Testy výkonnosti - USK Praha  (2. 4. 2016) 
Test č. 3 Hůlková Adriana Selma splněno 56,67 % bílá
  Toncarová Tereza splněno 45,83 % bílá
  Strnadová Anna splněno 60,00 % žlutá
  Menclová Emma splněno 66,67 % žlutá
Test č. 4 Hradiská Šárka splněno 60,83 % žlutá
Test č. 6 Toncarová Veronika splněno 60,61 % žlutá

 

 

Testy výkonnosti - Brno  (20. 3. 2016) 
Test č. 5 Dvořáková Nikola splněno 62,12 % žlutá
  Krinwaldová Lucie splněno 74,24 % žlutá
  Hloušková Viktorie splněno 78,79 % zelená

 

 

Malá cena USK - Praha    (19. 3. 2016)                OBO
Žačky A 1. místo Petráňová Thálie KK Nymburk
  2. místo Frolíková Monika BK Kraso Ml.Boleslav
( 7 závodnic ) 3. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
   ...    
  7. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav
 
 Mladší žačky A 1. místo Adamová Kristýna BK LR Cosmetic Ostrava
  2. místo Prušková Žaneta TJ Stadion Brno
( 18 závodnic ) 3. místo Onderková Nikol BK LR Cosmetic Ostrava
  ...    
  8. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Juhosová Adéla USK Praha
  2. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
( 18  závodnic ) 3. místo Vytejčková Agáta USK Praha
  ...    
  9. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žáci A 1. místo Kostroň Karel VSK Technika Brno
( 2 závodníci ) 2. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci 1. místo Kadlecová Tereza USK Praha
skupina 1 2. místo Procházková Adéla TJ Stadion Brno
( 19 závodnic ) 3. místo Kremlová Jana KK Pardubice
  ...    
  16. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Kučabová Sophie Sport Most
  2. místo Málková Sofie KK Pardubice
( 24 závodnic ) 3. místo Ersdel Saša HC Strakonice
  ...    
  16. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Klementová Emma USK Praha
  2. místo Žížalová Alžběta KK Stadion Praha
( 21 závodnic ) 3. místo Kopecká Alexandra TJ Kralupy n.V.
  ...    
  13. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Malá cena USK - Praha    (19. 3. 2016)               ISU - ZKUŠEBNÍ ZÁVOD
Nováčci 1. místo Bergrová Michaela BK České Budějovice 28,42
 sk.1 2. místo Kadlecová Tereza USK PrahaS 28,26
  3. místo Straub Anita TJ Stadion Brno 28,16
 ( 19 závodnic )  ...      
  15. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav 16,94
 
 Mladší nováčci 1. místo Kučabová Sophie Sport Most 26,51
  2. místo Ersdel Saša HC Strakonice 21,21
( 24 závodnic ) 3. místo Smejkalová Dorota Kraso Sokolov 19,92
  ...      
  16. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav 13,12

 

 

Kříšťálová brusle - Děčín    (27. 2. 2016)                OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Hubáčková Leona USK Praha
  2. místo Peterová Kristýna USK Praha
( 8 závodnic ) 3. místo Šindelářová Marie USK Praha
   ...    
  6. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
 Mladší nováčci 1. místo Mátlová Tereza SK Kraso Česká Lípa
  2. místo Kostomarová Sophia KK Stadion Praha
( 11 závodnic ) 3. místo Šléglová Natálie USK Praha
  4. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Malá cena Nového Města n.M.    (27. 2. 2016)                OBO
Nejmladší žačky B 1. místo Vozková Julie BK Variace Liberec
  2. místo Možná Veronika FSC Olomouc
( 11 závodnic ) 3. místo Kitlerová Tereza BK Hradec Králové
       
  8. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  10. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Nového Jičína   (20. - 21. 2. 2016)                    ISU
Nejmladší žačky 1. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 37,75
  2. místo Zelená Barbora USK Praha 36,65
( 28 závodnic ) 3. místo Neveselá Adéla TJ Stadion Brno  33,48
  ...      
  16. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav  28,73

 

 

