Testy výkonnosti - Náchod  (28. 3. 2015)
Test  č. 2 Strnadová Anna splnila 61,67 % žlutá
Test  č. 4 Krinwaldová Lucie splnila 72,50 % žlutá
Test  č. 6 Foersterová Diana splnila 73,48 % žlutá
 Test  č. 7 Prokopová Pavla splnila 61,11 % žlutá
 Test  č. 8 Líhařová Karolína splnila 68,33 % žlutá

 

Malá cena USK Praha   (21.3.2015)                     OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Smolová Karolína BK Variace Liberec
  2. místo Miková Karolína KK Stadion Praha
( 17 závodnic ) 3. místo Váchová Monika TJ oddíl Kraso Mělník
  ...    
  14. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žáci B 1. místo Straub Andreas TJ Stadion Brno
( 2 závodníci ) 2. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav

 

MISTROVSTVÍ  ČR  ŽACTVA  - Orlová  (6.-8.3.2015)
Žačky 1. místo Ko Dahyun USK Praha 82,14
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 80,65
( 30 závodnic ) 3. místo Hořicová Veronika Kraso-bruslení Prostějov 71,11
  ...      
  25. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 60,18
 
Mladší žáci 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk 84,03
  2. místo Tran Samuel BK LR Cosmetic Ostrava 72,47
( 9 závodníků ) 3. místo Musil Roman TJ Slavoj Český Těšín 72,21
  ...      
  9. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 42,46

 

Malá cena Nového Města n.M.   (21. 2. 2015)                     OBO
Cvrček 2 1. místo Ceplová Amélie Ema KK Pardubice
  2. místo Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod
( 14 závodnic ) 3. místo Čtvrtečková Magdaléna TJ Spartak Nové Město n.M.
  ...    
  9. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Kralupská klička   (14. 2. 2015)                     OBO
Nejmladší žačky A 1. místo  Smolová Karolína BK Variace Liberec
  2. místo Zyklová Monika KK Pardubice
( 16 závodnic ) 3. místo Palečková Sofie TJ Kralupy n.V.
  ...    
  16. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Palánová Michaela HC Ledeč nad Sázavou
  2. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk
( 23 závodnic ) 3. místo Datlová Lucie KK Stadion Praha
  ...    
  11. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Plzně    (7. - 8. 2  2015)                     ISU
Žačky 1. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 83,46
  2. místo Drdová Aneta HC PSG Zlín 72,43
( 30 závodnic ) 3. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov 71,98
  ...      
  12. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 57,10
  18. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 52,24
 
Mladší žačky 1. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 75,67
  2. místo Kratochvílová Ivana Kraso Břeclav 71,22
( 30 závodnic ) 3. místo Zhmutská Kamila USK Praha 67,10
  ...      
  26. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav  44,95
 
Mladší žáci 1. místo  Mrázek Daniel KK Nymburk 86,11
  2. místo Buksa Lukáš BK Uherský Brod 56,95
( 6 závodníků ) 3. místo Trushin Vladislav BK České Budějovice 48,21
  ...      
  6. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 33,29
 
 Nejmladší žačky  1. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 39,91
  2. místo Hašlarová Tereza USK Praha 34,28
( 30 závodnic ) 3. místo Valentová Amélie USK Praha 33,31
  ...      
  27. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 20,83
  30. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 12,85

 

MISTROVSTVÍ  ČR  JUNIORŮ, Přebor ČR SENIORŮ  - Plzeň  (6.-7.2.2015)
Juniorky 1. místo Dušková Anna USK Praha 133,58
  2. místo Ukolová Elizaveta USK Praha 128,87
( 23 závodnic ) 3. místo Coufalová Jana BK LR Cosmetic Ostrava 123,62
  ...      
  14. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 86,53
  16. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 84,89
 
Seniorky 1. místo Jelínková Adéla USK Praha 101,02
  2. místo Hubáčková Eliška Kraso-bruslení Prostějov 90,58
( 8 závodnic ) 3. místo Raszyková Laura HC Oceláři Třinec 87,89
  ...      
  8. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 64,33

 

Velká cena Prahy - Nikolajka    (24. - 25. 1  2015)                     ISU
Juniorky 1. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 106,64
  2. místo Harsh Elizabeth USK Praha 106,28
( 15 závodnic ) 3. místo Janiczková Aneta HC Oceláři Třinec 97,42
  ...      
  5. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 88,15
  6. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 83,48
 
Mladší žačky 1. místo Fričová Kateřina USK Praha 69,73
  2. místo Motlochová Dominika BK LR Cosmetic Ostrava 66,66
( 30 závodnic ) 3. místo Zahradníková Barbora Kraso-buslení Prostějov 64,44
  ...      
  29. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav  43,63
 
