Sezóna 2022-2023

 

Český pohár

Prague cup Grebovka - 21. - 22. 1. 2023

Juniorky

22 závodnic
1. Tykalová Barbora BK Uherský Brod 159,45
2. Hanušová Kateřina KK Pardubice 138,12
3. Kučabová Sofie Ellen Akademie Tomáše Vernera 107,95
       
10. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 95,92

Mladší žačky

42 závodnic
1. Timofeeva Darya SKK Sparta 50,72
2. Fuková Emma BK České Budějovice 47,52
3. Belovodjaninová Marina SKK Sparta 46,55
       
34. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 29,84
35. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28,97
42. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 15,42

Český pohár

Velká cena Břeclavi - 14. - 15. 1. 2023

Juniorky

18 závodnic
1. Tykalová Barbora BK Uherský Brod 147,91
2. Vallová Adéla SC Kuřim 112,73
3. Baťková Karolína KK Pardubice 109,24
       
8. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 88,83

Mladší žačky

32 závodnic
1. Kubáňová Eliška FSC Kopřivnice 61,82
2. Křivová Viktorie BK Příbram 52,18
3. Fuková Emma BK České Budějovice 47,59
       
29. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 25,78

Nejmladší žačky

32 závodnic
1. Chmelová Denisa KK Pardibice 33,44
2. Kornatovská Lada BK České Budějovice 31,26
3. Březinová Julie SKK Ostrov 31,10
       
25. Štangová Viktória TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 22,27
27. Šrajerová Aneta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 22,11

Pohár ČKS

Velká cena Litvínova - 14. 1. 2023

Mladší žačky

30 závodnic
1. Murasová Viktorie Kraso Břeclav 28,27
2. Brzáková Nina BK Variace Liberec 27,84
3. Filipová Viktorie Spartak Žebrák 27,51
       
28. Procházková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,08

Pohár ČKS

Malá cena Břeclavi - 8. 1. 2023

Mladší žačky

22 závodnic
1. Saláková Tereza KB Říčany 31,16
2. Kruzelová Natálie HC Brumov - Bylnice 30,70
3. Valová Aneta Kraso Břeclav 29,59
       
20. Procházková Viktorie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 17,46

Český pohár

Příbramský Kahan - 10. - 11. 12. 2022

Žačky

35 závodnic
1. Snebergerová Nela SKK Ostrov 111,59
2. Cohen Debora USK Praha 93,83
3. Pošíková Nikol USK Praha 86,09
       
32. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 50,19

Mladší žačky

35 závodnic
1. Křivová Viktorie BK Příbram 55,11
2. Kubáňová Eliška FSC Kopřivnice 54,91
3. Kovaříková Markéta BK Variace Liberec 49,81
       
21. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 34,75

Nejmladší žačky

35 závodnic
1. Chmelová Denisa KK Pardubice 33,68
2. Březinová Julie SKK Ostrov 33,05
3. Klepetková Sára Akademie Tomáše Vernera 32,99
       
18. Štangová Viktória TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24,09
29, Šrajerová Aneta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 21,87

Český pohár

Velká cena USK Praha - 3. - 4. 12. 2022

Žačky

30 závodnic
1. Snebergerová Nela SKK Ostrov 121,03
2. Pošíková Nikol USK Praha 101,34
3. Cohen Debora USK Praha 99,91
       
16. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 66,10

Mladší žačky

42 závodnic
1. Havránková Tereza SKK Ostrov 61,60
2. Křivová Viktorie BK Příbram 56,41
3. Kubáňová Eliška FSC Kopřivnice 51,14
       
27. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 33,39
30. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 31,43

Nejmladší žačky

31 závodnic
1. Březinová Julie SKK Ostrov 33,70
2. Kornatovská Lada BK České Budějovice 32,56
3. Strážnická Monika  USK Praha 31,20
       
15. Štangová Viktória TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24,17
17, Šrajerová Aneta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 23,43

Český pohár

Orlovská pirueta - 26. - 27. 11. 2022

Žačky

28 závodnic
1. Málková Michaela BK Hradec Králové 101,55
2. Žilková Johanka VSK Technika Brno 89,21
3. Žampová Tereza VSK Technika Brno 78,21
       
24. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 52,44

Mladší žačky

42 závodnic
1. Křivová Viktorie BK Příbram 71,42
2. Hamrová Sofie ASK Lovosice 56,41
3. Kindlová Klára KK Pardubice 53,37
       
23. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 34,69
39. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24,79
42. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 22,24

Pohár ČKS

Ještědsko-Turnovská brusle - 26. 11. 2022

Juniorky

12 závodnic
1. Kozderková Leona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 34,52
2. Kovářová Michaela TJ Kralupy nad Vltavou 32,91
3. Orlichová Nikola KK Česká Třebová 32,83