Mladoboleslavský pohár  (20.2.2016)                OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Vytejčková Agáta USK Praha
  2. místo Petráková Eliška USK Praha
( 14 závodnic ) 3. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
       
  10. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žáci A 1. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav
( 1 závodník )      
 
 Mladší nováčci 1. místo Kučabová Sophie Sport Most
  2. místo Mátlová Tereza SK Kraso Česká Lípa
( 9 závodnic ) 3. místo Nefe Adriana BK Hradec Králové
  ...    
  7. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Maříková Štěpánka Sport Most
  2. místo Živcová Jasmína SK Kraso Česká Lípa
( 24  závodnic ) 3. místo Jeklová Vanda SK Kraso Česká Lípa
  ...    
  13. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  18. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav
  21. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka 1. místo    
  2. místo    
( 19 závodnic ) 3. místo    
  ...    
  8. místo Ondráčková Amálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Prokopová Jůlie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Náchoda   (13. - 14. 2. 2016)                    ISU
Žačky 1. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice 87,73
  2. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 81,62
( 30 závodnic ) 3. místo Štefanová Vanessa SKK Karlovy Vary  69,60
  ...      
  12. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 58,53
 
Mladší žačky 1. místo Fričová Kateřina USK Praha 73,94
  2. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 69,91
(29 závodnic) 3. místo Poljanyčka Marie USK Praha 65,85
  ...      
  29. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 35,80
 
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 37,85
  2. místo Vránková Barbora SKK Karlovy Vary 35,92
(30 závodnic) 3. místo Křížková Lenka BK České Budějovice 32,82
  ...      
  18. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 25,44
  27. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 20,71
 
Nejmladší žáci 1. místo Tarabus Adam BK Uherský Brod 27,24
  2. místo Suchomel Josef VSK Technika Brno 26,78
( 4 závodníci ) 3. místo Bruml Adam SKK Karlovy Vary 24,13
  4. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav 15,66

 

 

Kralupská klička - Kralupy n.V.    (13. 2. 2016)                OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Palečková Sofie TJ Kralupy n.V.
  2. místo Šindelářová Marie USK Praha
( 21 závodnic ) 3. místo Sekyrová Adéla ASK Lovosice
       
  6. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
 Mladší nováčci 1. místo Ceplová Amélie Emma KK Pardubice
  2. místo Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod
( 14 závodnic ) 3. místo Jindrová Nikola KK Soběslav
  ...    
  7. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Hradecká Karolína KK Nymburk
  2. místo Pagáčová Lucie SK Kraso Cheb
( 9  závodnic ) 3. místo Hančová Anna Michaela KK Nymburk
  ...    
  5. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Kopecká Alexandra TJ Kralupy n.V.
  2. místo Liemannová Ema TJ Kralupy n.V.
( 24 závodnic ) 3. místo Malíková Kamila Laura HC PZ Kraso Kladno
  ...    
  9. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Plzně   (6. - 7. 2. 2016)                    ISU
Žačky 1. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 87,34 
  2. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice 79,30 
( 30 závodnic ) 3. místo Štefanová Vanessa SKK Karlovy Vary  76,81
  ...      
  13. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav  61,10
 
Mladší žačky 1. místo Fričová Kateřina USK Praha 75,68
  2. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 69,68
(24 závodnic) 3. místo Hašlarová Tereza USK Praha 67,65
  ...      
  23. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 35,16
 
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 38,63
  2. místo Vránková Barbora SKK Karlovy Vary 34,06
(30 závodnic) 3. místo Novotná Lucie BK České Budějovice 33,26
  ...      
  17. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 24,88

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  JUNIORŮ - Plzeň   (5. - 6. 2. 2016)                    ISU
Juniorky 1. místo Ukolová Elizaveta USK Praha 132,39
  2. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 123,57
( 25 závodnic ) 3. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 110,33
  ...      
  10. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 82,82

 

 

VC Uherského Brodu   (30. - 31. 1. 2016)                    ISU
Nejmladší žačky 1. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 38,64
  2. místo Vránková Barbora SKK Karlovy Vary 34,68
( 29 závodnic ) 3. místo Datlová Lucie Krasobruslení Praha 33,33
  ...      
  19. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 24,89