Mladší žáci 1. místo  Mrázek Daniel KK Nymburk 89,30
  2. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 48,66
( 5 závodníků ) 3. místo Musil Roman TJ Slavoj Český Těšín 47,70
  4. místo Trushin Vladislav BK České Budějovice 44,42
  5. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 39,80
 
 Nejmladší žačky  1. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 33,65
  2. místo Hašlarová Tereza USK Praha 32,58
( 30 závodnic ) 3. místo Dotlačilová Kristýna USK Praha 29,27
  ...      
  15. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 22,13

 

Mladoboleslavský pohár   (24. 1. 2015)                     OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Haberzettlová Viktorie USK Praha
  2. místo Řehořková Soňa BK Kraso Ml.Boleslav
( 16 závodnic ) 3. místo Sýkorová Kateřina USK Praha
  ...    
  14. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  16. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk
  2. místo Ottová Alžběta KK Stadion Brno
( 24 závodnic ) 3. místo Kuciánová Barbora BK České Budějovice
  ...    
  10. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Straub Anita Tj Stadion Brno
  2. místo Šantorová Adriana KK Chomutov
 ( 24 závodnic ) 3. místo Čanková Karolína PKK Roudnice n.L.
  ...    
  19 .místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
  23. místo Netušilová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Martiňáková Hana KK Nymburk
  2. místo Kovářová Alice HC Strakonice
 ( 16 závodnic ) 3. místo Parkosová Sára HC Strakonice
       
  13. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žáci B 1. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav
( 1 závodník )      
 
Cvrček - C2 1. místo Janků Viktorie KK Nymburk
  2. místo Prčková Adéla KK Nymburk
( 4 závodnice ) 3. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
  4. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka do 6 let 1. místo Kučabová Sophie HaKC Baník Most
  2. místo Dvorská Anna PKK Roudnice n.L.
( 14 závodníků ) 3. místo Burešová Eliška KK Kraso Tachov
  ...    
  9. místo Cholevová Elen TJ AŠ Mladá Boleslav
  13. místo Prokopová Julie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Uherského Brodu     (17. - 18. 1  2015)                     ISU
Juniorky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 105,92
  2. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 102,95
( 24 závodnic ) 3. místo Pavlasová Eliška BK Havlíčkův Brod 100,62
  ...      
  14. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 81,12
  16. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 78,90
 
Žačky 1. místo Ko Dahyan USK Praha 85,05
  2. místo Hořicová Veronika Kraso-bruslení Prostějov 75,51
( 30 závodnic ) 3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 74,73
  ...      
  24. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 55,04
 
 Nejmladší žačky  1. místo Zendulková Tereza VSK Technika Brno 33,41
  2. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 32,91
( 29 závodnic ) 3. místo Sýkorová Kateřina USK Praha 32,31
  ...      
  18. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 23,16
  29. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 13,27

 

Nymburská stuha   (18. 1. 2015)                     OBO
Nováčci 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk
  2. místo Baťková Karolína KK Pardubice
( 17 závodnic ) 3. místo Druganova Viktoriya KK Stadion Praha
  ...    
  9. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Kremlová Jana KK Pardubice
  2. místo Salzmannová Antonie PKK Roudnice n.L.
 ( 24 závodnic ) 3. místo Pošíková Nikol KK Nymburk
  ...    
  20 .místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
  24. místo Netušilová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Martiňáková Hana KK Nymburk
  2. místo Nechvátalová Sára KK Stadion Brno
 ( 19 závodnic ) 3. místo Parkosová Sára HC Strakonice
       
  17. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Cvrček - C2 1. místo Ceplová Amélie Emma KK Pardubice
  2. místo Prušinovská Matylda KK Stadion Praha
( 15 závodnic ) 3. místo Janků Viktorie KK Nymburk
  ...    
  5. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Testy výkonnosti - Uherský Brod  (11. 1. 2015)
Test č. 5 Kareš František splnil 62,12 % žlutá

 

Vánoční závod - Dvůr Králové n.L.  (20. 12. 2014)                     OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Smolová Karolína BK Variace Liberec
  2. místo Machačková Klára BK Variace Liberec
( 20 závodnic ) 3. místo Dotlačilová Kristýna USK Praha
  ...    
  11. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  18. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
  20. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Palánová Michaela HC Ledeč nad Sázavou
  2. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec
 ( 10 závodnic ) 3. místo Juhosová Adéla USK Praha
  4 .místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  9. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Blaasová Natálie USK Praha
  2. místo Dusha Anna USK Praha
 ( 13 závodnic ) 3. místo Kadlecová Tereza USK Praha
  ...    
  10. místo Netušilová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
  11. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
  13. místo Toncarová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
   
