Sezóna 2019 -2020

 

 

 

 

Český pohár

Velká cena Českého Těšína - 15. - 16. 2. 2020

Žačky

32 závodnic
1. Valentová Amelie USK Praha 83,69
2. Křížková Lenka BK České Budějovice 80,41
3. Kovářová Dorota VSK Technika Brno 76,96
       
9. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 74,20

 

Pohár ČKS

Velká cena Mostu - 15. 2. 2020

Mladší žačky

30 závodnic
1. Seba Natálie HC PZ Kraso Kladno 27,72
2. PánkováTereza HC Rakovník 27,51
3. Kalusová Kateřina KK Stadion Praha 25,97
       
7. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24,79

Nejmladší žačky - červená

28 závodnic
1. Kysilková Tereza PKK Roudnice nad Labem 26,59
2. Klementová Johana USK Praha 26,04
3. Iljina Viktoria KK Stadion Praha 25,90
       
12. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20,07

Nejmladší žačky - modrá

28 závodnic
1. Kárová Julie HC Rakovník 24,21
2. Veselá Sofie BK České Budějovice 23,70
3. Jakoube Lucie HCLitvínov 23,53
       
14. Volfová Andrea TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20,44
23. Dvouletá Julie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,37

Nováčci

20 závodnic
1. Hlaváčková Marie PKK Roudnice nad Labem 25,64
2. Elznicová Ema HC Rakovník 23,66
3. Krsková Zuzana UKK Ústí nad Labem 20,65
       
6. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,59

 

Český pohár

Velká cena ASK Lovosice - 8. - 9. 2. 2020

Žačky

30 závodnic
1. Valentová Amélie USK Praha 99,76
2. Odnohová Emílie USK Praha 86,20
3. Palečková Sofie USK Praha 79,93
       
7. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 76,10
27. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 53,82

Mladší žačky

40 závodnic
1. Becková Kateřina SKK Mariánské Lázně 53,97
2. Hanušová Kateřina KK Pardubice 47,92
3. Ceplová Amélie Emma KK Pardubice 47,26
       
31. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 27,53

Nejmladší žačky

42 závodnic
1. Hořčičková Jana KK Pardubice 39,89
2. Kuciánová Viktorie BK České Budějovice 38,17
3. Zupková Kateřina SKK Ostrov 31,93
       
29. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 22,67

Nováčci

18 závodnic
1. Balaková Eliška BK České Budějovice 25,18
2. Hrdličková Kateřina SKK Sparta 24,50
3. Fuková Emma HC Tábor 24,32
       
10. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 19,76

 

 

Mistrovství České Republiky

Litoměřice - 6. - 8. 2. 2020

Juniorky

25 závodnic
1. Reichmacherová Tea SKK Mariánské Lázně 120,71
2. Fričová Kateřina USK Praha 119,71
3. Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 118,06
       
22. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 65,08

 

 

Pohár ČKS

Českotřebovská pirueta - 1. 2. 2020

Mladší žačky - bílá

23 závodnic
1. Kliková Amálie SVC KK Baník Hodonín 31,71
2. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 29,75
3. Lounková Lucie VSK Technika Brno 29,31

Nejmladší žačky - bílá

22 závodnic
1. Kysilková Tereza PKK Roudnice nad Labem 26,70
2. Minaříková Tereza TJ Kraso Náchod 25,85
3. Robinson Zoe VSK Technika Brno 24,72
       
11. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,81

Nejmladší žačky - modrá

22 závodnic
1. Kratochvílová Leontýna KK Plzeň 22,37
2. Pánková Lucie HC Rakovník 21,59
3. Curran Romy KK Stadion Praha 21,16
       
11. Dvouletá Julie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,04

Nováčci

14 závodnic
1. Fleismanová Viktorie BK Ostrava 23,03
2. Škorpilová Anežka BK Variace Liberec 21,52
3. Macíková Karolína VSK Technika Brno 21,47
4. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,70

 

 

Český pohár

Velká cena Náchodu - 25. - 26. 1. 2020

Juniorky

17 závodnic
1. Reichmacherová Tea SKK Mariánské Lázně 117,75
2. Gajdošová Oluša TJ Kraso Náchod 88,25
3. Maršíková Vendula TJ Kraso Náchod 83,74
       
13. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 60,58

Žačky

32 závodnic
1. Valentová Amélie USK Praha 86,67
2. Dokoupilová Linda TJ Stadion Brno 74,96
3. Valentová Jana SKK Ostrov 74,72
       
10. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 62,59
24. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 46,45
27. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 45,21
28. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 41,98

Mladší žačky

40 závodnic
1. Fojtíková Nikola KC Valašské Klobouky 52,10
2. Hanušová Kateřina KK Pardubice 50,59
3. Becková Veronika SKK Mariánské Lázně 50,14
       
36. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 23,78

Nejmladší žačky

30 závodnic
1. Hořčičková Jana KK Pardubice 38,64
2. Zupková Kateřina SKK Ostrov 31,82
3. Rennerová Terezie KK Pardubice 31,67
       
12. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 27,10

 

Pohár ČKS

Smíchovská pirueta - 25. 1. 2020 

Mladší žačky - modrá

25 závodnic
1. Kliková Amálie SVC KK Baník Hodonín 31,12
2. Seba Natálie HC PZ Kladno 29,56
3. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28,05

Nejmladší žačky - modrá

29 závodnic
1. Klementová Johana USK Praha 27,32
2. Gabrielová Edita Luisa HC Litvínov 25,38
3. Jungwirthová Nela SKK Sparta 23,30
       
17. Dvouletá Julie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,18

Nejmladší žačky - žlutá

29 závodnic
1. Kysilková Tereza PKK Roudnice nad Labem 26,45
2. Kratochvílová Mariana KK Stadion Praha 25,12
3. Zelenková Tereza Spartak Žebrák 23,89
       
21. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,80

 

 

IX. Zimní Olympiáda dětí a mládeže

Karlovarský kraj - Ostrov - 20. - 21. 1. 2020

Starší žačky

28 závodnic
1. Reichmacherová Tea Karlovarský kraj 111,82
2. Mrázková Kateřina Středočeský kraj 93,34
3. Vrašťáková Michaela Jihomoravský kraj 92,54
       
8. Vesecká Tereza Středočeský kraj 76,43

Mladší žačky

28 závodnic
1. Sukupová Markéta Jihomoravský kraj 71,28
2. Tykalová Barbora Zlínský kraj 61,82
3. Pártlová Kristýna Jihočeský kraj 53,06
       
27. Strnadová Anna Středočeský kraj 24,48

 

 

 

Český pohár

Velká cena Liberce - 18. - 19. 1. 2020

Juniorky

11 závodnic
1. Fričová Kateřina USK Praha 116,66
2. Gajdošová Oluša TJ Kraso Náchod 100,38
3. Huserková Terezie Akademie Tomáše Vernera 88,98
       
9. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 68,27

Žačky

38 závodnic
1. Datlová Lucie SKK Sparta 91,32
2. Parkosová Sára HC Strakonice 87,10
3. Mikešová Noemi USK Praha 85,16
       
9. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 72,28
31. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 54,64
34. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 50,34
35. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 49,29

Nejmladší žačky

42 závodnic
1. Kuciánová Viktorie BK České Budějovice 37,93
2. Blahoutová Eva Sport Most 33,21
3. Jankovičová Lilian TJ Stadion Brno 30,15
       
26. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 22,62

Nováčci

20 závodnic
1. Hrdličková Kateřina SKK Sparta 26,95
2. Křivová Viktorie Spartak Žebrák 25,05
3. Fuková Emma HC Tábor 24,27
       
7. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 19,74

 

 

Pohár ČKS

Mladoboleslavský pohár - 18. 1. 2020

Juniorky

10 závodnic
1. Farkašová Karolína SKK Sparta 34,28
2. Ivanjuková Nikol Kraso Česká Lípa 33,95
3. Němečková Tereza TJ Kraso Náchod 28,57
       
8. Kozderková Leona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 22,86

Mladší žačky

30 závodnic
1. Dobrovolná Ella Kraso Česká Lípa 28,99
2. Mátlová Tereza Kraso Česká Lípa 27,98
3. Vondráčková Anna Ústecký KK 27,08
4. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 26,69

Nejmladší žačky

30 závodnic
1. Kabelová Barbora BK Havlíčkův Brod 25,07
2. Vatrtová Sofie Nella HC Litvínov 23,60
3. Pánková Lucie HC Rakovník 23,52
       
19. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,36
22. Volfová Andrea TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,18
29. Dvouletá Julie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,12

Nováčci

30 závodnic
1. Fleismanová Viktorie BK Ostrava 24,55
2. Škorpilová Anežka BK Variace Liberec 20,07
3. Hlaváčková Marie PKK Roudnice nad Labem 19,92
4. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 19,13

 

 

Český pohár

Velká cena Uherského Brodu - 11. - 12. 1. 2020

Juniorky

13 závodnic
1. Bajzová Julie HC Berani Zlín 109,02
2. Motlochová Dominika BK Ostrava 108,85
3. Urbanová Tamara FSC Kopřivnice 92,94
       
11. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 65,73

Žačky

35 závodnic
1. Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 112,50
2. Kuciánová Barbora BK České Budějovice 101,89
3. Baťková Karolína KK Pardubice 93,25
       
32. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 48,98

 

 

Pohár ČKS

Velká cena Litvínova - 11. 1. 2020

Mladší žačky

30 závodnic
1. Sedláčková Zuzana HC Litvínov 34,19
2. Matlová Tereza Kraso Česká Lípa 30,37
3. Vondráčková Anna Ústecký KK 28,95
       
8. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 27,14
21. Menclová Emma TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20,74

Nejmladší žačky

30 závodnic
1. Kysilková Tereza PKK Roudnice nad Labem 27,25
2. Kratochvílová Leontýna KK Plzeň 24,39
3. Kabelová Barbora BK Havlíčkův Brod 24,25
       
14. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 19,36
25. Dvouletá Julie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 15,92

Nováčci

11 závodnic
1. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,52
2. Hlaváčková Marie PKK Roudnice nad Labem 17,86
3. Kunrtová Nikola KK královského města Slaného 17,85

 

 

Testy výkonnosti

Náchod - 4. 1. 2020

Test číslo 4

Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Splnila 78,33%

 

 

Pohár ČKS

Velká cena Města Mladá Boleslav - 7. 12. 2019

Juniorky

9 závodnic
1. Miková Karolína SKK Sparta 34,35
2. Ivanjuková Nikol Kraso Česká Lípa 32,16
3. Mosiurczaková Tereza BK Kraso Mladá Boleslav 31,42
       
9. Kozderková Leona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 23,77

Mladší žačky

30 závodnic
1. Tůmová Justina Anna USK Praha 27,24
2. Šebe Natálie HC PZ Kraso Kladno 27,19
3. Benešová Rozárie KK Rokycany 26,67
       
18. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 21,27
27. Menclová Emma TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,63

Nejmladší žačky

28 závodnic
1. Kabelová Barbora BK Havlíčkův Brod 25,47
2. Klementová Johana USK Praha 24,81
3. Bulířová Dominika PKK Roudnice nad Labem 22,79
       
17. Dvouletá Julie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,13

Nejmladší žačky II

28 závodnic
1. Iljina Viktoria KK Stadion Praha 26,85
2. Kratochvílová Leontýna KK Plzeň 24,51
3. Vatrtová Sofie Nella HC Litvínov 22,22
       
9. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,85
21. Volfová Andrea TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 14,88

Nováčci

15 závodnic
1. Lavryněnko Anna Marie SKK Sparta 23,93
2. Fleismanová Viktorie BK Ostrava 22,73
3. Hlaváčková Marie PKK Roudnice nad Labem 21,06
4. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20,16

 

 

Český pohár

Velká cena USK Praha - 30. 11. - 1. 12. 2019

Juniorky

18 závodnic
1. Reichmacherová Thea SKK Mariánské Lázně 114,98
2. Fričová Kateřina USK Praha 108,82
3. Haberzttlová Victoria USK Praha 103,89
       
16. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 61,02

Žačky

41 závodnic
1. Kuciánová Barbora BK České Budějovice 102,05
2. Datlová Lucie SKK Sparta 91,39
3. Odnohová Emilie USK Praha 84,70
       
17. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 64,52
35. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 51,82
39. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 47,42

Mladší žačky

42 závodnic
1. Pártlová Kristýna BK České Budějovice 50,54
2. Straub Anita VSK Technika Brno 47,36
3. Vallová Adéla TJ Stadion Brno 46,38
       
37. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 26,19

Nejmladší žačky

35 závodnic
1. Kuciánová Viktorie BK České Budějovice 38,92
2. Staničková Michaela BK Ostrava 36,07
3. Pinková Michaela TJ Stadion Brno 35,19
       
19. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24,10

 

 

 

Pohár ČKS

Orlovská piruetka - 30. 11. 2019

Nejmladší žačky

30 závodnic
1. Robinson Zoe VSK Technika Brno 28,85
2. Daianova Taia TJ Stadion Brno 28,12
3. Hasalová Adéla FSC Kopřivnice 27,43
       
11. Dvouletá Julie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 21,08

 

Český pohár

Malá cena Pardubic - 23. - 24. 11. 2019

Juniorky

11 závodnic
1. Urbanová Tamara FSC Kopřivnice 93,31
2. Haberzettlová Victoria USK Praha 92,01
3. Pokorná Kristýna USK Praha 90,68
       
11. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 64,02

Žačky

42 závodnic
1. Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 108,89
2. Mrázková Kateřina KK Nymburk 93,28
3. Baťková Karolína KK Pardubice 82,71
       
17. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 66,80
33. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 49,77
39. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 42,74

Mladší žačky

42 závodnic
1. Tykalová Barbora BK Uherský Brod 60,00
2. Straub Anita VSK Technika Brno 49,21
3. Čerovská Anna TJ Stadion Brno 48,74
       
39. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 25,13

Nejmladší žačky

42 závodnic
1. Pšurná Martina BK Uherský Brod 38,81
2. Hořčicková Jana KK Pardubice 38,38
3. Glasová Rozárie BK Ostrava 31,98
       
18. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 23,64

 

 

Český pohár

Velká cena Icerinku - 16. - 17. 11. 2019

Žačky

40 závodnic
1. Mrázková Kateřina KK Nymburk 95,25
2. Ottová Alžběta TJ Stadion Brno 90,77
3. Datlová Lucie SKK Sparta 85,65
       
23. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 52,89

Nejmladší žačky

30 závodnic
1. Kviderová Alžběta BK České Budějovice 43,71
2. Horčičková Jana KK Pardubice 41,01
3. Kuciánová Viktorie BK České Budějovice 37,69
       
18. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 25,21

Nováčci

24 závodnic
1. Taubeová Veronika BK Ostrava 31,50
2. Hrdličková Kateřina SKK Sparta 22,99
3. Fuková Emma HC Tábor 22,80
       
20. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 13,43

 

 

Český pohár

Příbramský kahan - 9. - 10. 11. 2019

Juniorky

12 závodnic
1. Řehořková Soňa BK Kraso Mladá Boleslav 93,39
2. Urbanová Tamara FSC Kopřivnice 90,72
3. Smolová Karolína BK Variace liberec 87,90
       
11. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 62,85

Žačky

42 závodnic
1. Mrázková Kateřina KK Nymburk 89,90
2. Baťková Karolína KK Pardubice 85,42
3. Valentová Jana SKK Ostrov 84,16
       
9. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 70,34
21. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 62,44
31. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 51,80
33. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 50,57

Mladší žačky

41 závodnic
1. Pártlová Kristýna BK České Budějovice 48,44
2. Průšková Karolína TJ Stadion Brno 46,08
3. Sladká Pavlína TJ Stadion Brno 43,58
       
39. Strnadová Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 21,28

Nejmladší žačky

42 závodnic
1. Kviderová Alžběta BK České Budějovice 44,75
2. Kůrková Linda VSK Technika Brno 29,77
3. Khripková Alona HC Strakonice 29,13
       
16. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 23,63

Nováčci

18 závodnic
1. Hrdličková Kateřina SKK Sparta 25,86
2. Fuková Emma HC Tábor 21,95
3. Palečková Elizabet Akademie Tomáše Vernera 21,63
       
9. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,66

 

 

 

Český pohár

Velká cena Ostravy - 2. - 3. 11. 2019

Žačky

42 závodnic
1. Kuciánová Barbora BK České Budějovice 101,64
2. Novotná Lucie BK České Budějovice 91,93
3. Baťková Karolína KK Pardubice 89,43
       
25. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 64,68
38. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 56,62
40. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 53,49

 

 

Pohár ČKS

Velká cena Ústí nad Labem 2. 11. 2019

Mladší žačky

30 závodnic
1. Revajová Adéla UKK Ústí nad Labem 31,10
2. Vondráčková Anna UKK Ústí nad Labem 29,83
3. Mátlová Tereza Kraso Česká Lípa 29,62
       
18. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 19,56

Nejmladší žačky

30 závodnic
1. Iljina Viktoria KK Stadion Praha 28,94
2. Klementová Johana USK Praha 28,33
3. Raunerová Bela UKK Ústí nad Labem 26,08
       
23. Dvouletá Julie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,65

Nováčci

8 závodnic
1. Hlaváčková Marie PKK Roudnice nad Labem 24,60
2. Krsková Zuzana UKK Ústí nad Labem 18,72
3. Dobiášová Valerie KK Slaný 17,66
4. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,98

 

 

 

Český pohár

Velká cena Brna - 26. - 27. 10. 2019

Juniorky

11 závodnic
1. Rychtaříková Nikola KK Pardubice 112,19
2. Bajzová Julie HC Berani Zlín 107,95
3. Reichmacherová Thea SKK Mariánské Lázně 107,69
       
6. Foersterová Diana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 63,28

Žačky

36 závodnic
1. Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 110,97
2. Ottová Alžběta TJ Stadion Brno 94,60
3. Dokoupilová Linda TJ Stadion Brno 83,48
       
27. Hloušková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 57,82
29. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 55,38
30. Dvořáková Nikola TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 54,46
34. Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 48,87

Nejmladší žačky

42 závodnic
1. Hořčičková Jana KK Pardubice 39,92
2. Pšurná Martina BK Uherský Brod 35,10
3. Hřebíková Paulína SC Kuřim 33,85
       
26. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20,89

Nováčci

17 závodnic
1. Čeřovská Adéla TJ Stadion Brno 23,01
2. Hrdličková Kateřina SKK Sparta Praha 20,63
3. Vymazalová Kristýna BK Uherský Brod 20,13
       
10. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16,46

 

 

Testy výkonnosti

Liberec - 28. 9. 2019

Test číslo 6

Hradiská Šárka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Splnila 54,17%

Test číslo 5

Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Nesplnila 36,46%