 

 

Velká cena Prahy - Nikolajka   (23. - 24. 1. 2015)                    ISU
Juniorky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary  
  2. místo Ko Dahyun USK Praha  
( 15 závodnic ) 3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec  
  ...      
  5. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav  
 
Žačky 1. místo Štefanová Vanessa SKK Karlovy Vary 75,92
  2. místo Lesniaková Kateřina HB Kraso Brno 70,02
(28 závodnic) 3. místo Drábová Denisa USK Praha 69,27
  ...      
  17. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 56,18
 
Mladší žačky 1. místo Fričová Kateřina USK Praha 75,62
  2. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 73,47
(26 závodnic) 3. místo Zhmutska Kamila USK Praha 72,23
  ...      
  21. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 43,91
     
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 36,35
  2. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 34,70
 (30 závodnic) 3. místo Datlová Lucie Krasobruslení Praha 32,96
  ...      
  27. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 20,35
 
Nejmladší žáci 1. místo Bruml Adam SKK Karlovy Vary 27,02
  2. místo Vystavěl Oto Kraso-bruslení Prostějov 20,31
( 3 závodníci) 3. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav 16,87

 

 

Nymburská stuha   (23. 1. 2016)                OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Zelená Barbora USK Praha
  2. místo Bobrová Marie Krasobruslení Praha
(10 závodnic ) 3. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
 Nováčci 1. místo Sedláčková Zuzana HC Litvínov
  2. místo Dusha Anna USK Praha
( 24 závodnic ) 3. místo Prušková Karolína TJ Stadion Brno
  ...    
  16. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Hradecká Karolína KK Nymburk
  2. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
( 12  závodnic ) 3. místo Hančová Anna Michaela KK Nymburk
  ...    
  8. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Sabolová Andrea TJ Kralupy n.V.
  2. místo Liemannová Ema TJ Kralupy n.V.
( 17 závodnic ) 3. místo Maříková Štěpánka Sport Most z.s.
  ...    
  11. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  13. místo Hůlková Adriana TJ AŠ Mladá Boleslav
  16. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

VII. Zimní olympiáda dětí a mládeže - Ústecký kraj (Most)  (17. - 22. 1. 2016)                    ISU
Starší žákyně 1. místo Ko Dahyun Praha 97,60
  2. místo Štěpánová Klára Moravskoslezský kraj 88,48
( 12 závodnic ) 3. místo Rychtaříková Nikola Pardubický kraj 83,46
  ...      
  8. místo Prokopová Pavla Středočeský kraj 67,86

 

 

Velká cena Břeclavi    (16. - 17. 1. 2016)                    ISU
Nejmladší žačky 1. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 36,69
  2. místo Gilová Aneta SKK Karviná 32,91
( 30 závodnic ) 3. místo Vaculíková Adriana Kraso Břeclav 32,71
  ...      
  30. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 19,92

 

 

Ještědská brusle - Liberec   (16. 1. 2016)                OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec
  2. místo Hráská Isabela KK Stadion Praha
(11 závodnic ) 3. místo Mosiurczaková Adéla BK Kraso Ml.Boleslav
       
  9. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
 Nováčci 1. místo Sukupová Markéta TJ Stadion Brno
  2. místo Sedláčková Zuzana HC Litvínov
( 21 závodnic ) 3. místo Šantorová Adriana USK Praha
  ...    
  18. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Málková Sofie KK Pardubice
  2. místo Ceplová Amélie Emma KK Pardubice
( 10 závodnic ) 3. místo Kuhnlová Anna TJ Lokomotiva Trutnov
  ...    
  7. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
  2. místo Hroncová Nicole HC Litvínov
( 16 závodnic ) 3. místo Doktorová Julie USK Praha
  ...    
  8. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Kopecká Alexandra TJ Kralupy n.V.
  2. místo Vozková Julie BK Variace Liberec
( 22 závodnic ) 3. místo Liemannová Ema TJ Kralupy n.V.
  ...    
  11. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  16. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  21. místo Hůlková Adriana TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Testy výkonnosti - Děčín   (9. 1. 2016) 
    Test č. 4     Janda Jakub      splněno      47,50 % bílá
Test č. 5 Horáčková Anežka splněno 71,21 % žlutá