Mladší žačky B 1. místo Synáčová Nela KK Rokycany
  2. místo Dubská Andrea TJ Kraso Náchod
 ( 12 závodnic ) 3. místo Adamcová Nikol KK Plzeň
  4. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Martiňáková Hana KK Nymburk
  2. místo Vozková Julie BK Variace Liberec
( 13 závodnic ) 3. místo Hradecká Karolína KK Nymburk
  ...    
  13. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
    
 Cvrček 2  1. místo Ceplová Amélie Emma KK Pardubice
  2. místo Málková Sofie KK Pardubice
( 20 závodníků ) 3. místo Karešová Karolína Kraso Chrudim
  ...    
  10. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Mělníka - (13. 12. 2014)                     OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Řehořková Soňa BK Kraso Ml.Boleslav
  2. místo Machačková Klára BK Variace Liberec
( 22 závodnic ) 3. místo Šímová Jeanette BK Kraso Ml.Boleslav
  ...    
  11. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  15. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  22. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Datlová Lucie KK Stadion Praha
  2. místo Palánová Michaela HC Ledeč nad Sázavou
 ( 24 závodnic ) 3. místo Juhasová Adéla USK Praha
  ...    
  15 .místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Vaňková Lucie HaKC Baník Most
  2. místo Synáčová Nela KK Rokycany
 ( 13 závodnic ) 3. místo Marková Marie HaKC Baník Most
  4. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Parkosová Sára HC Strakonice
  2. místo Tomášková Anna HC Strakonice
( 22 závodnic ) 3. místo Vozková Julie BK Variace Liberec
  ...    
  21. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena USK - Praha     (6. - 7. 12  2014)              ISU
Žačky 1. místo  Kresničerová Andrea BK Variace Liberec  81,45
  2. místo Drábová Denisa USK Praha 74,53
( 30 závodnic )  3. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov 71,34
  ...      
  18. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 51,38
 
 Mladší žačky  1. místo Cimlová Denisa USK Praha 77,48
   2. místo Fričová Kateřina USK Praha 73,72
 ( 30 závodnic )  3. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 72,86
   ...      
  23. místo Foersterová Diana  TJ AŠ Mladá Boleslav 44,41
 
Mladší žáci 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk 80,56
  2. místo Tran Samuel BK LR Cosmetic Ostrava 59,06
 ( 5 závodníků ) 3. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 55,08
  ...      
   5. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav  36,99
         
 Nejmladší žačky  1. místo Hašlarová Tereza USK Praha 38,35
  2. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 32,82
( 30 závodnic ) 3. místo Valentová Amelie USK Praha 32,14
  ...      
  16. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav

23,24

 

Slánská brusle  (29. 11. 2014)                     OBO
Žačky A 1. místo Stibůrková Barbora PKK Roudnice nad Labem
  2. místo Erbertová Štěpánka  TJ AŠ Mladá Boleslav 
( 8 závodnic ) 3. místo Pokorná Kristýna USK Praha
  ...    
  7. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky A 1. místo Štědrá Sabina PKK Roudnice nad Labem
  2. místo Hospodková Kateřina PKK Roudnice nad Labem
 ( 18 závodnic ) 3. místo Marková Karolína PKK Roudnice nad Labem
  ...    
  7. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Haberzettlová Victoria USK Praha
  2. místo Palečková Sofie TJ Kaučuk Kralupy n.V.
 ( 22 závodnic ) 3. místo Málková Natálie KK Parubice
   ...    
   9. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
   20. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
    
Nováčci 1. místo  Datlová Lucie KK Stadion Praha 
  2. místo Holubová Nela KK Stadion Praha
 ( 24 závodnic ) 3. místo Kloudová Anna BK Hradec Králové
  ...    
  12. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Vaňková Lucie HaKC Baník Most
  2. místo Synáčová Nela KK Rokycany
 ( 18 závodnic ) 3. místo Adamcová Nikol KK Plzeň
  ...    
  10. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Náchoda     (22. - 23. 11  2014)              ISU
Seniorky 1. místo Jelínková Adéla USK Praha 84,93
  2. místo Kocková Michaela KK Pardubice 71,50
( 4 závodnice ) 3. místo Geyerová Jiřina USK Praha 68,52
  4. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 65,70
 
Juniorky 1. místo Kratěnová Natálie USK Praha 99,83
  2. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 87,93
( 9 závodnic ) 3. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havl.Brod 85,67
 
