Rozpis na týden 17. 6. - 23. 6.  

                                                           + orientační rozpis ledů na léto 2019             

DEN ČAS TRÉNINK SKUPINY MÍSTO
Pondělí

17,00- 18,30

 

Kondiční trénink (švihadlo, karimatka, pití) V+M+P Lesopark Štěpánka (sraz na mostě u Rychty)- v případě nepříznivého počasí cvičíme uvnitř zimního stadionu!!!
Úterý

 

 

INDIVIDUÁLNÍ PLAVÁNÍ (VÝBĚH) V  
Středa

17,00- 18,30

 

Specializace     (švihadlo, bruslička-spinner, karimatka, pití, čistá obuv) V+M+P Malá hala - in line plocha
Čtvrtek 15,30 -16,15 Balet - ukázková hodina M+P Tělocvična 2. ZŠ
16,15- 17, 00 Balet- ukázková hodina V Tělocvična 2. ZŠ
Pátek

16,00 -17,00

Gymnastika M+P Tělocvična zimní stadion
16, 00 -17, 00 Posilování V Sál v Máji
Sobota

VOLNO

 

     
Neděle

VOLNO

 

     

Předběžný a pouze orientační rozpis pro ledy v létě 2019:

22. 7. 19,30- 20,30

23. 7. 17- 18

24.7. - 2. 8.  Kravaře

 

6. 8. 18,45 - 19,45

7.8. 17,15- 18,15

9.8. 18 - 19

10. 8. 7 - 8,30

 

13.8. 20 - 21

14.8. 6,30 - 7,30

16.8. 16,30- 17,30

17.8. 7- 8,30

Protože nebude stále namrazená malá hala, budou tréninky od 19. 8. předběžně takto:                                                                                                                                                                        (suchá příprava bude hned po ranním tréninku a těsně před večerním tréninkem, forma příměstského tábora tedy nebude! )

19. 8. 19,15- 20,15

20. 8. 8-9     19,15- 20,15

21.8. 6,45- 7, 45   19,15- 20,15

22.8. 19,15- 20,15

23.8. 18,30- 19,30

24.8. 7-8,15   11- 12,15

25.8. 7-8,15   11- 12,15

 

26.8. 14,15- 15,15

27.8. 16,30- 17,30

28.8. 18,15- 19,15

29.8. 16,15- 17,15

Skupiny

V1 V2 M1 M2 P
Foersterová Janda Kühmelová Dvouletá Šmídová V.
Toncarová V. Menclová Musilová Volfová Antonínová R.
Kozderková Toncarová T. Šmídová B. Knápková Antonínová S.
Dvořáková     Stádníková Šrajerová
Hloušková       Štangová
Vesecká        
Hradiská        
Herčíková        
Strnadová