Český pohár

Malá cena Pardubic - 19. - 20. 11. 2022

Juniorky

22 závodnic
1. Hanušová Kateřina KK Pardubice 125,57
2. Vallová Adéla SC Kuřim 120,39
3. Baťková Karolína KK Pardubice 118,40
       
10. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 93,62

Žačky

35 závodnic
1. Hořčičková Jana KK Pardubice 124,38
2. Cerovská Anna TJ Stadion Brno 117,13
3. Becková Kateřina SKK Mariánské Lázně 104,90
       
25. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 60,55

Mladší žačky

42 závodnic
1. Taubeová Veronika BK Ostrava 71,42
2. Křivová Viktorie BK Příbram 56,41
3. Timofeeva Darya SKK Sparta 53,37
       
31. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 32,09
38. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28,06

Nejmladší žačky

31 závodnic
1. Klepetková Sára Akademie Tomáše Vernera 38,04
2. Chmelová Denisa KK Pardubice 34,75
3. Faiglová Nikol KK Chomutov 32,08
       
30. Štangová Viktória TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 18,52

Český pohár

Velká cena Ostravy - 5. - 6. 11. 2022

Juniorky

18 závodnic
1. Baťková Karolína KK Pardubice 106,87
2. Ceplová Amélie Emma KK Pardubice 106,03
3. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 96,78

Žačky

32 závodnic
1. Cerovská Anna TJ Stadion Brno 109,53
2. Hořčičková Jana KK Pardubice 107,87
3. Cohen Debora Anna USK Praha 93,01
       
22. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 60,18

Mladší žačky

42 závodnic
1. Taubeová Veronika BK Ostrava 71,93
2. Křivová Viktorie BK Příbram 48,55
3. Hrebíková Paulina SC Kuřim 47,45
       
24. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 34,16
36. Stádníková Jindřiška TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 26,37

Nejmladší žačky

25 závodnic
1. Klepetková Sára Akademie Tomáše Vernera 35,01
2. Lochovská Viola KK Nejdek 32,02
3. Petríková Nela Kraso Trenčín 31,29
       
21. Šrajerová Aneta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 19,06

Pohár ČKS

Krušnohorská brusle - 5. 11. 2022

Žačky

30 závodnic
1. Vršitá Magdaléna KK Chomutov 39,54
2. Smejkalová Dorota SK Kraso Cheb 35,24
3. Revajová Adéla UKK Ústí nad Labem 34,75
       
13. Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 27,65

Mladší žačky

30 závodnic
1. Jakoube Lucie Krasobruslení Teplice 30,90
2. Jungwirtová Nela SKK Sparta 30,03
3. Tibitanzlová Sofie BK České Budějovice 28,62
       
7. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 27,67

Český pohár

Velká cena Města Kopřivnice - 28. - 29. 10. 2022

Juniorky

10 závodnic
1. Hanušová Kateřina KK Pardubice 115,04
2. Steinová Laura USK Praha 103,49
3. Baťková Karolína KK Pardubice 101,25
       
7. Vesecká Tereza TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 86,55

Český pohár

Velká cena Brna - 22. - 23. 10. 2022

Žačky

35 závodnic
1. Snebergerová Nela SKK Ostrov 108,35
2. Cerovská Anna TJ Stadion Brno 96,89
3. Kuciánová Viktorie BK České Budějovice 89,21
       
22. Kühmelová Kristina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 60,37

Mladší žačky

35 závodnic
1. Taubeová Veronika BK Ostrava 62,39
2. Havránková tereza SKK Ostrov 51,99
3. Kubáňová Eliška FSC Kopřivnice 49,85
       
31. Knápková Johana TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24,42

Nejmladší žačky

35 závodnic
1. Klepetková Sára Akademie Tomáše Vernera 35,73
2. Březinová Julie SKK Ostrov 30,77
3. Cibíková Lucia TJ Stadion Brno 29,01
       
21. Šrajerová Aneta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 19,97

Pohár ČKS

Velká cena Náchoda - 22. 10 . 2022

Mladší žačky

20 závodnic
1. Kocibová Anna Kraso Břeclav 28,83
2. Brzáková Nina BK Variace Liberec 28,65
3. Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 28,56

Testy výkonnosti

Turnov - 24. 9. 2022

Test číslo 4

Štangová Viktória TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Splnila 72,50%
Šrajerová Aneta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Splnila 74,17%

Test číslo 5

Šmídová Barbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Splnila 68,75%

Test číslo 6

Musilová Lucie TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Splnila 64,58%