Žačky 1. místo Drábová Denisa USK Praha 68,17
  2. místo Housková Terezie TJ Slavoj Český Těšín 64,82
( 20 závodnic ) 3. místo Kloudová Kateřina BK Hradec Králové 62,84
  ...      
  6. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 57,55
  11. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav 52,16
 
 Mladší žačky  1. místo Cimlová Denisa USK Praha 72,65
   2. místo Šteflová Julie HC PSG Zlín 67,10
 ( 26 závodnic )  3. místo Poljanycka Marie USK Praha 66,18
   ...      
  25. místo Foersterová Diana  TJ AŠ Mladá Boleslav 38,95
 
 Nejmladší žačky  1. místo Zendulková Tereza VSK Technika Brno 31,33
  2. místo Řehořková Soňa BK Kraso Ml.Boleslav 29,34
( 28 závodnic ) 3. místo Wojtylová Andrea TJ Slavoj Český Těšín 28,46
  ...      
  26. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 17,07

 

Velká cena Podřipska - Roudnice nad Labem  (22. 11. 2014)                     OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Stolarzová Kristýna Kraso Česká Lípa
  2. místo Tojmarová Petra SK Kraso Děčín
( 19 závodnic ) 3. místo Duková Valérie KK Stadion Praha
       
  11. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
    
Nováčci 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk
  2. místo Kuciánová Barbora BK České Budějovice
( 23 závodnic ) 3. místo Jančárková Eva HaKC Baník Most
  ...    
  12. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo  Štěpánová Kateřina UKK Ústí n.L. 
  2. místo Nagelová Liliana USK Praha
( 10 závodnic ) 3. místo Marková Marie HaKC Baník Most
  ...    
  7. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B - I.sk. 1. místo Tomášková Anička HC Strakonice
  2. místo Kimličková Adéla TJ Kralupy n.V.
( 15 závodnic ) 3. místo Doktorová Julie PKK Roudnice n.L.
  ...    
  14. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Hradce Králové     (15. - 16. 11  2014)                     ISU
Seniorky 1. místo Kocková Michaela KK Pardubice 72,71
  2. místo Nováková Aneta BK České Budějovice 68,26
( 5 závodnic ) 3. místo Líhařová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav 62,97
 
Juniorky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 120,73
  2. místo Melicharová Karolína KK Pardubice 99,15
( 13 závodnic ) 3. místo Pavlasová Eliška HC Rebel Havl.Brod 92,01
  4. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 87,46
  5. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 85,62
 
Žačky 1. místo Vobořilová Klára VSK Technika Brno 74,09
  2. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 70,99
( 30 závodnic ) 3. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov 70,79
  ...      
  17. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 53,46
  27. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 39,16
 
Mladší žáci 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk 87,09
  2. místo Vochozka Lukáš BK České Budějovice 51,40
( 5 závodníků ) 3. místo Špatenka Adam BK Hradec Králové 49,70
  ...      
  5. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 25,22
 
 Mladší žačky  1. místo Šteflová Julie HC PSG Zlín 68,44
   2. místo Návesníková Kristýna USK Praha 63,87
 ( 26 závodnic )  3. místo Hospodková Kateřina PKK Roudnice n.L. 63,19
   ...      
  20. místo Foersterová Diana  TJ AŠ Mladá Boleslav 44,80
  26. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 37,96
 
 Nejmladší žačky  1. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 36,16
  2. místo Smolová Karolína BK Variace Liberec 30,06
( 30 závodnic ) 3. místo Hašlarová Tereza USK Praha 29,98
  ...      
  24. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 19,68
  29. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 15,36

 

Českolipská pirueta - Česká Lípa  (15. 11. 2014)                     OBO
Žačky 1. místo  Válková Klára BK Variace Liberec 
  2. místo Zemanová Lucie BK Variace Liberec
( 7 závodnic ) 3. místo Erbertová Štěpánka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Váchová Monika TJ oddíl kraso Mělník 
  2. místo Pavlíková Dominika PKK Roudnice n.L.
( 6 závodnic ) 3. místo Stolarzová Kristýna SK Kraso Česká Lípa
  4. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
    