 

 

Vánoční závod Dvůr Králové n.L.   (19. 12. 2015)                OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Baťková Karolína KK Pardubice
  2. místo Svobodová Fiona USK Praha
(6 závodnic ) 3. místo Gajdošová Eliška TJ Kraso Náchod
       
  5. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
 Nováčci 1. místo Händelová Klára BK Variace Liberec
  2. místo Blaasová Natálie USK Praha
( 12 závodnic ) 3. místo Zrnová Karolína KK Plzeň
  ...    
  6. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Toncarová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Ceplová Amélie Emma KK Pardubice
  2. místo Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod
 ( 4 závodnice ) 3. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
  2. místo Janků Alžběta KK Nymburk
( 9 závodnic ) 3. místo Hančová Anna Michaela KK Nymburk
 
Nejmladší žačky B 1. místo Slavíčková Sára KK Dvůr Králové n.L.
  2. místo Vozková Julie BK Variace Liberec
( 10 závodnic ) 3. místo Kitlerová Tereza BK Hradec Králové
  4. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  7. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Hůlková Adriana TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Kopřivnice    (11. - 12. 12. 2015)                    ISU
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 36,21
  2. místo Vránková Barbora SKK Karlovy Vary 35,27
( 28 závodnic ) 3. místo Novotná Lucie BK České Budějovice 34,17
  ...      
  14. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 27,27
  16. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 26,22

 

 

Velká cena Mělníka   (12. 12. 2015)                OBO
Nejmladší žačky A 1. místo Hráská Isabela KK Stadion Praha
  2. místo Šindelářová Marie USK Praha
( 10 závodnic ) 3. místo Bělonohá Tereza BK Hradec Králové
  4. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žáci A 1. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav
(1 závodník )      
 
 Nováčci 1. místo Dusha Anna USK Praha
  2. místo Kremlová Jana KK Pardubice
( 13 závodnic ) 3. místo Sedláčková Zuzana HC Litvínov
  ...    
  8. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod 
  2. místo Mátlová Tereza SK Kraso Česká Lípa
( 12 závodnic ) 3. místo Jindrová Nikola KK Soběslav
  ...    
  6. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
  2. místo Kozlíková Kateřina BK Havlíčkův Brod
( 18 závodnic ) 3. místo Hradecká Karolína KK Nymburk
  ...    
  7. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Kopecká Alexandra TJ Kralupy n.V.
  2. místo Živcová Jasmína SK Kraso Česká Lípa
( 14 závodnic ) 3. místo Malíková Kamila Laura HC PZ Kraso Kladno
  4. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  8. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  11. místo Hůlková Adriana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka 1. místo Blahoutová Eva Sport Most
  2. místo Šeba Natalie HC PZ Kraso Kladno
( 23 závodnic ) 3. místo Zupková Sára HC Litvínov
  ...    
  14. místo Cholevová Elen TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Mladé Boleslavi   (6. 12. 2015)                OBO
Žačky A 1. místo Andělová Tereza BK Ml.Boleslav
  2. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
(4 závodnice ) 3. místo Králová Tereza BK Variace Liberec
  4. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav
 
 Mladší žačky A 1. místo Burešová Eliška BK Variace Liberec
  2. místo Srdínková Kristína BK Variace Liberec
( 15 závodnic ) 3. místo Šebestová Renáta HC Strakonice
  ...    
  11. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
  13. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Mosiurczaková Adéla BK Ml.Boleslav
  2. místo Vurmová Kateřina PKK Roudnice n.L.
( 13 závodnic ) 3. místo Řezníčková Barbora HC Litvínov
  ...    
  5. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  6. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
  7. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žáci A 1. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav
( 1 závodník )      
 
