Elizaveta USK Praha 120,51
  2. místo Raszyková Laura HCO Třinec 101,12
(15 závodnic) 3. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 84,21
  ...      
  10. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 66,55
     
Žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 82,67
  2. místo Dušková Anna USK Praha 77,68
(29 závodnic) 3. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havlíčkův Brod 77,02
  ...      
  7. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 70,17
  24. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 51,91
  28. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 45,40
 
Mladší žačky 1. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov  66,70
  2. místo Doubková Nikola USK Praha 66,07
(24 závodnic) 3. místo Kubišová Nicole TJ Stadion Brno 60,58
  ...      
  12. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 46,78
  17. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 43,77
 
Nejmladší žáci 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk 42,58
  2. místo Musil Roman TJ Slavoj Český Těšín 26,27
(8 závodníků) 3. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 24,15
  ...      
  7. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 19,00

 

Příbramský kahan   (3. - 4. 11. 2012)     (ISU)
Juniorky 1. místo Ukolová Elizaveta USK Praha 116,94
  2. místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 109,61
(19 závodnic) 3. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 95,99
  ...      
  5. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 81,07
  15. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 65,36
     
Žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 79,90
  2. místo Ksandrová Barbora USK Praha 71,94
(28 závodnic) 3. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havlíčkův Brod 71,15
  ...      
  12. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 60,90
  17. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 56,56
 
Mladší žačky 1. místo Satková Petra UKK Ústí nad Labem 63,69
  2. místo Doubková Nikola USK Praha 62,12
(29 závodnic) 3. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov  59,55
  ...      
  13. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 44,84
  19. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 40,40
 
Nejmladší žáci 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk 38,70
  2. místo Tran Samuel BK LR Cosmetic Ostrava 25,36
(6 závodníků) 3. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 24,61
  4. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 17,59

 

Velká cena Plzně (20. - 21. 10. 2012)     (ISU)
Juniorky 1. místo Dobiašová Bronislava TJ AKO Piešťany-SVK  101,24
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 100,17
(12 závodnic) 3. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 89,18
  ...      
  5. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 81,74
  7. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 71,11
     
Žačky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 79,26
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec  77,72
(23 závodnic) 3. místo Španělová Markéta BK Uherský Brod 70,85
  4. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 69,30
  ...      
  17. místo Musilová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 47,70
  18. místo Karešová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 46,10
 
Mladší žačky 1. místo Štramberská Alžběta HC PSG Zlín 66,79
  2. místo Satková Petra UKK Ústí nad Labem 64,17
(17 závodnic) 3. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov  61,00
  ...      
  12. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 41,47
  15. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 39,81
 
Nejmladší žáci 1. místo Tran Samuel BK LR Cosmetic Ostrava  24,57
  2. místo Trushin Vladislav BK České Budějovice 21,25
(4 závodníci) 3. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 20,16
  4. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 14,09

 

Testy výkonnosti - Příbram (29.9.2012)
Test č. 4 Kareš František splnil 54,16 % bílá