Nováčci 1. místo  Mrázková Kateřina KK Nymburk
  2. místo Datlová Lucie KK Stadion Praha
( 15 závodnic ) 3. místo Jančárková Ema HaKC Baník Most
  ...    
  9. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo  Synáčová Nela  KK Rokycany
  2. místo Vaňková Lucie HaKC Baník Most
( 15 závodnic ) 3. místo Nagelová Liliana USK Praha
  ...    
  12. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Tomášková Anna HC Strakonice 
  2. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
( 23 závodnic ) 3. místo Vozková Julie BK Variace Liberec
  ...    
  18. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  19. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka - prvky 1. místo  Kučabová Sofie HaKC Baník Most 
  2. místo  Bulířová Dominika PKK Roudnice n.L.
( 14 závodnic) 3. místo Mátlová Tereza SK Kraso Česká Lípa
  ...    
  13. místo Cholevová Elen TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Ostravy  (1.- 2. 11. 2014)                     ISU
Juniorky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 115,70
  2. místo Harsh Elizabeth USK Praha 113,92
( 15 závodnic ) 3. místo Melicharová Karolína KK Pardubice 97,57
  ...      
  6. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 84,61
  9. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 80,00
 
Žačky 1. místo Štefanová Vanessa SKK Karlovy Vary 78,47
  2. místo Vobořilová Klára VSK Technika Brno 78,37
( 26 závodnic ) 3. místo Hořicová Veronika Kraso-bruslení Prostějov 78,15
  ...      
  17. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 55,59
 
Mladší žáci 1. místo Mrázek Daniel KK Nymburk 85,44
  2. místo Tran Samuel BK LR Cosmetic Ostrava 63,87
( 5 závodníků ) 3. místo Buksa Lukáš BK Uherský Brod 59,97
  4. místo Musil Roman TJ Slavoj Český Těšín 55,20
  5. místo Kareš František TJ AŠ Mladá Boleslav 30,59
 
 Mladší žačky  1. místo Cimlová  Denisa USK Praha 78,82
   2. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 77,88
 ( 29 závodnic )  3. místo Fričová Kateřina USK Praha 73,27
   ...      
  28. místo Foersterová Diana  TJ AŠ Mladá Boleslav 36,11
  29. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 33,87
 
 Nejmladší žačky  1. místo Labazina Nadezhda Rusko 39,82
  2. místo Resetková Petra Slovensko 34,23
( 26 závodnic ) 3. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 33,54
  ...      
  20. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 19,70
  22. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 19,20

 

Memoriál Karla Diviše - Dvůr Králové n.L.  (1. 11. 2014)                     OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Málková Natálie KK Pardubice
  2. místo Šímová Jeanette BK Kraso Ml.Boleslav
( 10 závodnic ) 3. místo Kadlecová Denisa KK Pardubice
  ...    
  5. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  10. místo Stojková Aneta TJ AŠ Mladá Boleslav
       
Nováčci 1. místo Hubáčková Leona KK Nymburk
  2. místo Baťková Karolína KK Pardubice
( 7 závodnic ) 3. místo Palánová Michaela Kraso HC Ledeč n.S.
  4. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Kopřivnice (25.-26.10.2014)                     ISU
Juniorky 1. místo Janiczková Aneta HCO Třinec 90,55
  2. místo Závadová Daniela FSC Kopřivnice 87,11
( 7 závodnic ) 3. místo Zátopková Nikol FSC Kopřivnice 80,44
  ...      
  5. místo Zörklerová Monika TJ AŠ Mladá Boleslav 76,48

 

Velká cena Brna (19.-20.10.2014)                     ISU
Juniorky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 114,09
  2. místo Kratěnová Natálie TJ Stadion Brno 107,45
( 10 závodnic ) 3. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 107,34
  ...      
  7. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 84,88
 
 Mladší žačky  1. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice  73,50
   2. místo Cimlová Denisa USK Praha 69,01
 ( 30 závodnic )  3. místo Šteflová Julie HC PSG Zlín 61,73
   ...      
  24. místo Foersterová Diana  TJ AŠ Mladá Boleslav 44,95
  28. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 38,43
 
 Nejmladší žačky  1. místo Zendulková Tereza VSK Technika Brno  31,54
  2. místo Řehořková Soňa BK Kraso Ml.Boleslav 30,64
( 30 závodnic ) 3. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 30,26
  ...      
  17. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 22,49
  24. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 19,65

 

Testy výkonnosti - Roudnice nad Labem  (27. 9. 2014)
       Test č. 1       Hůlková Adriana Selma splnila 59,17 % bílá
  Korolevyčová Viktorie splnila 55,00 % bílá
  Netušilová Tereza splnila 51,67 % bílá
  Toncarová Tereza splnila 55,85 % bílá
  Menclová Emma splnila 61,67 % žlutá
Test č. 3 Hradiská Šárka splnila 54,17 % bílá
  Cholevová Natálie splnila 52,50 % bílá
Test č. 4 Hloušková Viktorie splnila 58,33 % bílá
Test č. 5 Toncarová Veronika splnila 50,00 % bílá
  Kareš František splnil 50,74 % bílá