Nováčci 1. místo Sukupová Markéta TJ Stadion Brno
TJ  2. místo Straub Anita TJ Stadion Brno
( 24 závodnic ) 3. místo Sedláčková Zuzana HC Litvínov
  ...    
  22. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
  23. místo Toncarová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Ceplová Amélie Emma KK Pardubice
  2. místo Málková Sofie KK Pardubice
( 10 závodnic ) 3. místo Matejová Markéta TJ Stadion Brno
  ...    
  5. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
  2. místo Hradecká Karolína KK Nymburk
  3. místo Zachařová Sára BK Mladá Boleslav
  ...    
  5. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Vozková Julie BK Variace Liberec
  2. místo Klementová Ema USK Praha
( 12 závodnic ) 3. místo Kimličková Adéla TJ Kralupy n.V.
  ...    
  7. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  8. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  11. místo Hůlková Adriana TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka 1. místo  Kubová Anežka BK Ml. Boleslav 
  2. místo Prokopová Jůlie TJ AŠ Mladá Boleslav
( 4 závodnice ) 3. místo  Fárka Scarlett Louise BK Havl.Brod 
  mimo soutěž Cholevová Elen TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena USK Praha    (5. - 6. 12. 2015)                    ISU
Nejmladší žačky 1. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 37,31
  2. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 34,76
( 30 závodnic ) 3. místo Málková Natálie KK Pardubice 30,88
  ...      
  14. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 26,42

 

 

Orlovská pirueta    (28. - 29. 11. 2015)                    ISU
Nejmladší žačky 1. místo Vránková Barbora TJ Stadion Brno 35,85
  2. místo Datlová Lucie Krasobruslení Praha 35,20
( 30 závodnic ) 3. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 34,93
  ...      
  24. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 23,12
  26. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 20,94

 

 

Českolipská pirueta (28. 11. 2015)                OBO
Nováčci 1. místo Kadlecová Tereza USK Praha
  2. místo Blaasová Natálie USK Praha
(11  závodnic ) 3. místo Dusha Anna USK Praha
  ...    
  9. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší nováčci 1. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
  2. místo Tomanová Petra BK České Budějovice
(5 závodnic ) 3. místo Mátlová Tereza SK Kraso Česká Lípa
   
Nejmladší žačky A 1. místo Aubrechtová Gabriela KK Rokycany
  2. místo Bobrová Marie Krasobruslení Praha
(7 závodnic) 3. místo Žuravleva Milana USK Praha
  4. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1.místo Farkašová Karolína HC Litvínov
  2. místo Zachařová Sára BK Kraso Ml.Boleslav
(5 závodnic) 3. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Malá Kristýna SK Kraso Děčín
  2. místo Sekyrová Adéla ASK Lovosice
(15 závodnic) 3. místo Klementová Ema USK Praha
  ...    
  8. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
  11. místo Cholevová Natálie TJ AŠ Mladá Boleslav
  14. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Příbramský kahan    (14. - 15. 11. 2015)                    ISU
Juniorky 1. místo Ko Dahyun USK Praha 122,72
  2. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 120,38
( 15 závodnic ) 3. místo Kresničerová Andrea BK Variace Liberec 93,04
  ...      
  7. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 82,80
 
Žačky 1. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice 78,41
  2. místo  Drábová Denisa USK Praha 71,69
(25 závodnic) 3. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov 71,41
  ...      
  20. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav 54,94
 
Mladší žačky 1. místo Kratochvílová Ivana TJ Stadion Brno 83,05
  2. místo Fričová Kateřina USK Praha 77,61
(30 závodnic) 3. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 73,12
  ...      
  22. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 46,91
     
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 35,76
  2. místo Petráková Eliška USK Praha 29,98
 (30 závodnic) 3. místo Dawidová Bára KK Havířov 28,91
  ...      
  24. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 18,47

 

 

Slánská brusle (14. 11. 2015)                OBO
Mladší žačky B 1. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
  2. místo Prušková Žaneta TJ Stadion Brno
( 18 závodnic ) 3. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Čebišová Klára HC PZ Kraso Kladno
  2. místo Živcová Jasmína SK Kraso Česká Lípa
( 17 závodnic ) 3. místo Humlová Karolína HC PZ Kraso Kladno
  ...    
  8. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Hradce Králové    (7. - 8. 11. 2015)          ISU
Juniorky 1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 104,86
  2. místo Ko Dahyun USK Praha 103,49
(16 závodnic) 3. místo Melicharová Karolína KK Pardubice 101,48
  ...      
  7. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 82,52
 
Žačky 1. místo Vykopalová Tereza HC PSG Zlín 75,57
  2. místo  Plašovská Barbora BK LR Cosmetic Ostrava 75,33
(29 závodnic) 3. místo Prokešová Kateřina VSK Technika Brno 73,29
  ...      
  15. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 60,42
 
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 35,27
  2. místo Obryska Daniela USK Praha 32,45
(30 závodnic) 3. místo Palánová Michaela HC Ledeč nad Sázavou 31,03
  ...      
  16. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 25,36
  19. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 23,46

 

 

Velká cena Ostravy    (31.10. - 1.11.2015)          ISU
Nejmladší  žačky 1. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 39,86
  2. místo Datlová Lucie Krasobruslení Praha 37,38
(30 závodnic) 3. místo Valovičová Viktorie TJ Stadion Brno 32,40
  ...      
  15. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 26,76
  18. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 25,10
  30. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav 17,73

 

 

Velká cena Brna    (24. - 25. 10. 2015)          ISU
Juniorky 1. místo Světlíková Klára SK Kraso Uh.Hradiště 112,66
  2. místo Kratěnová Natálie TJ Stadion Brno 102,61
(15 závodnic) 3. místo Melicharová Karolína KK Pardubice 100,71
  ...      
  9. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 79,34
 
Žačky 1. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 78,76
  2. místo  Nentvichová Kateřina TJ Stadion Brno 74,58
(30 závodnic) 3. místo Plašovská Barbora BK LR Cosmetic Ostrava 72,48
  ...      
  19. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 59,00
  30. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav 45,73
 
Mladší žačky 1. místo Cimlová Denisa USK Praha 79,73
  2. místo Kratochvílová Ivana TJ Stadion Brno 75,43
(27 závodnic) 3. místo Horňáková Edita BK České Budějovice 71,82
  ...      
  26. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 42,42
 
Nejmladší žačky 1. místo Vránková Barbora TJ Stadion Brno 36,41
  2. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 32,83
(30 závodnic) 3. místo Zelená Barbora USK Praha 31,91
  ...      
  15. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 25,82

 

 

Malá cena Pardubic    (17. - 18. 10. 2015)                    ISU
Žačky 1. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 78,83
  2. místo  Rychtaříková Nikola KK Pardubice 74,89
(28 závodnic) 3. místo Štramberská Alžběta HC PSG Zlín 74,73
  ...      
  14. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 56,50
  27. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav 32,09
  28. místo Toncarová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav 31,91
 
Mladší žačky 1. místo Kratochvílová Ivana TJ Stadion Brno 74,57
  2. místo Fričová Kateřina USK Praha 73,34
(30 závodnic) 3. místo Motlochová Dominika BK LR Cosmetic Ostrava 70,34
  ...      
  28. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 39,69
     
Nejmladší žačky 1. místo Vránková Barbora TJ Stadion Brno 33,71
  2. místo Vrašťáková Michaela VSK Technika Brno 32,94
 (29 závodnic) 3. místo Křížková Lenka BK České Budějovice 29,08
  ...      
  20. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 20,50
  24. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav 18,89

 

 

Testy výkonnosti - Ústí nad Labem (26.9.2015)
Test č. 2 Toncarová Tereza splněno  73,33 % žlutá
  Menclová Emma splněno 69,17 % žlutá
  Hůlková Adriana Selma splněno 64,17 % žlutá
Test č. 4 Dvořáková Nikola splněno 71,67 % žlutá
  Hloušková Viktorie splněno 85,00 % zelená
  Vesecká Tereza splněno 80,00 % zelená
Test č. 5 Toncarová Veronika splněno 75,76 % zelená